IdeaPad Y570, nebo Pavilion dv6 dark umber 6b20ec, 6b40ec?
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
Ano Lenovo je designově povedené.Má některé finesy,které jiné modely nemají.(4 úrovně ventilátoru apod.)Víko má dost bytelné,ale základna už tak pevná není.Ovšem když se k tomu budeš chovat slušně,tak nebude problém.Celkově se dá doporučit.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
-
Fidilip
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 01 úno 2012 00:41
Dost jste mě zvyklali =). Já dříve přemýšlel i nad:
https://www.czc.cz/asus-n45sf-v2g-vx013 ... V2G_VX013V Asus N45SF a teď se k té myšlence vzhledem k doporučením a ceně vracím.
Pokud to je zpracováním doopravdy kvalitnější, tak bych ho vzal. Nevím však jak ověřit zda-li je opravdu o dost lepší než Y570. Máte někdo nějaký nápad nebo osobní zkušenosti? Výkonnostně je na tom N45 lepší, takže teď rozhoduje opravdu jen zpracování.
https://www.czc.cz/asus-n45sf-v2g-vx013 ... V2G_VX013V Asus N45SF a teď se k té myšlence vzhledem k doporučením a ceně vracím.
Pokud to je zpracováním doopravdy kvalitnější, tak bych ho vzal. Nevím však jak ověřit zda-li je opravdu o dost lepší než Y570. Máte někdo nějaký nápad nebo osobní zkušenosti? Výkonnostně je na tom N45 lepší, takže teď rozhoduje opravdu jen zpracování.
IBM ThinkPad R51, Lenovo Y570
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
A v čem Ti nestačí síla procesoru?
Mě se také N-ková řada Asus nelíbí. Koukal jsem v Alze na všechny řady a opravdu hrůza a laciný vzhled.
Y570 se některým uživatelům zahřívá a throttluje.
To už bych šel raději do tohoto nového Pavilionu https://www.alza.cz/hp-pavilion-dv6-6c3 ... 298697.htm
Mě se také N-ková řada Asus nelíbí. Koukal jsem v Alze na všechny řady a opravdu hrůza a laciný vzhled.
Y570 se některým uživatelům zahřívá a throttluje.
To už bych šel raději do tohoto nového Pavilionu https://www.alza.cz/hp-pavilion-dv6-6c3 ... 298697.htm
Asus ROG Strix G18
-
Fidilip
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 01 úno 2012 00:41
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
Hodně fouká, když se hraje, ale nepřehřívá se ani v létě.Fidilip píše:Jop ten Dark umber nevypadá špatně. Líbí se mi to. Ale nechce se mi věřit že nebude throttlovat, hodně hřát atd. Nerad bych s tím měl nějaké závažnější problémy.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)
-
henda
- občas něco napíše
- Příspěvky: 53
- Registrován: 15 kvě 2009 15:15
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
Fidilip
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 01 úno 2012 00:41
-
henda
- občas něco napíše
- Příspěvky: 53
- Registrován: 15 kvě 2009 15:15
-
cyber-mythius
- guru
- Příspěvky: 1014
- Registrován: 11 lis 2008 18:58
- Bydliště: China/Zlín/Brno
henda: tak to nemyslel. bylo to mysleno tak, ze je to rozliseni 720p filmy. na praci nebo i na netovani je to utrpeni. vim o cem mluvim - viz muj podpis.
s lenovem jsem spokojeny v hodne smerech, ale displej je jedna z veci, ktere me silne vytaci.
s lenovem jsem spokojeny v hodne smerech, ale displej je jedna z veci, ktere me silne vytaci.
AcerIconia W700 128GB SSD (tablet), Samsung S5
PAST -Thinkpad X230, i7-3520M, 8GB RAM, 120GB SSD, Thinkpad W520 Lenovo IdeaPad Y570 , Asus M51Ta, HTC Desire Z, Nokia Lumia, 800,Xperia ION, HTC OneX,Lumia 920,Nexus 7,Xperia Z1
PAST -Thinkpad X230, i7-3520M, 8GB RAM, 120GB SSD, Thinkpad W520 Lenovo IdeaPad Y570 , Asus M51Ta, HTC Desire Z, Nokia Lumia, 800,Xperia ION, HTC OneX,Lumia 920,Nexus 7,Xperia Z1
-
Fidilip
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 01 úno 2012 00:41
henda: Určitě nechci tvrdit nic takového, ale zdá se mi to jako nepodstatné, vzhledem k tomu jak špatný display to je
. Jestli ti záleží na display (grafika atd) tak bez něco jiného, nebo ber ext. monitor.
Když trochu zascrolluješ tak najdeš:
Pozorovací úhly Pavilion DV6
Pozorovací úhly Y570
Když trochu zascrolluješ tak najdeš:
Pozorovací úhly Pavilion DV6
Pozorovací úhly Y570
IBM ThinkPad R51, Lenovo Y570
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56
on možná ne, ale já anohenda píše:Fidilip: takže mě chceš říct, že všechny displeje a monitory se stejným rozlišením a uhlopříčkou mají stejné pozorovací úhly, podání černé barvy, kontrasty atd.? to je trošku blbost, ne?
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....
-
Fidilip
- občas něco napíše
- Příspěvky: 20
- Registrován: 01 úno 2012 00:41
Z toho důvodu přemýšlím o 14'' Asus N4SF. Má vyšší výkon než Y570 a je menší, což by mi vyhovovalo. Jen se bojím zahřívání (GT 555M v malém šasi ..). Dnes jsem byl v alze v showroomu a N55SF měla teplý levý dolní roh na volnoběhu (spuštěno jen IE).
Momentálně vybírám jen Y570 vs. N45SF. Pavilion jsem vyloučil (procesory AMD za to nestojí - ty konkrétní zmíněné).
Momentálně vybírám jen Y570 vs. N45SF. Pavilion jsem vyloučil (procesory AMD za to nestojí - ty konkrétní zmíněné).
IBM ThinkPad R51, Lenovo Y570