PR200X-007 a windows XP

notebooky MSI a vše kolem nich
lebeda
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 09 pro 2007 12:29

PR200X-007 a windows XP

Příspěvekod lebeda » 24 pro 2007 16:24

Podařilo se! :-)

Verze XP od jimmyjamese na tomto notebooku funguje, ale já potřeboval zadat produktový klíč, který v této verzi nefungoval.

Instalační CD jsem modifikoval pomocí nLite, využil jsem jimmyho verzi 1.2 (velmi rozumné úpravy) a podle ní jsem doplnil / odstranil tweaky atd. Ovladače SATA jsem vzal ze stránek Intelu, přičemž jsem si z nich napřed vytvořil disketu, kterou jsem následně do nLite importoval.

Instalace ovladačů:
všechny se dají najít na stránkách MSI k tomuto produktu. Pokud nejde nainstalovat Wifi, Bluetooth, kamera, pak zkuste tato zařízení zapnout (tlačítka bezdrát, resp. P2). Poté by se měla objevit ikona "Nové zařízení nalezeno".

Problém jsem měl se zvukovou kartou - ovladače jsem musel stáhnou ze stránek Realteku. Zadařilo se až poté, co jsem odstranil předchozí verzi těchto ovladačů (od MSI) co jsem zkoušel instalovat a ve Správci zařízení jsem odebral PCI device s vykřičníkem.

Ještě mám ve Správci jedno nerozpoznané zařízení, ale řekl bych, že to je Turbo Memory, která v XP nemá využití (pokud o nějakém víte, tak sem s ním)

Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů