vrácení notebooku - nákup přes e-shop

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
EVER

vrácení notebooku - nákup přes e-shop

Příspěvekod EVER » 06 dub 2007 13:50

PROSÍM VÁS, jaká je situace - mám právo do 14 dnů bez udání důvodu vrátit notebook, který jsem si koupila na e-shopu, pokud jsem si ho vyzvedla na prodejně?

MOC DÍKY

mata80
píše často
Příspěvky: 331
Registrován: 09 úno 2007 14:36

Příspěvekod mata80 » 06 dub 2007 16:57

No mělo by to bejt jedno to že si si ho vyzvedla na prodejně pouze způsob dopravy takže by s tím neměl být problém taky se tě neptají jestli si si to nechala poslat cp nebo kurýrem..

leon

Příspěvekod leon » 07 dub 2007 14:51

no podle mě to jedno neni ... na prodejně si iplatila nebo platba byla předem? ... ja myslim, že pokud sis na prodejdnu došla zaplatit a notebook sis rovnou vzala, tak na to právo nemáš ... to je totiž vlastně stejnej prodej jako v jakémkoli jiném kamenném obchodě ... si myslim ... abys mohla uplatnit svůj nárok, musela bys prokázat, že Ti odepřeli možnost prohlédnutí zboží před převzetím

Grrty
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 12 kvě 2006 07:47

Příspěvekod Grrty » 08 dub 2007 10:07

Ddle mého názoru je jedno jak si to vyzvednes a jak zaplatíš pořád je to nákup přes internet. Možná by nebylo od věci si zavolat na Sdružení ochrany spotřebitelů a tam by ti mohli poradit. :-)

Ragnos
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 30 zář 2006 10:07

Příspěvekod Ragnos » 08 dub 2007 12:13

Naprosto a 100% to jedno neni, 14denni lhuta na vraceni penez je z toho duvodu, ze zbozi si nemuzes predem prohlednout. Pokud bylo zboží převzato osobně, nelze uplatnit právo na vrácení peněz.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 08 dub 2007 14:33

co mam o tom ja informacie tak suhlasim s tym co pisali leon a ragnos.

mikuh
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 17 úno 2007 19:27

Příspěvekod mikuh » 10 dub 2007 21:12

jj, potvrzuju, že pokud je zboží vyzvednuto na prodejně, tak 14 - denní lhůta neplatí.

leon

Příspěvekod leon » 10 dub 2007 21:45

podle me to az tak jednoduche neni ... jak sem psal vyse ... myslim, ze zalezi na tom jestli byla platba provedena predem a jestli byla moznost si notebook pred prevzetim prohlednout

... pokud byla platba predem a bylo znemozneno prohlednuti zbozi pred prevzetim, tak podle ma moznost vraceni plati

... pokud byla platba az na miste tak je internet bran jako kazdej jinej letak, kterej najdu trba ve schrance a jdu si na jeho zaklade neco koupit do kramu


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů