Dell XPS M1330 - už je

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 12 črc 2007 12:27

Jestli se to potvrdi tak si to necham privest z UK nebo USA.. a nebo poohlednu po jine znacce. sux..

Mno dal jsem konfiguraci 1520ky z USa webu.. kamos to tam z firmy do Dellu posle.. tak uvidim jestli daji cenu nebo reknou, ze to v cesku nebude.
Forget the past, the future is now, the present`s gone..

CHACKER
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 02 črc 2007 22:42
Bydliště: Potoční 213, Hostivice, 25301
Kontaktovat uživatele:

Dell XPS M1330

Příspěvekod CHACKER » 12 črc 2007 12:40

Do kelu,, to abych si jeste 2-3 mesice pockal co bude :roll: a makal na moji 3x vyhorely sunce :lol:
Ride for Fun, RiDE 4 SNOWBOARDERS.CZ
ASmobile Z37S 13.3", GF8400 256MB,Core2Duo T7500 2,2Ghz, 2GB DDR2 Ram 667mhz, 160GB 7200 HDD SATAII, Wifi, BT.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 12 črc 2007 13:35

Koudy píše:dell proste potreboval udelat levnou radu notasu se sasi naprosto naprd...ktery sou pro maly firmicky..v usa stojej 12 - 20 tisic v prepoctu...a oni kvuli nim stahnou inspiky ktery se daj naklikat az za 40 - 50 a sou suprovy....nechapu vubec to marketingovy mysleni amiku...

preco myslis, ze so sasi naprosto naprd? ja neviem posudit lebo zial o nom nemam ine info ako zo stranky dell-u ale minimalne z casti by mal byt na vostre vraj pouzity horcik co mi pride osobne lepsie ako celoplastovy inspiron. aj ked podla rozmerov vyzera, ze to bude uplne to iste akurat v inej farbe. farby mna osobne netrapia. aj tak chcem cierny :)

btw v rovnakej konfiguracii je vostro oproti inspironu drahsie aj v us aj v at. tie 20tisicove vostra v usa maju celeron, integrovanu grafiku a 512mb ram... ale nie je problem naklikat aj core2, 2gb ram a nv8600gt.
Naposledy upravil(a) Ghost dne 12 črc 2007 23:17, celkem upraveno 1 x.

kobli

... nabidka stale existuje

Příspěvekod kobli » 12 črc 2007 15:57

Nevim jak jste prisli na to, ze Inspiron a XPS u nas nejsou v prodeji. Dell jem ma porad ve sve nabidce. Muzete se na ne v pohode dostat pres horni listu s nabidkou notebooku ... jsou tam vsechny modely. Zkousel jsem objednat a vse probihalo korektne ... :!: Samozrejme novinky jeste nemaji konfiguratory, ale nevypada to na nemoznost objednani. Pres telefon to urcite pujde ... takze zadna panika ... jasne :lol:
Volal jsem taky do dell.cz, ale vypada to, ze se v praze dela jen do 14:00 ...
t.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 12 črc 2007 16:44

To, ze su v katalogu neznamena, ze sa daju objednat ;) Predpokladam, ze ich velmi rychlo stiahnu aj odtial...

C

Koudy

Příspěvekod Koudy » 13 črc 2007 01:16

kobli > no to ze nejsou na strankach s konfiguratorem se kterym tam mely bejt uz od pondelka znamena ze u nas officialne v prodeji nejsou ;]...Sehnat se tu zatim daj a ja doufam ze to tak bude i nadale...xpsko 1210 taky mesic prodavali tady..pak jim to USA zatrhla a rok tady nebylo..a az minuly leto se tu zacala ta 1210 znova prodavat..to samy M1710 coz je dle me uplne nejuzasnejsi 17palcovy XPSko..vsude ve svete {i v podelanym nemecku!!} ho uz dva roky prodavaj a tady v CR na strankach neni..protoze podle ameriky sme proste mensi trh..

to samy proste tedka..sme mensi trh..nejsou tu zadny velky firmy podle amiku {LOL}...takze prisel pokyn z USA at se tu zacnou prodavat notasy hlavne pro ty maly firmy..cili inspirony stahnout a nasadit vostra!...cesky manageri z dellu atp..se proti tomu dost ohradili..protoze to novy xpsko chtej prosadit a inspiky taky..Sice se to zatim da po telefonu nejak objednat..ale je pruser ze to proste bude a je drazsi..problem je ze si tam clovek nebude moct naklikat to co bude chtit a hlavne proste je CR v zebricku dodani az na skoro poslednim miste za USA trhem..UK trhem..nemeckym..francouzskym trhem atp...Od kamose tam mam jako moznost vzit 10 kousku tech XPSek tedka..tak je asi nejak rychle nakoupim a budu na nej tlacit at mi je kouka objednat letecky pac fakt nehodlam cekat {a nechci aby cekali ani lidi kteri si je odemne objednali}...dva mesice..nez irska tovarna uspokoji americky iphonemagory ktery musej mit vsechno prvni..s tim se nesmirim proste!! :]]]

Osobne fakt doufam ze si ty cesky manageri nenechaj srat na hlavu a ty xpska a inspiky si na stranky prosadej...pak uz zalezi jenom na tom aby jim tam nedali usa analitici vetsi ceny nez je potreba...uvidime no. Zitra snad budu znat nejaky dalsi podrobnosti a nejak se modlim za ten konfigurator od pristiho pondelka

kobli

Koupe v zahranici ....

Příspěvekod kobli » 13 črc 2007 08:36

Omlouvam se za dotaz, tuhle oblast nesleduji.
A co mi brani si to objednat v Nemecku nebo Anglii? Oni mi to sem neposlou nebo je cena uplne mimo?
T.

Koudy

Příspěvekod Koudy » 13 črc 2007 09:05

no kdyz si to objednas v anglii nebo nemecku a das tam adresu cesky republiky tak co myslis ze se stane?...zkus si to treba objednat z usa...jestli to prijde driv..kdyz i lidi ktery v usa zijou a objednali si to..maji najednou o mesic delsi cekaci dobu

CeCo

Příspěvekod CeCo » 13 črc 2007 12:30

Ludia,
tym, ze si to objednate inde tomu urcite nepomoze - Dell proste nema dostatok materialu na to, aby mohol uspokojit vsetkych! Ci ten previs dopytu bude v USA, Europe alebo Tramtarii uz je jedno - podstatne je ze je proste privela ludi, ktori chcu XPS 1330...

C

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 16 črc 2007 21:18

Dnes jsem psal do Dellu a ptal jsem se na SSD Disk :) Pokud si ho zvolíte v konfigurátoru tak je o celých 10 000,- dražší než 160GB (7200RPM) SATA Hard Drive :roll: Uvažuje o této alternativě někdo?? Měl bych ale ještě otázku... Je možné později vyměnit klasický disk za nějaký SSD?? - jak to potom bude s Windowsy -> bude potřeba zakoupit new licenci??
Dell Latitude XT

Zacker
píše často
Příspěvky: 285
Registrován: 18 dub 2007 21:58

Příspěvekod Zacker » 16 črc 2007 22:59

Ehm...
Odkdy je licence Windows vázána na disk ?

Jinak s výměnou by neměl být problém, otázkou je jak dlouho bude trvat než ceny SSD klesnou na únosnou mez
(osobně bych to viděl aspoň na 2 roky než se to začne prodávat ve větším množství)

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 19 črc 2007 10:16

To já nevím, ale četl jsem, že při výměně určitého HW už nebude licence platná :roll: Ale asi to je nějaká hloupost, tak to pusťmě z hlavy :)

Chaoz ohledně internetových stránek Dellu myslím stále přetrvává... Např. zde je informace, že XPS M1330 bu možné vybavit:
Graphic Card
NVIDIA® GeForce™ Go 8600V with 128MB DDR3 dedicated graphic memory :arrow:
Dell Latitude XT

CeCo

Příspěvekod CeCo » 19 črc 2007 11:48

Len aby 8600V nebola len premenovana 8400M; uz som sa s takymi fintami stretol...

C

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 19 črc 2007 14:18

nie, to len niektore pobocky dell-u su uplne neschopne prevadzkovat vlastny web.

napr. ceska pobocka ponuka k vostru 1400 toto:
Grafika Až NVIDIA® GeForceTM Go 8600M GT se 128MB vlastní grafickou pamětí DDR2

to by som chcel mat :lol:

Rexy

Příspěvekod Rexy » 19 črc 2007 18:02

to Ghost

vzdycky jsem mel ati tak tohle neznam. proc tam uvadi 'go 8600' videl jsem tyhle karty bez toho 'go' maj tam chybu nebo opravdu ta verze existuje?
dik


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů