Proč jsou všichni proti Asusu?

notebooky Asus a vše kolem nich
Benobi
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2008 20:56

Proč jsou všichni proti Asusu?

Příspěvekod Benobi » 02 črc 2008 22:00

Nevím proč všude kam přijdu srovnávají nt asus s acery jako nejhorší nt. Jako nejvíce mě rozhodí, když lidi začnou o tom, že šasi není dobré. Měl jsem v ruce nt od skoro každé značky asi krom vbi a jako rozdíly jsou možná znaletné, ale ne tak podstatné.
Za poslední rok jsem kupoval známím asi 15nt asus a jen dvě reklamace.
Můžete mi říci proč všichni potřebují nerozbitné nt? Pokud nejsem prase a s nt neházím nic se nestane. A i když kámoš jezdí kamionem a o nt se vůbec nestará žádná chyba nic.

vojtab
píše často
Příspěvky: 435
Registrován: 19 úno 2008 10:03
Bydliště: Třebenice

Příspěvekod vojtab » 02 črc 2008 22:13

protože na těch noteboocích pracují a potřebují je funkční. proto chtějí všichni nerozbitné notebooky. pokud aušus stojí jenom na stole, tak je relativně v bezpečí..ale chraň ho někam přenášet. jejich kvalita je vážně nic moc, přes 2-3ma lety na tom byly o dost líp

právě ty rozdíly prodávají...to že jsi známím koupil 15 aušusů ještě neznamená že se vyznáš
Apple Macbook White

FeeL
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 29 čer 2008 21:20
Bydliště: Neslovice

Příspěvekod FeeL » 02 črc 2008 22:17

Jj, Podle me je Asus jedna z nejlepsich znacek, Acer sem mel za nejvetsi shitky, ale ted kdyz mam slabsi acer, sem spokojenej, menim nazor :) Taky nechapu na co nerozbitny notebooky...kvuli prenaseni? kdyz davam pozor nemuze se prece nic stat...Na predchozim Compaqu sem mel vystuzenou sasi, nejakou hodne odolnou, a vubec jsem ji nevuzil, notebook stale lezel na stole nebo v tasce...
Acer Aspire 5101AWLMi, AMD Turion 64 2.0Ghz, ATI Mobiliti Radeon X1300 (128 Mb - 512 Mb Hypermemory z RAM), 120Gb HDD, 1Gb DDR2, Windows Media Center Édition

Benobi
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2008 20:56

Příspěvekod Benobi » 02 črc 2008 22:25

Ono jde o to co si představujeme pod pojmem přenášení.

Jako když já přenáším noťásek tak maximálně z místnosti do místnosti kdy běží. Jinak ho používám skoro stále v parku na lavičce, v posteli, doma, ve škole v práci.

A nebo si můžeme představit přenášení zapnutého noťásku na: je zapnutej a běžím s ním na vlak, držím ho jednou rukou a chodím s ním po městě.

Jde o to jak se kdo ke svému majetku chová.

polo

Příspěvekod polo » 02 črc 2008 22:25

Brat prenasa asus takmer denne a nezaobchadza s nim vobec jemne, par krat mu uz padol, privrel ho do dvery dokonca si nan sadol ale asi najhorsie ho polial... A za 3 roky ide bez chybi a drzi...


Ja mam uz druhi asus tento mam 1,5 roka a je OK predchadzajuci vydrzal 4 roky a stale ide... Pomedzi som mal ACER ktory bol za pol roka iba 2 tyzdne doma zvysok v servise nakoniec my vratili peniaze... HP ktore som si nasledne zobral islo 2 dni tak som ho vratil asus zatial drzi..

Striko ma svoj druhi asus momentalne U3S predchadzajuci vydrzal 6 rokov a je to relikvia :lol:

velmi vela kamaratov ma asus a nevidim dake problemi, ani na tomto fore dako velmi casto neriesia problemi z asusmi , Povedal by som ze omnoho menej ako v niektorych inych vlaknach prislusnych znaciek...

Chce to dobre zaobchadzanie a kupovat si lacne booky ako multimedialne na stol a nie do terenu...


A ked my odide tak sa potesim 8)

venerea
občas něco napíše
Příspěvky: 58
Registrován: 28 čer 2008 09:49

Příspěvekod venerea » 04 črc 2008 10:59

já měl Asus L5C skoro šest let.spadnul mi z metru na beton,vylil sem do něj skoro celej půllitr pifka a šťávu,teď už je ve skříni,ale stále plně funkční.v úterý sem koupil novýho Asuse,přece jenom dědeček už nestíhal a zatim sem spokojen,doufám že mi vydrží aspoň dalších šest let :)

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 04 črc 2008 13:43

Jezis to neni o tom ze ma treba nekvalitne udelane sasi, to treba ani mit nemusi ale to neni zaruka kvality. Jestli se tu objevi CeCo tak ti mozna povi i konkretni veci k tomu. Ale ja ti muzu rict tak zbezne, ze to je o celkove kvalite a ne o tom jaky je sasi. Treba ze se ti odkurvi baterka, napajeni, displej atd... to k tomu totiz take patri. A Asus ma pocet reklamaci velky.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 05 črc 2008 13:39

Mam uz dielcie vysledky ankety a ASUS sa tam neumiestnil dobre.

C


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů