Lenovo G560 vs Y550

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
pierot535
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 03 bře 2010 15:33

Příspěvek od pierot535 »

Tak nakonec asi obejndam G560, preci jen Lenovo ve me budi vetsi duveru nez Fujitsu.
Holt se smirim stim, ze nebudu hrat hry.
Hasha
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 03 bře 2010 10:37

Příspěvek od Hasha »

pierot535 píše:Tak nakonec asi obejndam G560, preci jen Lenovo ve me budi vetsi duveru nez Fujitsu.
Holt se smirim stim, ze nebudu hrat hry.
Hele, jestli můžeš nafoť a případně poreferuj. Jinak hry ti na tom půjdou, jen asi ne ty nejnovější....záleží jak seš nároční hráč no.
pierot535
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 03 bře 2010 15:33

Příspěvek od pierot535 »

Jeste se optam, jak je na tom grafika HD4200 ?
Zvladne FullHD a nejake hry ? ( tak 2roky stare ;) )
Jeste mi znamej doporucil jedno Profi HP s touhle grafikou, tak jeste vaham.
Ghost
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Ghost »

HD4200 fullhd video dekodovat zvladne ale hry len nenarocne, vykonovo je este slabsia ako HD 4330. to uz by som radsej kupil nieco s intel gma HD grafikou v core i3/i5, ta je na tom vykonovo rovnako ale uspornejsia.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8