Poskytne někdo zálohu PQSERVICE na ACER AS5920G?

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
kvakunek
guru
Příspěvky: 566
Registrován: 25 pro 2008 17:40

Příspěvek od kvakunek »

3. dvd jsou ovladače + balast od aceru
ACER Aspire 6920G-582G32MN
Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 767
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina

balast

Příspěvek od stavač »

kvakunek píše:3. dvd jsou ovladače + balast od aceru


čo je to balast od aceru?
Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 767
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina

Re: Poskytne někdo zálohu PQSERVICE na ACER AS5920G?

Příspěvek od stavač »

celaskon píše:Přišel jsem o PQSERVICE na ACER AS5920G. Bohužel jsem si nevytvořil zálohu. Mohl by mi ji někdo poskytnout? Jedná se o Vista Home Premium.


Možna by som ti vedel pomoct,ak maš zaujem ale mi mosiš poslat email a ja ti dam netovu adresu: stavac@zoznam.sk
inak som od Nitri,ahoj
kvakunek
guru
Příspěvky: 566
Registrován: 25 pro 2008 17:40

Příspěvek od kvakunek »

balast od aceru jsou všemožné prográmky,které ti mají ulehčit správu notasu,ale přitom dělají pravý opak ve většině případů
ACER Aspire 6920G-582G32MN
celaskon
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 19 čer 2009 14:40

Příspěvek od celaskon »

Našel by se majitel AS5920G, jenž by byl ochoten poskytnout (uploadnout) Recovery Disky pro tento model? Na Visty Home Premium???