Latitude E

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Kuba1982
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 lis 2008 22:32

E4300 je doma

Příspěvek od Kuba1982 »

Tak 15 dnu od objednani je doma :) Zatim jen spokojenost - jen jsem si objednal 6cell battery a tak me precuhuje. Nejak jsem to netusil, a tak me to ted trosku stve. No aspon ze vydrzi okolo 5 hodin, to je plus.

S replikatorem me vysel na 44 tis. s DPH (4 GB, 160 GB disk 7200, kamera, otisky prstu, 6 cell, 64bit Vista, 2,2 GHz procak atp.)

K.
Jirina1
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 08 pro 2008 16:58

Příspěvek od Jirina1 »

Baterie přečuhuje? O kolik?
na https://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=4586 jsou fotky a ta 6-to článková přečuhuje jen několik o mm.
Docela ale nechápu, proč má ta část s baterií jinou barvu než zbytek notebooku.
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

že by design? :)
Kuba1982
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 lis 2008 22:32

Příspěvek od Kuba1982 »

Jirina1 píše:Baterie přečuhuje? O kolik?
na https://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=4586 jsou fotky a ta 6-to článková přečuhuje jen několik o mm.
Docela ale nechápu, proč má ta část s baterií jinou barvu než zbytek notebooku.


NO ja mam 4300 :) a tam precuhuje o cca 2 cm.

Jinak se me zda, ze to ma o neco hlucnejsi pevny disk, tak nejak to rachoti. To me na to stve asi nejvice. Jinak super !
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Gogo píše:Wamere,na Aukru je celkem solidní E6500 za 32900 v skci "kup teď" , fungl nový,není to špatná cena
dokonce teď za 30900 a ještě jeden Precision za necelých 30t

To asi moc lidi nevi, jinak by Acerum, Asusum apod odzvonilo. Je to az podezrele nizka cena, ale neni nerealna. Dealer to ma treba za 20 000Kc a 10 000Kc jeste vydela.
Ja to mam za podobnou cenu, ale take tim, ze dost dlouho cekam.
Jirina1: Ja myslim ze do Vanoc to nestihnou. Ale u E6400 neni takovy problem s nedostatkem dilu. Navic E6400 pro Amiky jdou hlavne z Malajsie, takze to taky vyrazne zkracuje dobu. Rekl bych, ze dorazi tesne po Vanocich.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
maxakapsa
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 10 říj 2008 10:15
Bydliště: Liberec

e6400

Příspěvek od maxakapsa »

Uz mam tez e6400 na ceste (Raheen Limerick).
Jinak ja za konfiguraci P8600, NVS160M PCMCIA, 4GB RAM, 250GB HDD, LED display 1440x900, backlight klavesnici, fingerprint reader, webcam, BT 370, WIFI 1510 ,6cell, 3Y NBD, vista bus64bit + office 2007 basic, logitech nano a brasna dostal k 30tis s dani, coz snad neni uplne spatny.
Mozna jsem mel asi sahnout spis po rychlejsim 160gb disku a 9ti clankove baterii, ale ta se da kdyztak dokoupit za rozumnej peniz.
E6400
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Maxakapsa: No rovnou od Dellu je ta baterka levnejsi nez na volnem trhu, ale disky jsou levne.
Jinak Raheen Limerick mi tam svitil tez, ale dorazi ti treba taky z Lodze. Nakonec mi to tam skocilo misto Raheenu. Trosku me to rozladilo, ale co uz.
Jinak Delly OptiPlexy sly fakt z Irska, M6400 taky chodi z Irska, E4300 taky. E6500 tez, ale E6400 jsem jeste Irskou nevidel. Ale treba budes mit kliku. Tohle jsou jen me spekulace...
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Kuba1982
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 lis 2008 22:32

Příspěvek od Kuba1982 »

Michal27 píše:Maxakapsa: No rovnou od Dellu je ta baterka levnejsi nez na volnem trhu, ale disky jsou levne.
Jinak Raheen Limerick mi tam svitil tez, ale dorazi ti treba taky z Lodze. Nakonec mi to tam skocilo misto Raheenu. Trosku me to rozladilo, ale co uz.
Jinak Delly OptiPlexy sly fakt z Irska, M6400 taky chodi z Irska, E4300 taky. E6500 tez, ale E6400 jsem jeste Irskou nevidel. Ale treba budes mit kliku. Tohle jsou jen me spekulace...


ja mam 4300 a mam uvedeno Made in Poland.
Kuba1982
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 lis 2008 22:32

Swap disk

Příspěvek od Kuba1982 »

Ahoj, i kdyz je pocitac v klidu (prochazim pouze internet), tak disk jakoby porad nekam saha v intervalech tak sekundu swap, sekundu ticho... nevim, mel jsem predtim MacBook Pro a ten byl neslysitelny (myslim disk). Je to normalni? :)
maxakapsa
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 10 říj 2008 10:15
Bydliště: Liberec

e6400

Příspěvek od maxakapsa »

Tak celkem fofr, vyexpedovan 8.12 a dneska ho mam v ruce, ale ta rychlost bude asi tim, ze je ta e6400 Made in Poland :? , no tak snad to kuci polsky slozili dobre :D stejne to urcite v Irsku skladaj taky polaci 8)
E6400
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Kuba: Jj - E6500 jsou taky z Irska a z Polska. Nikde jsem oficialne nenasel, kde se co dela - je mozny, ze se dela vsechno jak v Irsku, tak v Polsku.. Takze to je spis takovej muj malej pruzkum. Americani maji vsechno z Malajsie.
S tim diskem to je divny - ale na notebookreview jsem cetl, ze instalace Intel matrix storage manager to resi - zkus toto reseni a kdyz to nepomuze, nasmeruju te na stranky, kde to resili. Zabere to notnou chvili, nez to najdu.

maxakapsa: S E6400 neni problem. Problemy s cekanim byly nejvetsi u E6500/M4400 a to kvuli nedostatku 15,4" LED displeju. Ten, kdo si objednal klasicky CCFL displej, ho mel postaveny do tri tydnu.
Jinak drzim palce, at je to OK. Ale tim ze jsi koupil Dell ti odpada ta starost, ze tr vyrobce posle nekam i s jeho nekvalitnim vyrobkem. U Dellu neni problem zbozi vratit, ci vymenit.
Jinak ta rychlost poslani je fajn. Ja uz to dnes kontroloval a 8:32 ho vyzvedli z depa, takze cekam, ze tu kazdou chvili bude.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Wamer
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 06 pro 2008 18:45

Příspěvek od Wamer »

Michal27: nechces udelat online video přenos unboxingu a prvního startu? :) :)
Kuba1982
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 07 lis 2008 22:32

Příspěvek od Kuba1982 »

Michal27 píše:Kuba: Jj - E6500 jsou taky z Irska a z Polska. Nikde jsem oficialne nenasel, kde se co dela - je mozny, ze se dela vsechno jak v Irsku, tak v Polsku.. Takze to je spis takovej muj malej pruzkum. Americani maji vsechno z Malajsie.
S tim diskem to je divny - ale na notebookreview jsem cetl, ze instalace Intel matrix storage manager to resi - zkus toto reseni a kdyz to nepomuze, nasmeruju te na stranky, kde to resili. Zabere to notnou chvili, nez to najdu.

maxakapsa: S E6400 neni problem. Problemy s cekanim byly nejvetsi u E6500/M4400 a to kvuli nedostatku 15,4" LED displeju. Ten, kdo si objednal klasicky CCFL displej, ho mel postaveny do tri tydnu.
Jinak drzim palce, at je to OK. Ale tim ze jsi koupil Dell ti odpada ta starost, ze tr vyrobce posle nekam i s jeho nekvalitnim vyrobkem. U Dellu neni problem zbozi vratit, ci vymenit.
Jinak ta rychlost poslani je fajn. Ja uz to dnes kontroloval a 8:32 ho vyzvedli z depa, takze cekam, ze tu kazdou chvili bude.


to bys byl moc hodny. Link by me pomohl.
Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvek od Michal27 »

Warmer: Nemam cim:( Par fotek udelam... (bohuzel starym fotakem, ktery video neumi.. ) Jeste mam Webku od Logitechu, tak to zkusim s ni...
Kuba: Mrknu se.
Tady se o tom zacinaji bavit https://forum.notebookreview.com/showthr ... ?p=3981546
Ale je to celej thread a ma pres 100 stran...nicmene tam najdes hodne uzitecnejch veci.


EDIT: Tak uz ho tu mam a resim stejny problem - HDD co vterinu neco dela. Jdu to resit. Foto jeste dnes pridam. Vypada opravdu krasne, nic nevrze, nemam vadny pixel - to jsem si oddychl. :D
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012
Jirina1
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 08 pro 2008 16:58

Příspěvek od Jirina1 »

Tak moje E6400 už je na krámu. Až budu v čechách, tak si jí vyzvednu. Dodací lhůta necelých 14 dní 8)