Lenovo Y580 vs MSI GE60
-
NeoPlex
- guru
- Příspěvky: 557
- Registrován: 13 úno 2007 23:35
alfah4ns: myslel jsem to tak, ze uz od vyroby je karta lehce podtaktovana. Respektive spis je to mozna jen spekulace, kterou jsem chtel trochu probrat.
Jinak co jsem ruzne sledova testy kolem a kolem tak GE s GT650 a turbo modem dosahuje hodnot jako Y580 s 660.. je to mozny?
Jinak co jsem ruzne sledova testy kolem a kolem tak GE s GT650 a turbo modem dosahuje hodnot jako Y580 s 660.. je to mozny?
MSI GX600PX -014cz : C2D 7500 (2.6GHz TDE), Nvidia 8600GT 512MB, 2GB ram, 250GB HDD, win XP, 3dmark06 5200+ b. + Thermaltake R150N01 IXOFT Fanless NTB Cooler
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
-
vavdav
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 pro 2008 08:25
Tak jsem ze zvedavosti zmeril teploty pri plnem zatizeni a moje jsou:
cpu: 54°C, disk:43°C, gpu: 66°C . Tak to je docela rozdil tech 87°C (zdroj: https://www.lenovoblog.cz/2012/05/ideap ... bomba.html ), je to mereno na i5, i7 bude jeste vic co
cpu: 54°C, disk:43°C, gpu: 66°C . Tak to je docela rozdil tech 87°C (zdroj: https://www.lenovoblog.cz/2012/05/ideap ... bomba.html ), je to mereno na i5, i7 bude jeste vic co
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
vavdav
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 pro 2008 08:25
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
vavdav
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 pro 2008 08:25
stejny co jsem tam videl hwinfo64. Notebook jsem mel v posteli na nohou. a je to ten M50VN ( https://www.czc.cz/asus-m50vn-ak008c/59320/produkt ) . Muzu to zkusit dnes znova.
Ted v praci na chladici podlozce, kdyz nic zasadniho nedelam tak to ma
cpu: 44, disk:37, gpu: 58
Je to tezky rozhodnuti, ta teplota je jedina vec co me deli od koupe a nikde nejsou zadne testy. U toho msi mi chybi ten SSD disk. Klidne bych si priplatil kdyby byla nejaka jista alternativa
Ted v praci na chladici podlozce, kdyz nic zasadniho nedelam tak to ma
cpu: 44, disk:37, gpu: 58
Je to tezky rozhodnuti, ta teplota je jedina vec co me deli od koupe a nikde nejsou zadne testy. U toho msi mi chybi ten SSD disk. Klidne bych si priplatil kdyby byla nejaka jista alternativa
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
-
vavdav
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 pro 2008 08:25
tesne po. Asi to nejni nejlepsi - zkusim dnes to nechat behem hrani. Jinak pravdepodobne pujdu do toho lenova, snad to prehrivani nebude takova tragedie.
edit: na to mereni jsem si vzpomel az po, a pak uz jsem nechtel hrat, tak proto
edit: na to mereni jsem si vzpomel az po, a pak uz jsem nechtel hrat, tak proto
Naposledy upravil(a) vavdav dne 14 čer 2012 14:42, celkem upraveno 1 x.
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
vavdav
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 pro 2008 08:25
-
NeoPlex
- guru
- Příspěvky: 557
- Registrován: 13 úno 2007 23:35
clanek na lenovo blogu se neda brat moc vazne. Meli nejaky testovaci kus jeste se sandy bridge a i5, takze hodnoty i7 budou jine urcite, ale neroufam si odhadovat... chce si to pockat na nejaky poradny test. Jinak mereni po hre je opravdu na nic
ta teplota klesa velmi rychle...
MSI GX600PX -014cz : C2D 7500 (2.6GHz TDE), Nvidia 8600GT 512MB, 2GB ram, 250GB HDD, win XP, 3dmark06 5200+ b. + Thermaltake R150N01 IXOFT Fanless NTB Cooler
-
vavdav
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 pro 2008 08:25
mno ja se ptal na foru primo a dnes odpovedel.
z kontextu:
>Dokončujeme testy na Y580, pak se natočí video, předpokládám, že vyjde začátkem příštího týdne. Ale nebude to kompletní recenze, spíše doplnění: zkušenosti s chlazením a čtyřjádrem i7 na finálním kusu, rychlost systému s SSD, no a samozřejmě Full HD displej.
>> Muzu se ze predbezne jak je to s chlazenim? dekuji
>>> Jediná komponenta, která má horší teplotu, než bylo dřive, je skutečně pevný disk (v plné zátěži kolem 50°C), zbytek je na tom výrazně lépe.
z kontextu:
>Dokončujeme testy na Y580, pak se natočí video, předpokládám, že vyjde začátkem příštího týdne. Ale nebude to kompletní recenze, spíše doplnění: zkušenosti s chlazením a čtyřjádrem i7 na finálním kusu, rychlost systému s SSD, no a samozřejmě Full HD displej.
>> Muzu se ze predbezne jak je to s chlazenim? dekuji
>>> Jediná komponenta, která má horší teplotu, než bylo dřive, je skutečně pevný disk (v plné zátěži kolem 50°C), zbytek je na tom výrazně lépe.
-
Ionor
- guru
- Příspěvky: 555
- Registrován: 07 pro 2010 06:11
Pokiaľ v BIOSe ide vypnúť turbo, potencionálne problémy s chladením sú u štvorjarda zamedzené, v tejto cene proste veľmi lepšie chladenie s daným HW nezoženieš, ber to ako kompromis výkonu a kvality v danej cene...
Acer Travelmate B115(2015+)
Dell Alienware 18(2014+)
Dell XPS M1710(2007+)
Logitech Daedalus(2015+)
Logitech Performance MX (2015+)
Razer DiamondBack(2005-2014)
Dell Alienware 18(2014+)
Dell XPS M1710(2007+)
Logitech Daedalus(2015+)
Logitech Performance MX (2015+)
Razer DiamondBack(2005-2014)
-
vavdav
- občas něco napíše
- Příspěvky: 30
- Registrován: 16 pro 2008 08:25