ACER 4652LMi
-
Jata
- občas něco napíše
- Příspěvky: 35
- Registrován: 14 srp 2006 13:44
-
Nuke_Cola
- občas něco napíše
- Příspěvky: 55
- Registrován: 04 srp 2006 14:39
takze verzia je: Acer ePower Managment Utility Standard Version 1.6.1.268
postup: robil som to tak, ze ked sa nabootovalo vsetko nevypinal som tlacitkom wireless ale otvoril som acer ePower Managment a tam som v profile "maximum performance" prepol Wireless LAN na off. Zavrel som to a odvtedy to mam vzdy off ked sa nabootoje win... a ako som povedal tak isto mi to slo aj pri profile "entertainment" ked som xcel aby bola vzdy zapnuta obycajna LAN. jednoducho som ju zapol a uz bola pri kazdom dalsom spusteni na baterku lanka zapnuta...
postup: robil som to tak, ze ked sa nabootovalo vsetko nevypinal som tlacitkom wireless ale otvoril som acer ePower Managment a tam som v profile "maximum performance" prepol Wireless LAN na off. Zavrel som to a odvtedy to mam vzdy off ked sa nabootoje win... a ako som povedal tak isto mi to slo aj pri profile "entertainment" ked som xcel aby bola vzdy zapnuta obycajna LAN. jednoducho som ju zapol a uz bola pri kazdom dalsom spusteni na baterku lanka zapnuta...
-
leon
-
Nuke_Cola
- občas něco napíše
- Příspěvky: 55
- Registrován: 04 srp 2006 14:39
no mozem. neviem ci bola ikonka na ploche ale asi hej len som ju asi isto zmazal
https://img178.imageshack.us/my.php?image=plocha1ce3.jpg
https://img182.imageshack.us/my.php?image=plocha2gg3.jpg
neviem ci som to spravil dobre
povodne to bolo ako to mal aj hinss z 12.7.2006
https://img141.imageshack.us/img141/1287 ... jv9.th.jpg
https://img178.imageshack.us/my.php?image=plocha1ce3.jpg
https://img182.imageshack.us/my.php?image=plocha2gg3.jpg
neviem ci som to spravil dobre
povodne to bolo ako to mal aj hinss z 12.7.2006
https://img141.imageshack.us/img141/1287 ... jv9.th.jpg
Naposledy upravil(a) Nuke_Cola dne 24 srp 2006 19:15, celkem upraveno 1 x.
-
Jata
- občas něco napíše
- Příspěvky: 35
- Registrován: 14 srp 2006 13:44
-
Jata
- občas něco napíše
- Příspěvky: 35
- Registrován: 14 srp 2006 13:44
-
leon
-
Jata
- občas něco napíše
- Příspěvky: 35
- Registrován: 14 srp 2006 13:44
-
Jata
- občas něco napíše
- Příspěvky: 35
- Registrován: 14 srp 2006 13:44
Nejsem si jistý, jakou z těchto dvou pamětí musím koupit, aby mi to fungovalo:
SO-DIMM 1GB DDR2-533MHz Kingston CL4
nebo
SO-DIMM 1GB DDR2-533MHz pro NB ASUS, Acer
Ta druhá je o tisícovku dražší, tak jestli by stačila ta první.
SO-DIMM 1GB DDR2-533MHz Kingston CL4
nebo
SO-DIMM 1GB DDR2-533MHz pro NB ASUS, Acer
Ta druhá je o tisícovku dražší, tak jestli by stačila ta první.
Acer TM4562LMi: Pentium M 1.73GHz, 15", 512MB+1GB RAM, GFGO6600 64MB, 80GB HDD
-
Krevety
- Moderátor
- Příspěvky: 2352
- Registrován: 11 kvě 2006 21:10
- Bydliště: † Ostrava †