ja som myslel tu ze si t ostiahni..potrebujes vediet aspon troska po ANj.
A nie ovladac zvuku ci uz 10400 alebo 10800 neopravuje podsvietenie klavesnice zle si to pochopil. To je len na zvuk ale na tejto stranke sa docitas aj ako opravit to nepodsvietenie.
ked vies ako to opravit daj to vonku nech to vedia aj ostatny
mne to nejak ani nevadi ci svieti alebo nie
Pokud by to někoho zajímalo, dám sem výsledek z testu MSI Kombustor. Přetaktoval jsem grafiku na 835 MHz a nechal tento test běžet půl hodiny. Nakonec jsem měl na stole trochu tepleji , ale grafická karta měla od začátku až do konce teplotu mezi 66-68° C. To svědčí o opravdu kvalitním chlazení tohoto notebooku a člověk až když to může srovnat s nějakým multimediálem, ze kterého máte jen topící pekáč, teprve pochopí tu hroznou hmotnost a tloušťku.
Chtěl bych informovat o tom, že většina chyb tohoto notebooku už byla ze strany Asusu opravena. Přeskakující zvuk při připojených sluchátkách byl ovladači (10900) opraven a nefunkční podsvětlení klávesnice po uvedení notebooku do režimu spánku bylo opraveno nejnovějším BIOSem (214).
tak to podsietenie klavesnice ozaj funguje po upgrovani biosu 214
po prebudeni klavesnica svieti aj nadalej
a co sa tyka 10900 tak neviem ja som zatial nemal problemy aj zo starym
ovladacmi
tak vcera som urobil update biosu na 214, zvukovky na 10900 a aj nvidia ovladace a od vtedy mam problem s wifi, zapnem notebook a je stale vypnuta nechapem preco
mimes píše:tak vcera som urobil update biosu na 214, zvukovky na 10900 a aj nvidia ovladace a od vtedy mam problem s wifi, zapnem notebook a je stale vypnuta nechapem preco
mimes píše:tak vcera som urobil update biosu na 214, zvukovky na 10900 a aj nvidia ovladace a od vtedy mam problem s wifi, zapnem notebook a je stale vypnuta nechapem preco
a aky ovladac si daval.na grafiku?!
306.97 ale v grafike to nebude,skor nieco s ovladacom na wifi adapter
Ahoj, chtěl bych si pořídit typ g55vw-s1136v (hodil bych odkaz, ale nemohu) tedy s i5 a bez SSD. Proto bych se chtěl zeptat, zda-li je tam místo pro SSD aniž bych přišel o záruku nebo se musel zbavit klas. disku?
O to jsem se také zajímal, z toho co jsem vyčetl jsem pochopil, že SSD do M-SATA připojit lze, ale notebook je nutno natolik rozebrat, že by už člověk o záruku přijít mohl. Přece jenom je to 15" notebook a ne 17", kde je prostoru více.
Já jsem mám tento model už čtvrtý týden a jsem naprosto spokojený i bez SSD, Windows 7 nabíhají docela svižně, zkoušel jsem hrát Crysis 1 i 2, Oblivion, Skyrim, nejnov. Battlefield, Mass Effect 1,2,3 a dá se říct že všechno běží na největší detaily ve full HD nad 20-3 fps. Jediný problém mám s plynulostí GTA IV, ale tam to není o hardwaru. Všechno při relativně bezpečných teplotách GPU do 70C (program SpeedFan) po asi 3 hodinách hraní Battlefield 3.
S koupí jsem spokojený, g55vw-s1136v zdražili v CZC za ty poslední 4 týdny o tisícovku, vím že si nebudu za pár měsíců trhat vlasy, že jsem s koupí nepočkal (myslím, že výrazně pod 20000 nikdy nepůjde) a mám jistotu, že díky kvalitní konstrukci a větrání pár let vydrží. Kdybych měl větší budget, tak bych si koupil 17" model, ten už bych ale určitě nemohl tak pohodlně převážet, jako 15" (ikdyž i to je svině těžká) a doma jej mám připojený k velké LED TV.
je tam slot pre SSD mSATA
ale dostanes sa k nemu az po rozobrati ntb
je muniestnecni cca pod klavesami 0 , a ako je logo RoG
ale zo spodnej casti dosky
mam aj foto kde to presne je ale neviem ako sa tu davaju obr.
inak mam objednaby ssd disk Intel 330 240gb ktory nahradim klasickym hdd a potom ak sa dobre zadari tak osadim aj mSATA pre win7,8
mozno 240gb sa bude zdat malo ale hry filmy budem spustat z externeho hdd usb 3.0, 1tb