Černé okraje u her ve windows7
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
-
finch.cz
- občas něco napíše
- Příspěvky: 38
- Registrován: 17 čer 2009 17:13
- Bydliště: Ostrava
-
Tziky
- guru
- Příspěvky: 1694
- Registrován: 04 zář 2007 21:23
-
Michal27
- zlobivá kočička
- Příspěvky: 3172
- Registrován: 25 lis 2006 15:51
-
Tziky
- guru
- Příspěvky: 1694
- Registrován: 04 zář 2007 21:23
-
kompi
- píše často
- Příspěvky: 189
- Registrován: 28 lis 2008 16:36
- Bydliště: Košice
-
Tziky
- guru
- Příspěvky: 1694
- Registrován: 04 zář 2007 21:23
-
NeoPlex
- guru
- Příspěvky: 557
- Registrován: 13 úno 2007 23:35
-
didix
- občas něco napíše
- Příspěvky: 38
- Registrován: 06 říj 2008 02:15
stejný problém
Mám úplně stejný problém, dřív še jelo ok, ale zhruba před měsícem mi při najetí hry se osekly okraje.. (mám 1440x900) a ted se to v tý hře nechce roztáhnout... dřív to vše jelo vždy se to roztáhlo i když jsem změnil šířku tak se to přizpůsobilo celé šířce displeye.
Jen pokud to přenu do toho maximálního rozlišení tak to jede normáně (jenže na tak vysoké rozlišení to hrát nemůžu)
Taky vůbec nevím co s tím.
Jen pokud to přenu do toho maximálního rozlišení tak to jede normáně (jenže na tak vysoké rozlišení to hrát nemůžu)
Taky vůbec nevím co s tím.
FS Amilo Xa 2528 17", AMD turion 64 X2 - 2.2GHz, 4GB Ram, geforce 8600M GS 256MB DDR2 (1440*900), 2*320GB HDD, Win 7 RC 7100.
-
depres
- občas něco napíše
- Příspěvky: 10
- Registrován: 14 zář 2009 16:19
-
didix
- občas něco napíše
- Příspěvky: 38
- Registrován: 06 říj 2008 02:15
zkoušeli jste i format c: ?
edit: ale prostě mě to dřív na 7čkách nedělalo.. ale pak mylsím že se mi aktualizoval ovladač na graf kartu přes win a od tý doby to bylo asi špatný, ten už jsem zase aktualizoval na nejnovější verzi a nic.
edit: ale prostě mě to dřív na 7čkách nedělalo.. ale pak mylsím že se mi aktualizoval ovladač na graf kartu přes win a od tý doby to bylo asi špatný, ten už jsem zase aktualizoval na nejnovější verzi a nic.
FS Amilo Xa 2528 17", AMD turion 64 X2 - 2.2GHz, 4GB Ram, geforce 8600M GS 256MB DDR2 (1440*900), 2*320GB HDD, Win 7 RC 7100.
-
Mario89
- občas něco napíše
- Příspěvky: 18
- Registrován: 24 říj 2009 21:25
Pokud mate graf kartu nvidia, najdete to v nastaveni nvidia panelu kde to je v sekci: prevzorkovat plochy panel. Vyzkousejte vsechny moznosti a jedna z nich vam to opravi, bohuzel uz nevim jaka moznost to byla ale na win7 sem mel ten samy problem a timto sem vyresil. Nyni mam win vista z duvodu ze mi sedmicky totalne znicili kapacitu baterie.
-
eurino24
- píše často
- Příspěvky: 136
- Registrován: 18 bře 2009 19:39
-
didix
- občas něco napíše
- Příspěvky: 38
- Registrován: 06 říj 2008 02:15