inspiron 1520

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Rexy

Příspěvekod Rexy » 17 črc 2007 11:14

to TomZ

presne vzato -
8.7. jsem objednal
9.7. dostal cenovou nabidku od dellu a upresnil ji
11.7. dostal zalohovou fakturu a zaplatil.
(za dalsi 2 pracovni dny muzou banky...)
16.7. dostal potvrzeni (email) ze je vse hotovo a na strankach dellu bylo to co jsem citoval ze je to predano dopravci
17.7. (dneska) je tam to samy jen datum je pro zmenu dnesni

proto si delam srandu ze to bude jako s tim napisem 'dneska pivo za penize zejtra zadarmo' kterej visi v hospode furt

dellove tvrdi ze zasilka by mela byt dorucena do 10 dnu od toho oznameni 'predano dopravci' takze si z toho vyber.
to vypada jako by ten dopravce vyjel az se mu to hodi.
budu referovat jak to dopadlo :)

***********************************
takze referuji o dalsich osudech me 1520:
***********************************
24.7. - dnes jsem se dozvedel ze moje dodavka byla predana dopravci 23.7. to je vcera ! - nic vtipneho mne nenapada - jen sama sprosta slova...
---------------------
nasledujici zpravy cte kazdy jen na vlastni nebezpeci!!!
---------------------
24.7. - tady je irsko/limerick/raheen
je 9:00 mistniho (limerickeho) casu a ...
... a to je zatim vsecko co vim (mozna uz se jede, mozna se meri tlak v gumach
25.7. - zmeril tlak a jel a jel a uz je tu Nizozemsko/Tilburg
je 03:53 odbyvaji se tajemne skladove manipulace (first box scanned into hub/order complete in hub) ...
... sofer se zavoznikem si zaboxovali a pak sli na houby
je 06:03 carovani pokracuje (order dispatched from hub/first box scanned out of hub) ...... uz jsou zpatky maj plno hub a zase boxujou (takhle po ranu!) - vratny jim dava moji krabici (je to snad ta moje!) a oni odjizdeji...
25.7 mluvim s nasim dopravcem
je nekdy dopoledne s tim odjezdem z Tilburgu to neni tak divoky - prej jsou jeste za branou dopravce slibuje ze az to dojede k nam tak mi da vedet...
... presne to jsem chtel vedet...
26.7 mluvim s nasim dopravcem
je 11:10 navrhuje mi termin dodani pondeli 30.7. ...
... co myslite ze jsem rekl? no schvalne! jinak je to presne ten den jak 'odhadovali'.
(a ja tajne doufal ze se budu mazlit uz pres weekend...)

30.7. mluvim s ceskym dopravcem
je skoro 11:00 sichruje se ze jsem doma...
... sichruju se ze prijede brzo ...
je asi 3/4 na 12 a mam ho tady :D !!!
konec reportu
Naposledy upravil(a) Rexy dne 30 črc 2007 13:14, celkem upraveno 6 x.

lucy_stike
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 28 kvě 2007 13:05

Příspěvekod lucy_stike » 17 črc 2007 11:52

Tak ta konfigirace o ktere sem psal vyse vyjde na necelych 33 bez dane. a kdyz uz tu pisete o dobe dodani, tak ja mel v nabidce, ze pokud objednam jeste dnes tak predpokladana doba dodani je 14 srpna, coz je asi mesic, jenze jsem jeste dneska upresnoval parametry, ktere mi prisly zcela jasne jako napr ze nechci cd vypalku ale dvd apod :)
Tesim se moc moc

Rexy

Příspěvekod Rexy » 17 črc 2007 12:03

to lucy_stike

ja tam mam ten mesic taky a az do pondelka sem s tim byl smirenej protoze na ty strance o zakazce bylo porad ze je v prvnim kroku.
v pondeli zjistili ze jim nabehla platba na ucet a hned to bylo v patym kroku - zadny zdrzovani :D
ty mas tu sestavu jeste o chlup lepsi nez ja - nepamatujes si jestli tam byla moznost dat do konfigurace i to dalkovy ovladani? podle ty review co jsem sem dal to neni 'defaultne' dodavany a ja si na tu volbu nevzpominam

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 17 črc 2007 12:43

To Rexy:

Prisla ti zalohova faktura aj klasickou postou alebo iba emailom a zaplatil si to na zaklade toho emailu??
Mne prisiel email s prilohou Zalohova faktura ale este cakam na klasicku postu kde by to bolo aspon opeciatkovane a podpisane, ale zatial nic nechodi.

Rexy

Příspěvekod Rexy » 17 črc 2007 12:55

to Bananik

no mne ani nenapadlo cekat na normalni postu (a pochybuju ze neco prijde) ja bezne nakupuju pres net v cizine na kartu a to urcite riskuju vic nez tady u kamennyho obchodu. nerikam ze by nejakej lumpik nemohl tu fakturu zfalsovat a ja bych poslal prachy na jeho ucet ale to je zivot.
IMHO pokud jsi volal nebo psal email na 'oficialni' cisla a adresy tak uz na nic necekej a zaplat jinak se asi nedockas - je tam termin 5 a nebo 10 dni, pak to pada :)

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 17 črc 2007 13:07

Tak to asi tak spravim.
Je tam 10 pracovnych dni. Musim to asi zaplatit cim skor lebo este si ten moj dellik rozmyslim a zoberiem nakoniec nejake HP alebo co. :D
A kde kontrolujes stav dodavky? Ci sa to da az po zaplateni?

Rexy

Příspěvekod Rexy » 17 črc 2007 13:38

to Bananik

nekde v te zal. fakture mas odkaz myslim http://www.dell.cz/help
tam doplnis cislo zakaznika a cislo objednavky nebo co a ukaze se ti ten formular s 5-ti bodama jak jsem nahore citoval ale dokud nezaplatis tak budes trcet na bode 1

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 18 črc 2007 00:00

Rexy:

Tak mal si pravdu. Som tam volal a dozvedel sa, ze ziadna predfaktura nepride, iba ten mail a na zaklade neho mam vysolit 33 litrov. Inac spytal som sa aj na moje zakaznicke cislo, na tej predfakture som ho nemal a skusil som na dell.cz skontrolovat stav mojej objednavky a pise mi to, ze moje zakaznicke cislo je zle :cry:

Rexy

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 00:02

jo vzpominam si - ted tam musis dat cislo te faktury

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 18 črc 2007 00:04

Dal som tam aj cislo tej predfaktury aj zakaznicke cislo, ktore mi nadiktovali po telefone a napisalo mi to "Vase zakaznicke cislo by melo zacinat kodem Vasi křajiny". Prisom som ho tam dal. Napr. SK*******

Rexy

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 00:07

no a mas v te fakture SK ? to nevim co to chce to mne chodilo tak zkus treba CZ...

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 18 črc 2007 00:11

Skusal som vsetko mozne. Na predfakture prave zakaznicke cislo nie je. To som si pytal dnes ked som tam volal a prave s nim tie ich stranky nejako neladia. Na predfakture je akurat cislo predfaktury. Asi tam zajtra alebo napozajtra pisnem. :cry:

Rexy

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 00:19

to mi nejde do hlavy - schvalne jsem se podival - hned v hlavicce je
Zákazník č.: CZ******* pak je datum a pak Zálohová faktura č.: *********
pokud to tam nemas tak ti neporadim

Bananik
píše často
Příspěvky: 168
Registrován: 15 dub 2007 12:00

Příspěvekod Bananik » 18 črc 2007 00:25

No ja tam mam Zakaznicke cislo: prazdne, Datum:******, Zalohova faktura cislo: ******. No nic uz, dufam ale, ze moj milacik je uz na ceste :roll:
Nechapem ale preco mi tam nedali zakaznicke cislo. A preco to co mi dal cez telefon ich system neberie.

Rexy

Příspěvekod Rexy » 18 črc 2007 00:27

rad bych te potesil ale spolehni se na to ze tvuj milacek urcite jeste na ceste neni - vzdyt jsi jeste ani nezaplatil - respektive jim to jeste nemohlo dojit :(


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů