13-15",cena do 30k,hry

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Rohy
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 09 úno 2011 21:35

Příspěvek od Rohy »

A kdyby jste nebyli kreténi, tak máme všichni klid.
Mulenex

Příspěvek od Mulenex »

Jn, to by bylo krásný, kdyby některý lidi necítili potřebu srát se do všeho co ostatní řeknou :)
roman2277
Moderátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvek od roman2277 »

Hm...od toho je forum aby se diskutovalo.Ovšem někteří zde píší stále polopravdy apod.Jak se v tom potom má ten chudák co chce koupit nový notebook vyznat,že? Nicméně na hry bych upřednostnil přeci jen výkonnou grafickou kartu před CPU.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
Rohy
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 09 úno 2011 21:35

Příspěvek od Rohy »

Nicméně bych to nechal na něm a nespamoval bych mu topic, jeho koupě, jeho věc, v klídku navrhnu notebook a neseru se do návrhu druhýho ...
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Rohy:

Ty jsi fory nepolibeny, ze? :lol:
Asus ROG Strix G18
Rohy
občas něco napíše
Příspěvky: 50
Registrován: 09 úno 2011 21:35

Příspěvek od Rohy »

Zatím mě líbali jenom holky ...
Hudson161
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2009 20:05

Příspěvek od Hudson161 »

no tak to koukám, že tu je víc urážek než užitečných rad, kvůli kterému toto forum vůbec je :-) taky si plánuju kupovat notebook na hry a nejspíš půjdu do tohodle asusu https://www.okcomputers.cz/akce---herni ... /d-102783/ je to vlastně stejnej Asus jakej tady už doporučovali, ale je to novější verze s procesory sandy bridge, nejdůležitější na hry je grafická karta a lepší grafická karta v noťasu za tuhle cenu se nesežene, najdou se tu takový lidi, že budou říkat že gtx 460M je slabá a budou doporučovat něco s radeonem 5870, která je výkonější jen asi tak o 3 %, takže to je zanedbávající, hlavní je, že si u ní dost lidí na forech stěžuje, že moc hřeje a to je u noťasu problém, procesor sandy bridge, lepší procesory nejsou,takže paráda a paměť na hry tolik důležitá není, 4 GB zatím stačí a časem se může dokoupit větší, už to není tolik drahý
kastan13

Příspěvek od kastan13 »

Myslim ze je to dobra volba, ale u tehle NTBuku Asus nevyresil porty, treba Lan port atd. Mas primo v miste kde budes mit mys a neni moc prijemny starat se pri hrani o to aby ses nebouchal o kabely. A kvuli chlazeni je pak velkej skoro jak 17".
Ionor
guru
Příspěvky: 555
Registrován: 07 pro 2010 06:11

Příspěvek od Ionor »

Tie porty sú proste ďalší kompromis pre lepšie chladenie.
Acer Travelmate B115(2015+)
Dell Alienware 18(2014+)
Dell XPS M1710(2007+)
Logitech Daedalus(2015+)
Logitech Performance MX (2015+)
Razer DiamondBack(2005-2014)
Hudson161
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2009 20:05

Příspěvek od Hudson161 »

přesně a notebook přece nemusím mít položenej hnedka vedle ruky s myší
kastan13

Příspěvek od kastan13 »

O.K. jen jsem tě chtěl na to upozornit aby ti to pak nevadilo, mě by to třeba vadilo :D
BTW: aky jsem nad něčím takovým přemýšlel ale ten design mi furt nak nejede do noty, ale třeba G74 už se mi designově líbí.
Hudson161
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2009 20:05

Příspěvek od Hudson161 »

G74? o tom jsem nějak ještě neslyšel, ví se kdy výjde?
Hudson161
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2009 20:05

Příspěvek od Hudson161 »

jo už jsem ho našel, vypadá pěkně, ale vyjde bůhvíkdy a cenově pod 40000 určitě nepůjde a kupovat notebook nad 30000 je podle mě blbost, když to stejně vydrží kolem 3 let
kastan13

Příspěvek od kastan13 »

Přesně tak já jsem si htěl nejdřív kupovt noťas tak do 20k ale pak jsem v tom hodně brouzdal a našel jsem tohle MSI GT660 co mam v popisu, jelikož jsem chtěl něco na hry, vím že hodně lidí říká že ta GPU je zastaralá ale to jsem překousl a zatím šlape pěkně, všechny hry na max. Jedinej malej problém s repráčkem jsem vyřešil změkčením basů. :)
Hudson161
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 15 čer 2009 20:05

Příspěvek od Hudson161 »

jasný, zkus dyžtak ty nový Shoguny 2: total war jak ti pojedou, co jsem četl, je to docela náročný,hlavně ty bitvy