Dell XPS M1530

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od alfah4ns »

zwick:
s tou grafikou -> tezko, chlazeni by dostalo hodne "pres hubu"...
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

grafika je přímo na desce v podobě čipu, stejně by se neuchladila...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Zwick
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 20 kvě 2008 16:57

Příspěvek od Zwick »

Myslel jsem to obrazně s tou 9800M.... Třeba 9600M,9500M žere skoro stejně, a zahřívá se dokonce méně... Je taky standartu MXM-III , takže by to mělo jít teoreticky vyměnit... Jen kolik za to bude Dell chtít?
XPS M1530
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

znovu opakuji-žádný slot tam není! gpu je přímo na desce, kapišto?
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Zwick
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 20 kvě 2008 16:57

Příspěvek od Zwick »

Ne, GPU na desce přímo není.... Mýlíš se - ani jsem na tvůj první příspěvek nereagoval, bo jsi mimo mísu... Grafická karta je samostatná karta - ve slotu MXM-III

8600M vypadá rovnou takto: https://www.excaliberpc.com/images/57948 ... XBN00Z.jpg
XPS M1530
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

mno...hádat se s tebou nebudu, nemám to zapotřebí, gpu je přímo na desce...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

Zwick: tak víš co, tak si to vyměň a až to budeš mít, tak se nám tady pochlub pár fotkama jak výměna probíhala a tak... jak bylo těžké sehnat tvou vysněnou GK atd.
jo a bios si vytvoříš sám?
Zwick píše:Je taky standartu MXM-III , takže by to mělo jít teoreticky vyměnit... Jen kolik za to bude Dell chtít?
teoreticky může jít všechno, ale prakticky ne
a kolik za to bude Dell chtít? nic, protože ti to nezrobí ani kdyby ses na hlavu postavil :lol:
Naposledy upravil(a) mivlak dne 04 srp 2008 10:09, celkem upraveno 1 x.
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Viděl jsem už otevřený a rozebraný XPS a grafická karta je tam skutečně napevno v desce, jak říká camo...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Lukes
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 06 črc 2007 11:02

Příspěvek od Lukes »

Zwick
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 20 kvě 2008 16:57

Příspěvek od Zwick »

Ne a ne a ne :D Já vám nevěřím ... :lol: Mi chcete říct, že Dell vyrábí 2 různé desky pro XPS M1530?! Vyvracíte mi moje přesvědčení, měl jsem za to, že grafická karta u tohohle notebooku je opravdu ve slotu MXM-3

btw. já jsem ten svůj taky viděl otevřenej, měnili mi desku... nějak jsem to ale nehlídal, a opravdu jsem si myslel, že je to karta navíc... :lol: :roll:
XPS M1530
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

Lukes: opravdu je na desce...

Zwick: vypadá to, že nerozeznáš wifi od slotu na grafiku :roll:
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Lukes
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 06 črc 2007 11:02

Příspěvek od Lukes »

Camo píše:Lukes: opravdu je na desce...

Zwick: vypadá to, že nerozeznáš wifi od slotu na grafiku :roll:


proto to taky posilam aby videl, ze je na desce 8)
Zwick
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 20 kvě 2008 16:57

Příspěvek od Zwick »

v tom případě mi docela uchází, proč Dell nedodržuje standarty...

camo: vypadá to, že jen hloupě kecáš
XPS M1530
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

v čem bych měl hloupě kecat :roll: když nepoznáš wifi kartu od slotu na grafiku, budiž, ale, že tu z nás děláš pitomce a cca.5 lidí Ti řekne, že grafika vyměnit nejde :roll:

PS: jaké standarty? máš někde napsané, že se tyto gpu musí dávat do slotů? ne, je to jen vůle výrobce, takže nevím kdo tu blbě kecá :roll:
Naposledy upravil(a) Camo dne 04 srp 2008 17:21, celkem upraveno 2 x.
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Lukes
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 06 črc 2007 11:02

Příspěvek od Lukes »

nevim proc by mel Dell dodrzovat standarty, protoze ty vidi nekde na Hrade :lol: