Vostro 1310, 1510 a 1710

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
trebican
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 zář 2008 15:11

Příspěvek od trebican »

slawei píše:me se rychlost zda normalni, akorat me stve, ze kdyz hlta nebo vysunuje DVD tak u toho strasne chrasti.... :)
a absence cteni malych CD by se taky hodila, myslel sem si ze to nevuziju, ale ted se mi zrovna doma sesly dve


A jinak seš s noťáskem spokojenej?
Dell Vostro 1510
slawei
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2008 14:07

Příspěvek od slawei »

Urcite. Sice si zvykam na Visty a docela me stvou, ale to neni chyba notasu. A ta sterbinova mechanika se mi taky libi i kdyz ma nejaky nevyhody. Proste velka spokojenost:)
trebican
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 zář 2008 15:11

Příspěvek od trebican »

slawei píše:Urcite. Sice si zvykam na Visty a docela me stvou, ale to neni chyba notasu. A ta sterbinova mechanika se mi taky libi i kdyz ma nejaky nevyhody. Proste velka spokojenost:)


Jakou máš výdrž baterky? Mě by zajímalo jestli bych si nějak pomohl kdybych nainstaloval xpčka jak ve výdrži tak ve výkonu
Dell Vostro 1510
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

krejcca píše:2_Strajk: jakou to má výdrž na baterku?

cca 3-4 hodiny ;)
slawei
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2008 14:07

Příspěvek od slawei »

apocalipta píše:
krejcca píše:2_Strajk: jakou to má výdrž na baterku?

cca 3-4 hodiny ;)

Ja bych to videl k tem 3 hodinam
trebican
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 zář 2008 15:11

Příspěvek od trebican »

slawei píše:
apocalipta píše:
krejcca píše:2_Strajk: jakou to má výdrž na baterku?

cca 3-4 hodiny ;)

Ja bych to videl k tem 3 hodinam


No právě že jsem dosáhl kolem 3 hodin koukáním na filmy z hdd. Což si myslím že není nejhorší. Stejnak baterka půjde nejdřív do háje. Jinak zatím po tejdením zátěžovém testu spokojenost se vším.
Dell Vostro 1510
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

prosba k majitelům 1310: nemůžu zaboha nikde najít ovladač pro kamerku.... ani na webu dellu není.. nemáte někdo? byl bych moc vděčný (pzn. cdčka sem procházel..asi sem slepej) :)))
slawei
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2008 14:07

Příspěvek od slawei »

apocalipta píše:prosba k majitelům 1310: nemůžu zaboha nikde najít ovladač pro kamerku.... ani na webu dellu není.. nemáte někdo? byl bych moc vděčný (pzn. cdčka sem procházel..asi sem slepej) :)))

no ja mam teda 1510ku, ale ovladace k tomu byly normalne na CD, ale bylo samostatne, ostatni ovladace na druhem CD
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

vážně ho nemůžeš najít? stačí chvíli hledat a tady je: https://support.euro.dell.com/support/do ... eid=259777
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvek od apocalipta »

tak teda děkuju :) nikdy by mě nenapadlo hledat ovladač pro kamerku v sekci myši a klávesnice :D no nic, člověk se pořád učí :) ještě jednou dík ;)
superstern

Příspěvek od superstern »

ahojte, bol mi ponuknuty dell vostro 1310 - t8300 - 2,4Ghz, 2Gb RAM, 1280*800, Gf 8400 M GS, 160 Gb HDD s vistou premium za 22.400 SKK s DPH. som student a viac-menej ho vyuzijem na surfovanie a sem-tam nejaka starsia hra a na castejsie prenasanie... myslite, ze je to vhodny nb za tu cenu? popripade mi napiste, co by som mal zmenit na tejto konfiguracii. dakujem za odpoved
slawei
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2008 14:07

Příspěvek od slawei »

no jestli budes mit i NBD zaruku, taky bych nevahal, je to asi nejvetsi vyhoda u DELLu. Jinak parametry na tvoje ucely si myslim ze splnuje dobre, ale nemam prehled jak je na tom konkurence
superstern

Příspěvek od superstern »

samozrejme aj s 3rocnou nbd zarukou. prave som ho objednal. tak som zvedavy kedy mi asi tak prijde.
trebican
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 zář 2008 15:11

Zaruky

Příspěvek od trebican »

Jaký je rozdíl mezi těmito druhy záruky?

Next Business Day (následující pracovní den)

3letá služba ProSupport pro koncové uživatele a služba Next Business Day On-Site

Tu první mám na rok, tu druhou na 3.
Dell Vostro 1510
trebican
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 11 zář 2008 15:11

Problém s bluetooth

Příspěvek od trebican »

Nazdárek, mám vostro 1510 a vyskytl se problém s bluetooth. Ovladače všechny nainstalovaný, přepnu přepínač a kontrolka se rozsvítí. Spáruju telefon takže se mi zobrazí v zařízeních. a teď je tu ten problém z notasu můžu odesílat libovolný obrázek do telefonu ale opačně to nejde. Napíše to u telefonu že není k dispozici žádně zařízení. V nastavení bluetooth adaptéru mám zaškrtlé povolit zařízením bluetooh vyhledat tento počítač. Co mám ještě nastavit aby to fungovalo?
Děkuji za odpověď.
Dell Vostro 1510