call of duty 4
-
jackmo
- občas něco napíše
- Příspěvky: 95
- Registrován: 09 srp 2008 10:27
-
kiposukjange
- guru
- Příspěvky: 1678
- Registrován: 01 lis 2007 17:20
Srovnáváte nesrovnatelné, on ho má lepší v kvalitě - pevnost šasů, tuhost, materiál... Čili jako pracovní nástroj, na práci lepší než tvůj Acer, který má zase lepší výkon na hry díky výkonné grafice ATI. Tyto multimediální notebooky mají zase horší konstrukční vlastnosti.
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.
-
jackmo
- občas něco napíše
- Příspěvky: 95
- Registrován: 09 srp 2008 10:27
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
-
deli''
Konfigurácia:
ThinkPad T61: 14,1" WXGA+ 1440x900, C2D T7700 2.4GHz, 3GB RAM, HITACHI Travelstar 7200 160GB, NVIDIA Quadro NVS 140M, 7-cell, Windows Vista X64 Ultimate
FPS v exteriéri: 70~100FPS
FPS v interiéri: niečo okolo 200FPS
Všetky detaily mám sťiahnuté na minimum, poprípade úplne vypnuté pomocou konfiguračného súboru, ktorý môžete sťiahnúť https://bashandslash.com/images/stories/ ... yitch2.cfg alebo https://www.google.com/search?hl=sk&clie ... %C5%A5&lr=
Takisto môžem rovno povedať - pastva pre oči sa nechystá! Keďže je tento konfiguračný súbor zameraný hlavne na hráčov multiplayeru, detaily a akákoľvek snaha grafikov a programátorov z Infinity Ward bola márna.
Každopádne majitelia slabších zostáv môžu potenciál konfigu tiež využiť.
ThinkPad T61: 14,1" WXGA+ 1440x900, C2D T7700 2.4GHz, 3GB RAM, HITACHI Travelstar 7200 160GB, NVIDIA Quadro NVS 140M, 7-cell, Windows Vista X64 Ultimate
FPS v exteriéri: 70~100FPS
FPS v interiéri: niečo okolo 200FPS
Všetky detaily mám sťiahnuté na minimum, poprípade úplne vypnuté pomocou konfiguračného súboru, ktorý môžete sťiahnúť https://bashandslash.com/images/stories/ ... yitch2.cfg alebo https://www.google.com/search?hl=sk&clie ... %C5%A5&lr=
Takisto môžem rovno povedať - pastva pre oči sa nechystá! Keďže je tento konfiguračný súbor zameraný hlavne na hráčov multiplayeru, detaily a akákoľvek snaha grafikov a programátorov z Infinity Ward bola márna.
Každopádne majitelia slabších zostáv môžu potenciál konfigu tiež využiť.
-
[DeviL]
- občas něco napíše
- Příspěvky: 98
- Registrován: 09 čer 2008 14:42
- Bydliště: CZ, Jiříkov
-
Damianus
- _-=*Open Source*=-_
- Příspěvky: 2351
- Registrován: 14 pro 2007 02:54
- Bydliště: Ostrava
-
Castellano
- píše často
- Příspěvky: 265
- Registrován: 11 srp 2008 22:01
-
centos
- guru
- Příspěvky: 1157
- Registrován: 20 zář 2007 22:52
- Bydliště: Ostrava
-
[DeviL]
- občas něco napíše
- Příspěvky: 98
- Registrován: 09 čer 2008 14:42
- Bydliště: CZ, Jiříkov
-
Jedi_James07
- občas něco napíše
- Příspěvky: 53
- Registrován: 11 říj 2007 17:02
Nemá někdo věštící kouli(nebo ju nemusí mít, ale ví to...
), že by mi řekl, na jaké detaily by mohl CoD4 jet na nVidii Quadro NVS 135M 128MB a procíkem Intelem Core 2 Duem T7500 (2x 2,2GHz) ? Hlavně tedy jestli by byl hratelný
....?
Můj NB: Toshiba Satellite A210-16F: AMD Turion TL58 x2 1,9 Ghz; ATi HD 2600 256mb; 160GB HDD; 4GB RAM; Win 7 index 4,7(Procesor)
-
Damianus
- _-=*Open Source*=-_
- Příspěvky: 2351
- Registrován: 14 pro 2007 02:54
- Bydliště: Ostrava
-
Jedi_James07
- občas něco napíše
- Příspěvky: 53
- Registrován: 11 říj 2007 17:02
A když to tam teda pofaká, tak netipl bys jestli na nativní rozlišení (1280*800) nebo aspoň 1024*768 a při jakých detailech? je mi jasné že takový antialising a anistrofilní filtrování vypnuté...
Můj NB: Toshiba Satellite A210-16F: AMD Turion TL58 x2 1,9 Ghz; ATi HD 2600 256mb; 160GB HDD; 4GB RAM; Win 7 index 4,7(Procesor)
-
laptop HP Conpaq nx8220
- občas něco napíše
- Příspěvky: 11
- Registrován: 06 pro 2008 19:59
- Bydliště: Grove street
-
soucin
- píše často
- Příspěvky: 241
- Registrován: 16 srp 2008 20:49