call of duty 4

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
jackmo
občas něco napíše
Příspěvky: 95
Registrován: 09 srp 2008 10:27

Příspěvek od jackmo »

no tak tet sem te nepochopil ma ho lepsi v tom ze ma 3Ofps vse na low a efekty vypnuty a 640x480 ??? no ja nevim :?: v cem lespi ???
Acer aspire 5920g Intel® Core™2 Duo T5750 2.0ghz,667Mhz FSB 2MB.ATi Mobility Readon HD 3650 512ram ,2GBram,250GB HDD.LCD 15''4.Vista HP
kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvek od kiposukjange »

Srovnáváte nesrovnatelné, on ho má lepší v kvalitě - pevnost šasů, tuhost, materiál... Čili jako pracovní nástroj, na práci lepší než tvůj Acer, který má zase lepší výkon na hry díky výkonné grafice ATI. Tyto multimediální notebooky mají zase horší konstrukční vlastnosti.
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.
jackmo
občas něco napíše
Příspěvky: 95
Registrován: 09 srp 2008 10:27

Příspěvek od jackmo »

no tak me se rozbyl stolni pc tak sem na rychlo kupil tohle stejne to lezi na miste stolniho pc a hraju na tom hry :D
Acer aspire 5920g Intel® Core™2 Duo T5750 2.0ghz,667Mhz FSB 2MB.ATi Mobility Readon HD 3650 512ram ,2GBram,250GB HDD.LCD 15''4.Vista HP
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

Ze by bylo lowendove HP 6720s nejak vyrazne lepsi v kvalite bych zase netvrdil. Ano, je lepsi, ale ne tak aby to byl rozdil jako pevnost sasi mezi Toshibou a Lenovem.
deli''

Příspěvek od deli'' »

Konfigurácia:
ThinkPad T61: 14,1" WXGA+ 1440x900, C2D T7700 2.4GHz, 3GB RAM, HITACHI Travelstar 7200 160GB, NVIDIA Quadro NVS 140M, 7-cell, Windows Vista X64 Ultimate

FPS v exteriéri: 70~100FPS
FPS v interiéri: niečo okolo 200FPS

Všetky detaily mám sťiahnuté na minimum, poprípade úplne vypnuté pomocou konfiguračného súboru, ktorý môžete sťiahnúť https://bashandslash.com/images/stories/ ... yitch2.cfg alebo https://www.google.com/search?hl=sk&clie ... %C5%A5&lr=

Takisto môžem rovno povedať - pastva pre oči sa nechystá! Keďže je tento konfiguračný súbor zameraný hlavne na hráčov multiplayeru, detaily a akákoľvek snaha grafikov a programátorov z Infinity Ward bola márna.

Každopádne majitelia slabších zostáv môžu potenciál konfigu tiež využiť.
[DeviL]
občas něco napíše
Příspěvky: 98
Registrován: 09 čer 2008 14:42
Bydliště: CZ, Jiříkov

Příspěvek od [DeviL] »

Rozjedu hru a najaké detaily na mém notebooku>podpis
TOSHIBA Satellite A210-19J AMD Turion™ 64 X2 TL-60/ 2GB RAM/ 200GB HDD/ ATI HD2600/ 15.4''/ Vista Home Premium SP1 x86
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

bych rekl ze ano
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvek od Castellano »

Taky by mě zajímalo, jestlí jí rozjedu..
Toshiba Qosmio F50-108
centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od centos »

[DeviL]: s vypnutými stíny na high
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..
[DeviL]
občas něco napíše
Příspěvky: 98
Registrován: 09 čer 2008 14:42
Bydliště: CZ, Jiříkov

Příspěvek od [DeviL] »

no tak to je paráda, no tak když rozjedu Assassina skoro na high :D
TOSHIBA Satellite A210-19J AMD Turion™ 64 X2 TL-60/ 2GB RAM/ 200GB HDD/ ATI HD2600/ 15.4''/ Vista Home Premium SP1 x86
Jedi_James07
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 11 říj 2007 17:02

Příspěvek od Jedi_James07 »

Nemá někdo věštící kouli(nebo ju nemusí mít, ale ví to... :D ), že by mi řekl, na jaké detaily by mohl CoD4 jet na nVidii Quadro NVS 135M 128MB a procíkem Intelem Core 2 Duem T7500 (2x 2,2GHz) ? Hlavně tedy jestli by byl hratelný :( ....?
Můj NB: Toshiba Satellite A210-16F: AMD Turion TL58 x2 1,9 Ghz; ATi HD 2600 256mb; 160GB HDD; 4GB RAM; Win 7 index 4,7(Procesor)
Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Damianus »

jo byl by hratelny
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220
Jedi_James07
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 11 říj 2007 17:02

Příspěvek od Jedi_James07 »

A když to tam teda pofaká, tak netipl bys jestli na nativní rozlišení (1280*800) nebo aspoň 1024*768 a při jakých detailech? je mi jasné že takový antialising a anistrofilní filtrování vypnuté...
Můj NB: Toshiba Satellite A210-16F: AMD Turion TL58 x2 1,9 Ghz; ATi HD 2600 256mb; 160GB HDD; 4GB RAM; Win 7 index 4,7(Procesor)
laptop HP Conpaq nx8220
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 06 pro 2008 19:59
Bydliště: Grove street

Příspěvek od laptop HP Conpaq nx8220 »

mě se nesekalo,ted stahuji 5-ku, 1680x1050
soucin
píše často
Příspěvky: 241
Registrován: 16 srp 2008 20:49

Příspěvek od soucin »

Mno tak cod 5 je teda náročnější než 4! já to musel stáhnout na minimum aby to bylo plynulý
MSI GX610PX-057CZ: AMD TURION X2 TL-60 2GHZ, 2GB RAM, ATI RADEON HD2600 256 MB GDDR3, HDD 320 GB,DISPLEJ 15,4 (1280X800),WIN 7 Ultimate 64bit