Tak nakonec asi obejndam G560, preci jen Lenovo ve me budi vetsi duveru nez Fujitsu.
Holt se smirim stim, ze nebudu hrat hry.
Lenovo G560 vs Y550
-
Hasha
- občas něco napíše
- Příspěvky: 29
- Registrován: 03 bře 2010 10:37
-
pierot535
- občas něco napíše
- Příspěvky: 13
- Registrován: 03 bře 2010 15:33
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava