VBI Compal HEL80
-
baculatej
- občas něco napíše
- Příspěvky: 46
- Registrován: 06 led 2007 22:49
Já mám ten větší a "pomalejší" a čekal jsem jenom při formátování. To ale asi každý.
O kolik je ten druhý rychlejší? O 5%? Kolik času strávíš každý den čtením disku? Živíš se tím, že do NB neustále kopíruješ desítky GB a stojíš o úsporu pár vteřin? Pořiď si tedy ten rychlejší. ... I když, ...aby se ti to tam vešlo. ;)
O kolik je ten druhý rychlejší? O 5%? Kolik času strávíš každý den čtením disku? Živíš se tím, že do NB neustále kopíruješ desítky GB a stojíš o úsporu pár vteřin? Pořiď si tedy ten rychlejší. ... I když, ...aby se ti to tam vešlo. ;)
MSI GX720X-026CZ
a
HEL80 - T7600 go 7600 - Momentus 160GB
a
HEL80 - T7600 go 7600 - Momentus 160GB
-
janzat
- píše často
- Příspěvky: 149
- Registrován: 28 bře 2007 01:11
je to tak, objednal jsem si sice ten rychlejsi, ale ta 5400 ma kolmy zapis, takze je jen o neco pomalejsi. Ale i tak pokud mas hodne vesi co ti bootujou neco s disku, tak par vterin usetris....
Už jsem nedočkavej jak male dítě...Snad to nebude furt chladit, jak tu má někdo problém. I když teď mam ASUSe, a ten jeho vetrak taky jede furt
Už jsem nedočkavej jak male dítě...Snad to nebude furt chladit, jak tu má někdo problém. I když teď mam ASUSe, a ten jeho vetrak taky jede furt
-
janzat
- píše často
- Příspěvky: 149
- Registrován: 28 bře 2007 01:11
no tak to už ty fotky asi nepotrebujes kdyz sis ho sam ohmatal, ze? No design je prosty, rekl bych jako ASUS nebo ACER, ale libi se mi vic nez IBM napr.
Ty Paviliony jsou pekne, ale uplne nechutne predrazene a zadnej zazrak. Taky jsem vahal nad tim designem, ale kupuju pocitac, ne sperk:-)
Až budu chtit exluzivni notes, koupim lamborghiny nebo tak neco
Ty Paviliony jsou pekne, ale uplne nechutne predrazene a zadnej zazrak. Taky jsem vahal nad tim designem, ale kupuju pocitac, ne sperk:-)
Až budu chtit exluzivni notes, koupim lamborghiny nebo tak neco
-
BaM
- občas něco napíše
- Příspěvky: 67
- Registrován: 11 říj 2006 19:23
- Bydliště: Praha
takze tu som zosnoval malicky testik HEL 80-iatky kto chce neh si kukne a okomentuje
brb soracik na www.pretaktovanie.sk
link https://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... 1177782391
brb soracik na www.pretaktovanie.sk
link https://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... 1177782391
Naposledy upravil(a) BaM dne 10 kvě 2007 19:47, celkem upraveno 2 x.
Asus K53SV-SX786 - i5.2300 MHz, 4096MB.1333MHz, 640GB, NVIDIA GeForce GT540M.2048MB
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
-
kobop
- píše často
- Příspěvky: 147
- Registrován: 26 bře 2007 17:42
-
luta
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 16 led 2007 15:20
kobop : problem to neni ale nic moc neusetris (mozna litr-podle toho kde a jak levne kupujes komponenty) a zaruka se ti pak vztahuje na jednotlive komponenty samostatne a ne na notebook jako celek
nevite nekdo jestli v prubehu techto 14 dnu dojde na nejake slevy na vbi.cz ?
nebo jestli k tomu jeste porad davaj ty batohy ?
ze bych si pohl
nevite nekdo jestli v prubehu techto 14 dnu dojde na nejake slevy na vbi.cz ?
nebo jestli k tomu jeste porad davaj ty batohy ?
ze bych si pohl
-
Sangria
- píše často
- Příspěvky: 133
- Registrován: 04 pro 2006 16:21
O slevách nevím, ale co se týče batohu, tak to vypadá, že zatím jo
- viz. https://notebooky-vbi.cz/.
Jinak mohl by mi někdo poradit? Jsem trochu zmatenej z konfigurátoru na https://www.notebookynamiru.cz. Přesně řečeno z ceny procesorů 7200 a 7300 (a podobně 7600 a 7700 atp.). 7200 má stejnou konfiguraci jako 7300, jenom FSB má jen 667 mhz (oproti tomu 7300 má 800 mhz). A přitom 7300 je o víc, než o 1000,- levnější. Nevíte náhodou čím to je? Přiznám se, že se v tom moc nevyznám...
Jinak mohl by mi někdo poradit? Jsem trochu zmatenej z konfigurátoru na https://www.notebookynamiru.cz. Přesně řečeno z ceny procesorů 7200 a 7300 (a podobně 7600 a 7700 atp.). 7200 má stejnou konfiguraci jako 7300, jenom FSB má jen 667 mhz (oproti tomu 7300 má 800 mhz). A přitom 7300 je o víc, než o 1000,- levnější. Nevíte náhodou čím to je? Přiznám se, že se v tom moc nevyznám...
-
Peca-on-line
- Moderátor
- Příspěvky: 1420
- Registrován: 12 kvě 2006 14:02
- Bydliště: Trutnov, ale teď spíš kolej v Brně
-
luta
- občas něco napíše
- Příspěvky: 73
- Registrován: 16 led 2007 15:20
Sangria: jakej ma vyznam cpat CPU s 800Mhz FSB do desky s i945 chipsetem ktera ti da max 667
rek bych ze to sou uz procaky do novyho i965 (santa rosa)
slozil sem ted v konfiguratoru "notebooknamiru.cz" a "vbi.cz" dva identicke stroje s S96JM a na "notebooknamiru.cz" to vychazi o 2000,- levnej
doted sem nemel poneti ze ta stranka existuje tak dik
rek bych ze to sou uz procaky do novyho i965 (santa rosa)
slozil sem ted v konfiguratoru "notebooknamiru.cz" a "vbi.cz" dva identicke stroje s S96JM a na "notebooknamiru.cz" to vychazi o 2000,- levnej
doted sem nemel poneti ze ta stranka existuje tak dik
-
janzat
- píše často
- Příspěvky: 149
- Registrován: 28 bře 2007 01:11
-
Sangria
- píše často
- Příspěvky: 133
- Registrován: 04 pro 2006 16:21
janzat: já si myslím, že jde o jednoho a toho samýho dodavatele
luta: to mě taky napadlo, jenomže za 1) proč to tam vůbec maj v nabídce, když tam ještě nemaj v nabídce nový šasi a za 2) by to snad stejně mělo bejt stejně dražší (viz. ten link ve fóru Kdy budou nové šasi)
edit: jo, takže je to asi tak, že ty modely 7300 a pod jsou pro santa rosu... že sou levnější je zvláštní, ale já se hádat nebudu
luta: to mě taky napadlo, jenomže za 1) proč to tam vůbec maj v nabídce, když tam ještě nemaj v nabídce nový šasi a za 2) by to snad stejně mělo bejt stejně dražší (viz. ten link ve fóru Kdy budou nové šasi)
edit: jo, takže je to asi tak, že ty modely 7300 a pod jsou pro santa rosu... že sou levnější je zvláštní, ale já se hádat nebudu
Naposledy upravil(a) Sangria dne 18 kvě 2007 22:31, celkem upraveno 1 x.
-
kobop
- píše často
- Příspěvky: 147
- Registrován: 26 bře 2007 17:42
