Aspire 5101AWLMi TURION 2,0GHZ nastaveni grafiky ati x1300

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 04 črc 2007 14:13

reknu ti to tak........ :( penizky bych už mel dávno, ale jelikoz tatinek chtel co nejvice usetrit tak si z notebooku odecetl DPH a takže notebok je napisany na firmu a acer mi penize vratit nemuze,bohuzel !! :? nabidli mi novej kus aspire 5102awlmi akorat ten je v horsi konfiguraci , ten jsem nechtel :roll: a udelal jsem chybu, mel jsem ho vzit !jinak zacinal jsem na aspire 1652wlmi a ten odesel do vecnych lovist bohuzel :( ten mi uplne vyhovoval ! to byl stoj . No reknu to tak ,ten aspire 1652 byl 3x v servise a dostal jsem aspire 5101awlmi , a ten byl už 4x v servise a tedka asik bohuzel pujde po páté :oops: ale jako predchozi opravy byly v poho.......vse opraveno do týdne takže notebok moc dlouho necestoval, ale sere me to :roll: jako tekda když na tom notebooku pustim hru tak na 100% odvařím grafiku bo na ní není chladič , a ventilator aby ji uchladil tak jede na plne otacky zbytecne ......no katastrofa.a s tim že mi zaměnili windows xp media center za xp home o tom radsi ani nebudu mluvit :? taky jsem mel tedka pozadavek aby byl windows přehrán na původní ale ta operátorka si vse napsala po svém jak ona tomu rozumela a to nejdulezitejsi ji tam chybelo :x :!: :arrow: :idea:

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 04 črc 2007 14:24

Tak bych jim rekl, at mi nabidnou moznost si vybrat z portfolia notebook, ktery by odpovidal porizovaci cenou tomu tvemu. Coz by znamenalo, ze nemuze mit horsi konfiguraci. Kazdopadne se hadej a volej a nakonec ti musi vyhovet. Ja bych to hnal az na sdruzeni pro ochranu spotrebitele.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 04 črc 2007 14:40

:roll: no s tím výberem to je takove zajimave..........oni mi nabidnou nejaky notebook a ja jim dam svoji nabidku kterea je cenove stejna akorat jinej model a oni proste že ne , že tohle neexistuje , to co oni nabidnou je smerodatne a nic jineho nepripadá v ůvahu proste ! tak mi to bylo receno a jesste mi rekli že muzu byt rád co mi nabízí nebot na tohle nemám jakož to firma právo !! :? jo tohle je jednání jako prase ......no jako nemužu chtit adekvatni nahradu puvodní cene to bych chtel moc ale kdyz ten aspire 5102 co mi nabizeli byl za 18 000bez dph a jak chtel 5103 za nejakych 18 200 bez dph a proste NE mi rekli.....jako puvodni notas stal 22 000 bez dph pred rokem......... 8) no nevim jak to vybiraj tu náhradu ale i tak by me to docela zajímalo :cry:

Sketa
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 10 črc 2007 10:22

Příspěvekod Sketa » 10 črc 2007 10:46

Tak to bych docela rád věděl, kde jsi ten Acer kupoval. Koupil jsem Aspire 5101AWLMi za 21.600 s DPH (zhruba, drobný teď z hlavy nevím) někdy koncem listopadu 2006. Pravda, hned mi odešel podsvětlení displeje (vada z výroby) ale během týdne jsem ho měl zpátky a od té doby naštěstí běhá. Buď máš levé ruce a nebo prostě hodně velkou smůlu. Tipoval bych ten pech :wink:

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 10 črc 2007 15:57

no ja ho dostal na vánoce výmenou za aspire 1652wlmi a tu cenu beru od acer z ceníku............. :D jinak 22 000 stal pred rokem ten muj aspire 1652wlmi...... :D no reknu ti to tak......mam pech...........bo notebook zitra cestuje do servisu , nebot jsem si stezoval na jejich servis a tak mi volali a po dlouhé debate mi bylo sdeleno ze mi pro nej prijedou a vse bude resit nejaký nadrizený tech techniku............levé ruce nemam,kdyz tam hošánci z aceru nedaji chladič na grafiku tak za to ja hold nemůžu !!!! :roll:

creck30
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 25 pro 2007 12:09

Příspěvekod creck30 » 25 pro 2007 12:42

uf precetl jsem celych 28 stran tohoto prispevku a koukam jako blazen :)
kupoval jsem tenhle notasek diky cene a necekal jsem zadne zazraky.
takze po zakoupeni sel hned partition s linuxem do vecnych lovist a instalacka win xp pro, nainstalovani vsech ovladacu a prvni testiky.
uf to co vsichni pisete hry to byla slideshow, nechtel jsem tomu moc verit tak jsem si zacal hrat . reinstal par blbosti a nakonec jsem prisel ze na tenhle notas jsou neuveritelne odflaknute ovladace grafarny, ani se nesnazte tam cpat origos ovl. od acer , nezahrajete si ani cs.1.6, takze reinstal na nejnovejsi omegy http://www.omegadrivers.net/ a svete div se vse slape jak ma , hraju fear, bioshock,cs source vse slape jako hodinky , zadne zaseky nic ( samozrejme ze takovy bioshock si nezahrajete 1280x800 na to zapomente , ale slusnych 1024 stredni detaily taky neni k zahozeni), jsem s timto notasem docela spokojeny az na tolik proflaklou vydrz baterie , nevydrzi opravdu vubec nic :D , jeste vam sem hodim vysledek z 3d marku 05, a co bych mel par dotazu : 1. umi ta vypalovacka dvouvrstve dvd ? 2. kdyz jsem nahral novej bios prestal mi fungovat touchpad , ma nekdo taky takovej problem ?

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 25 pro 2007 13:00

:D jelikož tenhle kousek nevlastím už, ale měl jsem ho tak celej etn problém byl v recovery !!!!!! porušená image mela na svedomí chyby s grafikou a tak........jinak pak se to opravilo a bylo vse OK!!!! pred půl rokem jsem ho prodal a ten kdo ho vlastní si ho nemůže vynachválit :wink: jo vypalka umi dvouvrstva DVD bez problémů, no s tim biosem ti nepovím ale touchpad se zapíná tlačítkem FN+F7 (myslím) a taky se tím dá vypnout :D jinak proč jsi daval new bios když ti vše jede OK??? :roll:

creck30
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 25 pro 2007 12:09

Příspěvekod creck30 » 25 pro 2007 13:30

sem proste rejpal :) vidim novy bios a sup tam s nim
btw z 3d marku sem vysledky nehodim, nemam registracni key :(


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů