Herní NTB do 25 tisíc?
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
protoze to je mensi nez 17tka a je tam min prostoru rekl bych.....a neres furt jen vykon..ono je taky hodne dulezity i chlazeni...ale to poznas az budes mit nb co ma vysoke teploty... je problem pockat mesic a nasetrit si par tisic? 1500 stovek je v dnesni dobe uplny nic..
TYPE: Acer 5742G
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
-
javak810i
- guru
- Příspěvky: 1308
- Registrován: 03 črc 2009 16:34
- Bydliště: Roztoky u Prahy
Zbytečný doublepost. Jinak to, že "trotluje" je můj vtipný výraz pro tzv. cpu throttling. Co to znamená? CPU se ti díky vysokým teplotám začne podtaktovávat a nebo se zablokuje Turboboost (u Core i5 a Core i7 procesorů). Poznáš to třeba při hrách, kdy hra jede třeba plynule a po nějaké době, když se CPU pořádně rozehřeje a začne trotlovat, tak ti klesnou fps. Částečně to řeší prohram throttle stop.Domas píše:co myslíš tím že ta core i7 trotluje?
Bohužel se tohle oběvuje téměř u všech 15" a i u některých 17" notebooků s Core i7 procesorem, protože tahle Core i7 se celkem dost hřeje a je třeba dobré chlazení. Proto je lepší mít 17" variantu, kde je více místa. Třeba u mého HP jsem s Core i5 v pohodě, avšak ten samý notebook s Core i7 už není, procesor leze i přes 90°C (můj 85°C) a nastává throttling.
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
TYPE: Acer 5742G
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
me se pohybuje 97°C (mel sem i 100) a trotla sem jeste nemel 
radsi si dosetri na asus...udelas lip... a si dosetri na BF... mezitim muzes testovat na jinych hrach ktere mas,nebo ktere sis stahnul..
radsi si dosetri na asus...udelas lip... a si dosetri na BF... mezitim muzes testovat na jinych hrach ktere mas,nebo ktere sis stahnul..
TYPE: Acer 5742G
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
CPU: Intel Core i5-480M 2,66Ghz with turboboost 2,93Ghz
RAM: 4GB DDR3
GPU: GT 540M 1GB.. driver 275.33
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
-
javak810i
- guru
- Příspěvky: 1308
- Registrován: 03 črc 2009 16:34
- Bydliště: Roztoky u Prahy
Na spodku notebooku ale samozřejmě taky
. Pakliže tam nebudou třeba žádné průduchy, tak má podložka minimální účinek. Já osobně používám CooleMaster Notepal X2 a dokáže mi teploty srazit asi o 8°C (na mém stávajícím HP).
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
lupama
- píše často
- Příspěvky: 420
- Registrován: 15 čer 2011 11:54
-
Domas
- píše často
- Příspěvky: 105
- Registrován: 05 lis 2011 09:18