MAFIA 2 - oficiální požadavky

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Ghost:

To byl prave vtip. Vetsina vi, ze pctuning je zeleny a ddworld cerveny :)

j_m:

V dnesni dobe nema smysl nVidii kupovat. A PhysX je vazne k smichu...kvuli tomu bych si vazne grafiku nevybiral.
Asus ROG Strix G18
Stanley.ro
píše často
Příspěvky: 197
Registrován: 28 kvě 2009 21:32
Bydliště: Brno

Příspěvek od Stanley.ro »

Když jim ta nvidia tu fyziku zaplatila tak jim to nemějte za zlý :D, ale já se klidně obejdu bez těch "super" APEX vychytávek
MacBook Pro 13" - Core i5 2.9Ghz | 8GB Ram | Iris 550 | 256GB SSD | Benq BL3201pt
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

orgasmic píše:Ghost:

To byl prave vtip. Vetsina vi, ze pctuning je zeleny a ddworld cerveny :)

j_m:

V dnesni dobe nema smysl nVidii kupovat. A PhysX je vazne k smichu...kvuli tomu bych si vazne grafiku nevybiral.
V dnešní době má smysl kupovat jen podle ceny.A je úplně jedno kdo to vyrábí.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Asi tak :wink:
Asus ROG Strix G18
oneill_sx1
píše často
Příspěvky: 298
Registrován: 09 bře 2010 17:12

Příspěvek od oneill_sx1 »

GTX460 je zrovna po delší době zdařila nVidia - výkonná, slušná spotřeba a překvapivě, na nVidii, rozumně nastavená cena (u 768 MB verze). Kdybych si měl dnes pořizovat grafickou kartu, tak zvolím GTX460 768 MB (pro mé rozlišení). 1GB verze se cenově už příliš blíží HD5850, která je ale výkonnější.
Latitude E4310
j_m
píše často
Příspěvky: 348
Registrován: 11 kvě 2009 10:33

Příspěvek od j_m »

este doplnim ze, GTX460 768mb ma navyse prekvapivo dobry OC potenciál a dobre teploty (s referencnym chladenim) a pomerne nizku hlucnost
Lenovo Thinkpad T530, 15.6" HD+, Core i7 3610QM, 256GB SSD Samsung 840 PRO, NVidia NVS 5400M ... + dock + 24" 1920x1200 LCD Samsung
Lenovo Thinkpad T400 14" + dock
HP Probook 4330 13.3"
MSI EX623X 16"
Dell D410 12.1" + dock
Dell CP M233
...
Stanley.ro
píše často
Příspěvky: 197
Registrován: 28 kvě 2009 21:32
Bydliště: Brno

Příspěvek od Stanley.ro »

tákže.. ntb viz podpis demo v nativu na medium-high physX off .. nádhera, ještě sem si to upravil aby tam nebyl ten limit :) ta hrá má nádhernej potenciál
MacBook Pro 13" - Core i5 2.9Ghz | 8GB Ram | Iris 550 | 256GB SSD | Benq BL3201pt
kiposukjange
guru
Příspěvky: 1678
Registrován: 01 lis 2007 17:20

Příspěvek od kiposukjange »

oneill_sx1 píše:GTX460 je zrovna po delší době zdařila nVidia - výkonná, slušná spotřeba a překvapivě, na nVidii, rozumně nastavená cena (u 768 MB verze). Kdybych si měl dnes pořizovat grafickou kartu, tak zvolím GTX460 768 MB (pro mé rozlišení). 1GB verze se cenově už příliš blíží HD5850, která je ale výkonnější.
Ta GTX460 vypadá opravdu dobře, ale mně se po dobu cca 7mi let osvědčila metoda zásadně nekupovat grafiky ze střední třídy, ale jedině minimálně nižší Hi-end karty, které mají narozdíl od střední třídy jistý potenciál. Příklad - v době populárních karet GF6600GT jsem měl 6800GT. A tak se to vždy vyplatilo :).
HP 8710p - C2D T7200 2.0GHz, NVIDIA Quadro 320M 256MB DDR3, 4 GB DDR2, HDD 250 GB SATAII 5400ot., 17" WXGA+ 1440x900, Windows 7 Professional x64.
gumidekmedvidek
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2010 22:41

NOTEBOOK asus pro64j a MAFIA 2 demo!!!

Příspěvek od gumidekmedvidek »

Dobrý den mám problem s demoverzi Mafii 2. Stáhnul jsem ji a kdyz ji chci spustit tak se mi nechce spustit vubec nechapu proc.
Jestli mate podobny problem tak dejte vedet dekuji.

mam notebook

Asus Pro64J Series
Intel Core i5 2,57 Ghz
Nvidia GeForce GT325M CUDA, Optimus, 1Gb
4Gb DDRIII 1067Mhz
Seagate 640Gb, 5400 ot./mUSB 3.0, eSata, HDTV, Windows 7 HP x64
Malarki
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 21 kvě 2010 12:26

Re: NOTEBOOK asus pro64j a MAFIA 2 demo!!!

Příspěvek od Malarki »

gumidekmedvidek píše:Dobrý den mám problem s demoverzi Mafii 2. Stáhnul jsem ji a kdyz ji chci spustit tak se mi nechce spustit vubec nechapu proc.
Jestli mate podobny problem tak dejte vedet dekuji.

mam notebook

Asus Pro64J Series
Intel Core i5 2,57 Ghz
Nvidia GeForce GT325M CUDA, Optimus, 1Gb
4Gb DDRIII 1067Mhz
Seagate 640Gb, 5400 ot./mUSB 3.0, eSata, HDTV, Windows 7 HP x64
pouzij hlavu
gumidekmedvidek
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2010 22:41

Re: NOTEBOOK asus pro64j a MAFIA 2 demo!!!

Příspěvek od gumidekmedvidek »

Malarki píše:
gumidekmedvidek píše:Dobrý den mám problem s demoverzi Mafii 2. Stáhnul jsem ji a kdyz ji chci spustit tak se mi nechce spustit vubec nechapu proc.
Jestli mate podobny problem tak dejte vedet dekuji.

mam notebook

Asus Pro64J Series
Intel Core i5 2,57 Ghz
Nvidia GeForce GT325M CUDA, Optimus, 1Gb
4Gb DDRIII 1067Mhz
Seagate 640Gb, 5400 ot./mUSB 3.0, eSata, HDTV, Windows 7 HP x64
pouzij hlavu
no uz jsem nainstaloval i nejnovejsi ovladace a stale nic ..vubec to nechapu
oneill_sx1
píše často
Příspěvky: 298
Registrován: 09 bře 2010 17:12

Příspěvek od oneill_sx1 »

kiposukjange píše:Ta GTX460 vypadá opravdu dobře, ale mně se po dobu cca 7mi let osvědčila metoda zásadně nekupovat grafiky ze střední třídy, ale jedině minimálně nižší Hi-end karty, které mají narozdíl od střední třídy jistý potenciál. Příklad - v době populárních karet GF6600GT jsem měl 6800GT. A tak se to vždy vyplatilo :).
Vývoj dospěl do fáze, kdy nároky her víceméně stagnují, takže dnešní mainstream grafiky už mají dost výkonu pro hraní DX9 her v nejvyšším nastavení (v běžných rozlišeních, FHD a nižší), dech jim dochází až v hodně vysokých rozlišeních a při dodatečně naroubovaných DX10/11 efektech (což bylo zatím u všech pseudo-DX10/11 her).
Já si zatím v 1600x1200 vystačím s mírně přetaktovanou HD4870. Jen pro zajímavost, před HD4870 jsem měl X1800GTO@XL a HD3870.

Má videa z dema:
https://www.youtube.com/watch?v=R2Mmk8UWMwg
https://www.youtube.com/watch?v=_2BzklzdZpw

a demonstrace, jak lze v M2 všechno zničit: https://www.youtube.com/watch?v=inxx7hrbH8k
Latitude E4310
Malarki
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 21 kvě 2010 12:26

maf

Příspěvek od Malarki »

no ja na svym lenovu mam stabilne 35+-FPS

a pak ze ntb neni na hrani :P

https://img529.imageshack.us/img529/342 ... 154609.png
Stanley.ro
píše často
Příspěvky: 197
Registrován: 28 kvě 2009 21:32
Bydliště: Brno

Příspěvek od Stanley.ro »

Hoď si to do češtiny tím že přepneš do češtiny steam
MacBook Pro 13" - Core i5 2.9Ghz | 8GB Ram | Iris 550 | 256GB SSD | Benq BL3201pt
Malarki
píše často
Příspěvky: 170
Registrován: 21 kvě 2010 12:26

Příspěvek od Malarki »

celkem solidni dabing :)