Dell XPS M1530
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Zwick
- občas něco napíše
- Příspěvky: 18
- Registrován: 20 kvě 2008 16:57
Myslel jsem to obrazně s tou 9800M.... Třeba 9600M,9500M žere skoro stejně, a zahřívá se dokonce méně... Je taky standartu MXM-III , takže by to mělo jít teoreticky vyměnit... Jen kolik za to bude Dell chtít?
XPS M1530
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Zwick
- občas něco napíše
- Příspěvky: 18
- Registrován: 20 kvě 2008 16:57
Ne, GPU na desce přímo není.... Mýlíš se - ani jsem na tvůj první příspěvek nereagoval, bo jsi mimo mísu... Grafická karta je samostatná karta - ve slotu MXM-III
8600M vypadá rovnou takto: https://www.excaliberpc.com/images/57948 ... XBN00Z.jpg
8600M vypadá rovnou takto: https://www.excaliberpc.com/images/57948 ... XBN00Z.jpg
XPS M1530
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
mivlak
- guru
- Příspěvky: 1278
- Registrován: 22 říj 2007 22:41
Zwick: tak víš co, tak si to vyměň a až to budeš mít, tak se nám tady pochlub pár fotkama jak výměna probíhala a tak... jak bylo těžké sehnat tvou vysněnou GK atd.
jo a bios si vytvoříš sám?
a kolik za to bude Dell chtít? nic, protože ti to nezrobí ani kdyby ses na hlavu postavil
jo a bios si vytvoříš sám?
teoreticky může jít všechno, ale prakticky neZwick píše:Je taky standartu MXM-III , takže by to mělo jít teoreticky vyměnit... Jen kolik za to bude Dell chtít?
a kolik za to bude Dell chtít? nic, protože ti to nezrobí ani kdyby ses na hlavu postavil
Naposledy upravil(a) mivlak dne 04 srp 2008 10:09, celkem upraveno 1 x.
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
Lukes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 06 črc 2007 11:02
-
Zwick
- občas něco napíše
- Příspěvky: 18
- Registrován: 20 kvě 2008 16:57
Ne a ne a ne
Já vám nevěřím ...
Mi chcete říct, že Dell vyrábí 2 různé desky pro XPS M1530?! Vyvracíte mi moje přesvědčení, měl jsem za to, že grafická karta u tohohle notebooku je opravdu ve slotu MXM-3
btw. já jsem ten svůj taky viděl otevřenej, měnili mi desku... nějak jsem to ale nehlídal, a opravdu jsem si myslel, že je to karta navíc...

btw. já jsem ten svůj taky viděl otevřenej, měnili mi desku... nějak jsem to ale nehlídal, a opravdu jsem si myslel, že je to karta navíc...
XPS M1530
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
T9300, 2GB, 8600M GT @ 8700M GT, fullHD 1920x1200 display, 160GB 5.4k disk, 3yrs NBD, 3yrs ADC
+ LCD 27" Dell 2709W
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Lukes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 06 črc 2007 11:02
-
Zwick
- občas něco napíše
- Příspěvky: 18
- Registrován: 20 kvě 2008 16:57
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
v čem bych měl hloupě kecat
když nepoznáš wifi kartu od slotu na grafiku, budiž, ale, že tu z nás děláš pitomce a cca.5 lidí Ti řekne, že grafika vyměnit nejde
PS: jaké standarty? máš někde napsané, že se tyto gpu musí dávat do slotů? ne, je to jen vůle výrobce, takže nevím kdo tu blbě kecá
PS: jaké standarty? máš někde napsané, že se tyto gpu musí dávat do slotů? ne, je to jen vůle výrobce, takže nevím kdo tu blbě kecá
Naposledy upravil(a) Camo dne 04 srp 2008 17:21, celkem upraveno 2 x.
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
Camo=kamil2268
-
Lukes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 36
- Registrován: 06 črc 2007 11:02