Síťová karta v Acer aspire 3690

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
ludvajus92
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 07 led 2009 15:28

Příspěvek od ludvajus92 »

ne XP nebylo přímo k tomu, bylo to původně k jinému PC
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

to je jiný diagnostický program,ale podle mě nezjistíš nic jiné je to,že máš Broadcom síťovku a komplet ovladač je na supportu Aceru,jeden z nich musí jít nainstalovat...a co bylo na tomto nainstalované?
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
ludvajus92
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 07 led 2009 15:28

Příspěvek od ludvajus92 »

Tenhle notebook se ke mě nedostal nový a hned když se mi dostal do ruky tak sem musel reinstalovat operační systém a to bylo tenhle týden. Ztěch ovladačů jsem zkoušel všechny co tam jsou ale prostě jak dám lan kabel do NB tak to prostě nezareegistruje a nové připojení k místní síti lze vytvořit pouze bezdrátové.
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

já nevím jak bych ti to vysvětlil,nejprve musíš mít v pořádku ovladač,pak můžeš zkoušet něco připojovat... zkus si stáhnout toto,dej si zeskenovat drivery jestli ti najde ten pravý "uniblue driver scanner"
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
ludvajus92
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 07 led 2009 15:28

Příspěvek od ludvajus92 »

co toto? tam není odkaz nebo myslíš ty ovladače jak jsem zkoušel?
ludvajus92
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 07 led 2009 15:28

Příspěvek od ludvajus92 »

sory že mám stovky blbejch dotazů ale jak má spustit ten ovladač když to není ani jedno z těch tří instalace ale vždycky nějaký tři soubory
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

myslím - Uniblue driver scanner - hoď do googlu a najdeš,anebo mě napiš na ICQ
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
fenca007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2009 11:51

Dotaz

Příspěvek od fenca007 »

Zdravím lidičky,mám stejný problém jako ludvajus92.Všechno rozhýbu,ale nedokážu najít na oficiálních stránkách driver na lanku pro tento noťas.Jsou tam pouze nějaké 3 soubory ale ani jeden s nich není instalace,ale podle mně jenom nějaká aktualizace.Největší s těch tří programů má asi 83 kb.Mají tam v tom prostě mrdník.Prosím o pomoc.Jsem naprosto bezradný :cry:
666dia
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 10 pro 2008 16:32

Příspěvek od 666dia »

ludvajus92
teď jsem koukal na ten obrázek....vždyť tam tu síťovou kartu máš...podle PC Wizardu...
Broadcom Corp BCM440x 100Base-TX Fast Ethernet...
nestrkáš tam třeba překříženej kabel...?
fenca007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2009 11:51

Příspěvek od fenca007 »

Mám tam nainstalovanou wi-fi,ale LAN ne.Ten ovladač tam prostě nejde hodit.A ten obrázek je od ludvajus92.
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

jaký máš operační systém a jak starý máš notes? Máš na něm software od Aceru,nebo jinou instalačku?
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
fenca007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2009 11:51

Příspěvek od fenca007 »

Mám Windows XP profesional a všechny ovladače jsem stahoval ze stránek Aceru.Všechno jede jenom ta lanka ne.Jsou tam sice k tomu 3 nějaké soubory,ale nejsou to instalace,jsem s toho nešťastný :cry:S tím stářím nevím,kopil jsem ho v bazaru.Ale asi tak roku a půl,asi.
Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gogo »

njn,tam jsou jen čisté drivery bez instalační utility,to bys musel asi přidat ten ovladaač do instalačky pomocí nLite...pokud to nepujde jinak :D
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno
fenca007
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 17 led 2009 11:51

Příspěvek od fenca007 »

Tak na to jsem uplně blbec ani nevím jak bych to měl udělat.