ACER 4652LMi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
leon

Příspěvek od leon »

tak sem asi neco delal blbe ... jakou mas verzi toho programu?
Jata
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 14 srp 2006 13:44

Příspěvek od Jata »

Já jsem taky kvůli tomu musel vytvořit novej profil, kde jsem vypnul Wifi, jinak se mi to po restartu zase zapnulo.
Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvek od Nuke_Cola »

takze verzia je: Acer ePower Managment Utility Standard Version 1.6.1.268
postup: robil som to tak, ze ked sa nabootovalo vsetko nevypinal som tlacitkom wireless ale otvoril som acer ePower Managment a tam som v profile "maximum performance" prepol Wireless LAN na off. Zavrel som to a odvtedy to mam vzdy off ked sa nabootoje win... a ako som povedal tak isto mi to slo aj pri profile "entertainment" ked som xcel aby bola vzdy zapnuta obycajna LAN. jednoducho som ju zapol a uz bola pri kazdom dalsom spusteni na baterku lanka zapnuta...
leon

Příspěvek od leon »

nemam to ted na cem overit ... je to ta verze co ma na plose ikonku se zelenym e a dalsima ikonkama pro jednotlive sluzby? ... muzes sem dat PrintScreen?
Nuke_Cola
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 04 srp 2006 14:39

Příspěvek od Nuke_Cola »

no mozem. neviem ci bola ikonka na ploche ale asi hej len som ju asi isto zmazal :oops:
https://img178.imageshack.us/my.php?image=plocha1ce3.jpg
https://img182.imageshack.us/my.php?image=plocha2gg3.jpg

neviem ci som to spravil dobre :oops: :?:

povodne to bolo ako to mal aj hinss z 12.7.2006

https://img141.imageshack.us/img141/1287 ... jv9.th.jpg
Naposledy upravil(a) Nuke_Cola dne 24 srp 2006 19:15, celkem upraveno 1 x.
leon

Příspěvek od leon »

aha ... tak to vypada jako ta starsi verze, ve ktere me to nefungovalo :-O
Jata
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 14 srp 2006 13:44

Příspěvek od Jata »

Pořád nad tím přemýšlím, ale nepřišel jsem na to, co naznačuje u ePM to jak velká část tray icony je zaplněna tou svítivou zelenou barvou?

Co dělat když mi integrovaný mikrofon nahrává velmi slabě?
leon

Příspěvek od leon »

zkousel si mikrofon nastavit v nastaveni hlasitosti?
Jata
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 14 srp 2006 13:44

Příspěvek od Jata »

Jj, zkoušel, dal jsem úplně všechno, co tam je, na maximum.
leon

Příspěvek od leon »

a mas tam videt i posuvnim pro mikrofon? ... ono je totiz nekdy vypnuto jeho zobrazovani, ale da se nastavit v moznostech
Jata
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 14 srp 2006 13:44

Příspěvek od Jata »

Normálně jsem si v nastavení jak pro přehrávání tak i pro záznam zapnul všechny panely co tam jsou a všechny jsem dal na maximum.
leon

Příspěvek od leon »

tak v tom pripade je problem asi nekde jinde :)
Jata
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 14 srp 2006 13:44

Příspěvek od Jata »

Nejsem si jistý, jakou z těchto dvou pamětí musím koupit, aby mi to fungovalo:

SO-DIMM 1GB DDR2-533MHz Kingston CL4

nebo

SO-DIMM 1GB DDR2-533MHz pro NB ASUS, Acer

Ta druhá je o tisícovku dražší, tak jestli by stačila ta první.
Acer TM4562LMi: Pentium M 1.73GHz, 15", 512MB+1GB RAM, GFGO6600 64MB, 80GB HDD
Krevety
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvek od Krevety »

musi to byt jedno :wink:
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)
leon

Příspěvek od leon »

snad jedine bych si zkontroloval kolik mas CL v notebooku ted ... aby to bylo stejne