HP dv6397ea

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
jimmyjames
guru
Příspěvky: 697
Registrován: 27 bře 2007 22:03

Příspěvekod jimmyjames » 31 kvě 2007 23:37

Proč zrovna cracknutý? Pokud měli Business verzi, tak je možný zdarma downgrade :) Taky to tak plánuju...snad už příští týden se dočkám noťase :D Jen ještě nemám zjištěné podrobnosti, jak se to dělá... hlavní problém pro mne bude sehnat instalačku WinXP bez integrovaného cracku :lol: Jednoduše proto, že to nikdo v okolí nemá... :( Aby se moje snaha o legální systém nakonec neproměnila v to, že nad tím promarním xy hodin, pak stejně budou mít Winy problémy s ověřením pravosti a nakonec to skončí stejně na spolehlivě fungujícím cracku, který neotravuje s aktivací...

Bohužel tohle je často krutá realita. Všemožná protipirátská opatření mají jediný efekt...odrazují legální uživatele bo vše jen stěžují.. Potom je pro uživatele mnohem snažší si sehnat crack než legálně aktivovat software... Nejhorší to je snad u Vist, které se občas sami jentak rozhodnout deaktivovat... Ať pak někdo nadává, že lidi používají cracknutý soft!

bastien
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 06 kvě 2007 09:18

Příspěvekod bastien » 05 čer 2007 21:28

maxxz píše:
zapomeneš na XP velmi rychle.....


Většina lidí co znám měla Vistu už v notasu při koupi a nakonec všichni se snažili hodně rychle zapomenout na vistu a nainstalovali si ocrackovaný Xpčka :D Já jsem Visty jen zkoušel na sousedově NTB a zlatý XP bych za ně nevyměnil.


Když si to myslíte (ty+jimmy)..... jinak vám doporučuji 98čky, ty by vašemu myšlení asi vyhovovali nejvíce, že?? No nevadí, vždyť oni blábolí i ve vládě a parlamentu....

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 05 čer 2007 21:31

bastien: 98 to rovnou ME ne ? :D XPčka jsou podle mě prostě zatím nejlepší OS z dílen MS. Hlavně mají taky největší podporu HW a SW. Zatím...Situace se může velmi brzy změnit
tento účet již není aktivní.

cika11
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2007 19:39

Příspěvekod cika11 » 13 čer 2007 19:49

Vymenil jsem visty za XP a nemohu sehnat chybejici ovladace. nevite kde by se daly sehnat. Predevsim sitove.Díky

Dave21
občas něco napíše
Příspěvky: 86
Registrován: 31 kvě 2007 11:48

Příspěvekod Dave21 » 14 čer 2007 23:17

Zkus trochu číst příspěvky před tebou. PS: bacha, má to i víc stránek

havri
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 27 říj 2007 15:58

Problem se zvkovym vystupem

Příspěvekod havri » 27 říj 2007 16:24

začnu BTW: řešíte tu přechod na XP, podle mě je Vista a XP jako z bláta do louže, taky sem to zkoušel, ale nakonec jsem si radši nechal Vistu a na stavil k obrazu svému (vyply firewall, defender, UAC, skin win98, vyple všechny vizualni efekty, etc etc mohl bych pokračovat, ale není to předmětem mýho příspěvku)

Můj problém vězí uplně jinde a na foru jsem to nenašel: ne, nevadí mi to že občas popískává CPU (neni to nic hlučnýho). Problém je ve výstupu ze zvukovky. Při připojení repra "domacího kina" (takový ty dřevěný populární Genius) to nechutně píská z těch repráků (neni problem repra, vyzkoušeno na mnoha zařízeních). Při připojení jiných menších repráků určených k PC nepíská, připojení k HiFi zesilovači nepíská, sluchátka nepískaj. Teď pozor, pískání výrazně utlumí, když při připojení na 5.1 repro vytáhnu nouta ze zdroje a nechám na baterii (něco by řikalo, že ty pulzní zdroje nejsou to pravý ořechový).

No prostě, máte někdo stejnej problem? nebo nápad na řešení? budu moc rád. Předem dík.

Co se týče jinak nouta HP Pavilion dv6397ea, tak lidem, co jsem dou pro radu koupit/nekoupit uznávám, že jsem velice spokojen i když sem byl hodně skeptický při koupi, hlavně co se týče zpracování casu, tvrdosti materiálů apod. Nelituji volby. BTW, Pavilion jako takovej asi nepatří do rukou lidem, co chtěji nerozbitnej stroj co se týče fyzického skeletu.
HP Pavilion dv6397ea - Fedora Core 7.92 x86_64 2.6.23

havri
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 27 říj 2007 15:58

Problem se zvkovym vystupem - reseni

Příspěvekod havri » 02 pro 2007 12:25

V predchozim prispevku jsem popsal svuj problem, nikdo jste se s nim asi nepotkal, nebo take neznate reseni, ale ja bych jedno tedy prinesl sam.
Dozvedel jsem se, nebo spise se utvrdila moje spekulace, ze ruseni zvukoveho vystupu pricini pulzni zdroj, ktery notebook napaji. Ano je to tak, jak jsem zjistil, tak toto ruseni neni schopen uplne odfiltrovat ani profesionalni zesilovac Technics. Badal jsem se po reseni a naskytla se jedna moznost: jakysi opticky oddelovac, nejde o levnou zalezitst, ale ma to pry tento problem vyresit. Zatim ho nemam, ale mam domluveno se znamym, ze mi jeden sezene na pujceni. Dyztak jeste napisu, jestli to je opravdu ono.
HP Pavilion dv6397ea - Fedora Core 7.92 x86_64 2.6.23


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů