To mě nenapadlo, moc děkuju!vavroň píše:V modelech GT je klávesnice SteelSeries,která se dělá jen v anglické verzi.Pokud jsou nutně vyžadovány české znaky,dají se dokoupit nálepky..
Herní notebook kolem 30 000 (17")
-
kalivodec
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 29 úno 2012 21:23
- Bydliště: Havířov
-
kubino
- guru
- Příspěvky: 815
- Registrován: 15 čer 2007 19:07
Pokud jsou prioritou hry, tak ta GTX660m je na hraně. Na současné hry to ve fullHD stačí (byť často za cenu nižších detailů), ale s ohledem na budoucnost bych bral něco silnějšího (ať už starší gtx670m nebo současnou generaci 670mx, sliGT650? nebo Ati?).
Ohledně velikosti - jestli neplánuješ externí monitor a doprava bude hlavně vozem tak bych bral sedmnáctku.
Ohledně velikosti - jestli neplánuješ externí monitor a doprava bude hlavně vozem tak bych bral sedmnáctku.
Compal->Asus->Dell->Lenovo...
-
kalivodec
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 29 úno 2012 21:23
- Bydliště: Havířov
Tak nakonec asi tento- https://www.alza.cz/msi-gt70-0nd-634cz-d364103.htm
HP pavilion dv7 6b80ec (17" , čtyřjádro, intel core i7, turbo boost 2,22->3,1 , AMD radeon HD 6770)
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
Těch 10 znaků jsem si zapamatoval za chvilku.Navíc je to daleko robustnější NTB než MSI řady GE.Připlatil bych si.kalivodec píše:A kdybych se rozhodla investovat víc, tak bych volila Gt: https://www.alza.cz/msi-gt70-0nc-635cz-d364102.htm jenže mi vadí EN klávesnice a to rozhoduje zda si ho koupím. Jde někde koupit s českou?
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
-
kalivodec
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 29 úno 2012 21:23
- Bydliště: Havířov
ok, díkyroman2277 píše:Těch 10 znaků jsem si zapamatoval za chvilku.Navíc je to daleko robustnější NTB než MSI řady GE.Připlatil bych si.kalivodec píše:A kdybych se rozhodla investovat víc, tak bych volila Gt: https://www.alza.cz/msi-gt70-0nc-635cz-d364102.htm jenže mi vadí EN klávesnice a to rozhoduje zda si ho koupím. Jde někde koupit s českou?
HP pavilion dv7 6b80ec (17" , čtyřjádro, intel core i7, turbo boost 2,22->3,1 , AMD radeon HD 6770)
-
Areon
- píše často
- Příspěvky: 163
- Registrován: 05 úno 2013 10:31
Bral bych tento co si postnul : https://www.alza.cz/msi-gt70-0nd-634cz-d364103.htm
Má silnější grafiku (GTX 675m), než ten o kterým se bavíte výše (GTX670MX).
Má silnější grafiku (GTX 675m), než ten o kterým se bavíte výše (GTX670MX).
-
vavroň
- guru
- Příspěvky: 686
- Registrován: 01 led 2013 14:03
- Bydliště: Ostrava
Přesně tak, ale vzal bych jej od czc, kde mají v ceně rozšíření záruky na 3 roky! https://www.czc.cz/msi-gt70-0nd-634cz/1 ... 34CZ_cerna
NB: MSI GX660 (stock + i7 840QM & 8GB RAM), MSI GS70 2QE (i7 4710 MQ + GTX 970M)
PC: i7 6900K + MSI GTX 1080..
PC: i7 6900K + MSI GTX 1080..
-
kalivodec
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 29 úno 2012 21:23
- Bydliště: Havířov
ano, vím o tom, ale zase je to moc daleko, internetovému nakupovaní nevěřím, dlouho to trvá a tak :DD Radši to koupím v Alfě, budu tam vracet můj starý noťas a rovnou si vezmu i novývavroň píše:Přesně tak, ale vzal bych jej od czc, kde mají v ceně rozšíření záruky na 3 roky! https://www.czc.cz/msi-gt70-0nd-634cz/1 ... 34CZ_cerna
HP pavilion dv7 6b80ec (17" , čtyřjádro, intel core i7, turbo boost 2,22->3,1 , AMD radeon HD 6770)
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
-
kalivodec
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 29 úno 2012 21:23
- Bydliště: Havířov
-
kalivodec
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 29 úno 2012 21:23
- Bydliště: Havířov
GT70 634 https://www.czc.cz/msi-gt70-0nd-634cz/117608/produkt se přestávají vyrábět a v obchodech se místo nich objevují stejné noťasy https://www.czc.cz/msi-gt70-0nd-1047cz- ... 63/produkt , jen s jiným názvem. U jednoho je v popisu Geforce 675m a u druhého (novějšího) 675mx. Nevíte někdo bližší info o těch novějších typech? zatím jsem je viděla jen ve dvou obchodech, jinak o nich není na internetu ani zmínka.
Naposledy upravil(a) kalivodec dne 02 dub 2013 21:02, celkem upraveno 1 x.
HP pavilion dv7 6b80ec (17" , čtyřjádro, intel core i7, turbo boost 2,22->3,1 , AMD radeon HD 6770)
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
kalivodec
- občas něco napíše
- Příspěvky: 41
- Registrován: 29 úno 2012 21:23
- Bydliště: Havířov
https://www.alfacomp.cz/php/product.php ... archType=1 jak vidíš, tak ne, je to nový model a není to Dragonorgasmic píše:675Mx je pouze v modelech Dragon.
HP pavilion dv7 6b80ec (17" , čtyřjádro, intel core i7, turbo boost 2,22->3,1 , AMD radeon HD 6770)
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56