Nabušený notebook

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

to ho budeš mít doma až 9.1.? a už jsi ho platil? cena může do té doby klesnout a budeš pak čumět jak puk, proč jsem zrovna nevzal tamten...

HenryPotter píše:Protože ten má sice horší procák, ale lepší grafárnu.
imho je lepší mít lepší grafárnu avšak s horším procákem, to ani nepoznáš vliv pomalejšího procáku, ale horší grafiku už jo...

klidně bych ti ten Win za 395 nainstaloval... nenažranci :lol:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
prostepoky
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 29 lis 2008 14:17

Příspěvek od prostepoky »

https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55606 - tuhle, respektive trošičku starší model (budou stejné) mám asi poslední rok a půl až dva roky bez nejmenších problému.. to měnění DPI je dost pohodlný na hry, protože některý sou prostě tuhý a jiný ne :) Ale jestli není pro tebe moc "levná" :) Každopádně ode mne support.
Thorus

Příspěvek od Thorus »

Já mám https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=50247 a mohu jen doporučit. Je sice na notebook trochu větší, ale k velkému notebooku velkou myš, ne? :) Měnění DPI za chodu je naprosto neocenitelná vlastnost této myši.
Naposledy upravil(a) Thorus dne 22 pro 2008 22:56, celkem upraveno 1 x.
prostepoky
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 29 lis 2008 14:17

Příspěvek od prostepoky »

Jo, říkám. Konstrukci budou mít všechny tyhle typy A4tech stejnou - fajnovou. .)
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Obě dvě myše tam mají. Která je teda lepší? Ta thoruse nebo ta prostepokyho?

mivlak: Dneska jsem platil zálohu 2000 Kč. Zbytek doplatím až při vyzvednutí. Jinak tento Acer není už v ČR skladem, další dodávka (30 kusů) dorazí 5.1 do ČR. Takže pán ji bude mít 6.1 a já si pro ní dřív jak 9.1 jít bohužel nemůžu, nemám čas.
prostepoky
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 29 lis 2008 14:17

Příspěvek od prostepoky »

Nebude mezi němi asi žádný rozdíl, krom vzhledu.
Mach
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 12 pro 2008 21:02

Příspěvek od Mach »

tu mi ani nepřipomínej, nešťastně mi spadla z 2 metrů na asfalt a je po ní... :lol:

jinak já jsem tady radši ani nic nepsal, když jsem chtěl kupovat NtB tak jsem o Aceru ani neuvažoval. Má ho totiž můj strýc, cca 3/4 roku a už se mu sere,pomalu se zapíná,baterka už vydrží čím dál tím méně.... klasické problémy této nabušené značky s nízkou cenou.
NBumBum
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 08 říj 2008 10:59

Příspěvek od NBumBum »

jenom jestli to pomale zapinani nebude chybou SW , pripadne uzivatele ktery si zasvinil OS.... :wink:
Mach
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 12 pro 2008 21:02

Příspěvek od Mach »

těžko říct... ale on tomu nějako moc nerozumí a tak zuří,co si to koupil za krám. Tehdy stál kolem 40 papírů a tak si myslel,že půjde všechno hladce. A to on s ním nedělá nic složitého. Nehraje hry,pouze píše ve Wordu,dělá v Power Pointu,dívá se na filmy a je na netu. Nic víc.
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Jak mají ty myši možnost nastavení dpi co to vlastně je? + K čemu je to dobrý?
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

Machu
no jo,na všech notesech vydrží baterka šest let minimálně a na Aceru jen rok,a hlavně po nějakém čase procesor a grafika přestane zrazu stíhat a jede mnohem pomaleji...přesně tak,klasické problémy Aceru :D
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
Mach
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 12 pro 2008 21:02

Příspěvek od Mach »

jo jo máš pravdu :-)
HenryPotter
píše často
Příspěvky: 148
Registrován: 28 říj 2008 18:45

Příspěvek od HenryPotter »

Takže všem moc díky za tipy a hlavně prostepokymu za tu myš, protože je úžasná. Takže s NB spokojenost, nikde nic nevrže, zpracování, alespoň u mě na 1. Takže klidně toto téma můžete LOCKnout nebo smazat. :wink:
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

nechápu, proč to všichni chtějí nechat locknout nebo smazat... :roll:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
Michal.Maniak
píše často
Příspěvky: 129
Registrován: 17 říj 2007 15:01

Příspěvek od Michal.Maniak »

HenryPotter píše:Takže všem moc díky za tipy a hlavně prostepokymu za tu myš, protože je úžasná. Takže s NB spokojenost, nikde nic nevrže, zpracování, alespoň u mě na 1. Takže klidně toto téma můžete LOCKnout nebo smazat. :wink:

Však hned to nevrže...počkej po půl roce.
A k čemu LOCKnout? Za chvíli se tady stejně budeš doptávat na chladící podložku...
mivlak: já bych to tady také nechal, pročetl jsem to celé a je to dost...poučné.
Q6600, 4GB RAM, 8800GT, Windows Vista x64 a Ubuntu 8.10 x64 + EEE901, Windows XP Home 32