Pavilion a T5500

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
izzy
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 01 led 2008 16:23

Pavilion a T5500

Příspěvekod izzy » 13 čer 2008 18:54

Zdravím chci se zeptat jestli mužu do notebooku HP pavilion dv6405ef vložit tento procesor:Core 2 Duo T5500. Vím že tam musí být nějaká kompattibilita s chipsetem, ale nevím jestli je ten můj čipset kompatibilní jde to nějak zjistit nebo to někdo ví?? Předem díky všem za odpovědi!

polo

Příspěvekod polo » 13 čer 2008 19:59

Pokial tam mas chipset Intel 945GM tak je kompatibilny... Inac aky tam mas teraz CPU... Pripadne by som si overil este komplatibilitu s BIOSOM na podpore HP...

izzy
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 01 led 2008 16:23

Příspěvekod izzy » 13 čer 2008 21:56

Ted tam mám celerona M520. Ten čipset mám. A ta kompatibilita biosu se dá ověřit jak??

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 13 čer 2008 22:06

Teoreticky by tam pasovat mel, protoze oba procesory maji stejny socket...
pokud umis cist, tak si precti jeste jednou co napsal polo k te kompatibilite BIOSu... overit na podpore HP. Neni nic jednodussiho, nez se ptat u vyrobce, jestli to bude fungovat, tam si mimochodem mel zacit driv nez si napsal sem.

izzy
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 01 led 2008 16:23

Příspěvekod izzy » 13 čer 2008 23:18

No řekněme že sem se chtěl zeptat rdaši vás.. Stim ověřovánim sem to asi špatně pochopil nemyslel sem že jim tam budu muset psát. A co jim mám všechno napsat typ toho procesoru, notebooku, verzi biosu a ještě něco??

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 13 čer 2008 23:30

Typ procesoru co mas, co chces mit, samozrejme model notebooku (pripis pro jistotu i konkretni chipset) a verzi biosu. To zni jako by ti prislo, ze psat jim je nejake spatne reseni nebo neco nepodstatneho. Samostatnost a umet jednat je zaklad, nikdo ti neporadi tak jako oficialni podpora. My ti muzem rict, ze to teoreticky muze jit, muzem ti rict jaka jsou rizika... ale nic z toho nebude stoprocentne jiste. Vymena CPU neni totiz tak jednoducha jako v desktopu a neni vubec jiste jestli ti tam pujde ten procesor i pres to, ze ti to potvrdi. Staci mit treba jinou revizi nebo tak, a hned je mozne ze se proste nechyti.

izzy
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 01 led 2008 16:23

Příspěvekod izzy » 14 čer 2008 00:27

No počítal jsem, že tady stím bude mít někdo zkušenosti. Ještě bych se chtěl zeptat kam přesně jim mám napsat když jsme došel až sem: http://h20180.www2.hp.com/apps/Nav?h_pa ... g=cs&cc=cz tak sem tam nemohl najit paviliony označují se u nás snad nějak jinak?? :?

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 14 čer 2008 00:38

Musel by se najit nekdo kdo by mel zkusenost s konkretnim modelem, jinak je "zkusenost" temer nepodstatna. Muze ti akorat rict na co si dat bacha a pak te odkaze na oficialni podporu. Nevim jak to ma HP udelane s tim supportem, vem telefon a je to. http://welcome.hp.com/country/cz/cs/con ... l#section1
hned prvni telefon odpovida tomu co potrebujes.


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti