ACER TimeLineX 5820TG-434G64MN

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 11 srp 2010 22:22

Jako ten book je jinak skvělej, ale tu reklamaci teda zkusím... Ale nemyslím si, že by to pískalo všechno...

Takže to pískají ty cívky? Já myslel, že u toho levýho Shiftu je disk a že on tam piští... Mohli by se vymluvit, že nic neslyší a nebo by to mohli svést na to, že to ten disk dělá normálně, ale já tu přeci nebudu poslouchat, jak mi tu hnusně piští v rohu a že mě z toho hafo bolí hlava už...!!!

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 12 srp 2010 12:47

Mohu se ještě zeptat, když dám to recovery, sloučí se mi ty partitiony, které jsem vytvořil, zpět do jednoho, nebo to mám sloučit, zformátovat ručně? Děkuji.

Robin14

Příspěvekod Robin14 » 12 srp 2010 15:06

Mělo by se ti sloučit samo..

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 12 srp 2010 18:57

A je možné, že by nás poslali pryč, že nic neslyší a že se můžou vymluvit, že to ten disk dělá normálně?

jkl
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 05 srp 2010 19:41

Příspěvekod jkl » 12 srp 2010 19:05

Jestli-že jsi ntb kupoval přez internet, tak máš právo zboží vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu. Takž ti ho vzít musí ;)

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 12 srp 2010 19:06

No, neobjednával přes net...

jkl
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 05 srp 2010 19:41

Příspěvekod jkl » 12 srp 2010 19:09

Tak v tom případě by ti toto mohlo být řečeno, ale jestli jsou alespon krapet solidní tak ti to vemou.

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 12 srp 2010 20:39

Tak stejně to mám ještě v záruce a mám to teprve 4. dnem... Takže když jim řeknu tohle, tak mi už ihned kdyžtak nevymění za jiný? A kdyby náhodou vyměnili, mohu jich poprosit, aby mi to vybalili a vyzkoušeli, jestli to dělá ten jiný taky?

stripeksnu
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 23 srp 2009 08:24

Příspěvekod stripeksnu » 12 srp 2010 20:47

Mohl bys nějak popsat, jak moc hlasité to pískání je? Jen tichý zvuk nebo je slyšet i když se na ně nesoustředíš?
U mě zatím OK ale stále jsem neměla čas kromě obyč netu něco dělat.

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 12 srp 2010 21:33

No, když jsem si ještě poslechl fotrův netbook Asus EEE, tka taky tak podobně pištěl, ale podle mne můj píská více... Takže v sobotu to jdu reklamovat na TSbohemia přímo do Olomouce. Pískání jde slyšet i 50cm od booku.

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 12 srp 2010 21:49

TeĎ mě tu trápí jeden neduh - při hraní BC2 na low detaily na nativ se mi hra občas zasekává. Prostě 1×-2× za mapu se mi zasekne obraz, někdy i zvuk a do 10 sekund je vše zase v pořádku. Catalysty mám 10.7 mobile. je to ovladači? Mám tam dát ty z http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx (ATI Radeon™ Video Card Drivers)? Ty stávající mám z http://support.amd.com/us/gpudownload/w ... n7-64.aspx ... A ještě se mi hodně dlouho načítá mapa v MP, na stoláku to mám třeba do 10 sekund, jenže tady o dost dýl... Poradíte prosím?

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 13 srp 2010 06:37

DonSalieri:
Proc to hrajes na LOW? Ve vsech recenzich to jde plynule na medium.
Asus ROG Strix G18

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 13 srp 2010 10:17

Tak, při střelbě to teda klesne toFPS, jenže když to dám na low, skoro vůbec to neklesne... Ale oto teď nejde, já jsem se ptla na ty záseky. A v Atacama Desert (mapě) se mi nezobrazuje pár textur (regály v rozpadlé lodi). TO bude asi tím low nastavením, že?

Jinak jsme došel na to, že když notebook zapnu a není k němu nic zapojené do USB, tak book vůbec nepíská, jen jde normálně slyšet občas disk, jenže když dám byť i jedinou krysu do USB, okamžitě začně pískat. Po odpojení USB zase pískání přestane.... Takže tohle jim tam přesně řeknu.... To pískání způsobuje i všem jiným, komu to píská, nějaké připojená USB periferie?

stripeksnu
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 23 srp 2009 08:24

Příspěvekod stripeksnu » 13 srp 2010 11:04

DonSalieri píše:Jinak jsme došel na to, že když notebook zapnu a není k němu nic zapojené do USB, tak book vůbec nepíská, jen jde normálně slyšet občas disk, jenže když dám byť i jedinou krysu do USB, okamžitě začně pískat. Po odpojení USB zase pískání přestane.... Takže tohle jim tam přesně řeknu.... To pískání způsobuje i všem jiným, komu to píská, nějaké připojená USB periferie?


Potvrzuji, zkoušela jsem to. Když připojím něco do USB, změní se zvuk.
Zajímavé je, že slyšet to být přestane ne po fyzickém odpojení USB, ale až se ozvě programový zvuk, že USB bylo odpojeno.

Máte někdo nápad, proč to tak je?

DonSalieri

Příspěvekod DonSalieri » 13 srp 2010 11:07

Prý vadné cívky... Že Ti to dělá u levého Shiftu? Když to máš tak spuštěný celý den, bolí z toho hodně hlava...


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů