Acer Aspire Timeline Ultra m3
-
uccik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 29
- Registrován: 02 srp 2012 23:15
- Bydliště: Pelhřimov & Mladá Boleslav
-
Shadowko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 23 srp 2012 13:35
-
Razlik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 72
- Registrován: 02 úno 2009 21:01
-
flyingislife
- občas něco napíše
- Příspěvky: 61
- Registrován: 20 čer 2012 23:36
-
Shadowko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 23 srp 2012 13:35
-
Razlik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 72
- Registrován: 02 úno 2009 21:01
Už hraji též
. Chci se zeptat, taky Vás občas zlobí Dolby Home Theater? Třeba já když zapnu nějakou funkci ve hře nebo pouze spustím nějakou aplikaci, tak z ničeho nic se vypne a musím ho opět ručně zapínat. Poslední dobou mi to dělá docela často. Ovladače na samotný Dolby Home Theater jsem nenašel, pouze Audio ovladače z ofiko stránek aceru, ale ty asi nic neřeší...
-
vspingu
- občas něco napíše
- Příspěvky: 57
- Registrován: 17 dub 2010 13:00
To stejné mi dělá na modelu M5, když ve World of Tank dám četu se zaplou komunikací. Musím hru shodit do lišty a DHT zapnout.Razlik píše:Už hraji též. Chci se zeptat, taky Vás občas zlobí Dolby Home Theater? Třeba já když zapnu nějakou funkci ve hře nebo pouze spustím nějakou aplikaci, tak z ničeho nic se vypne a musím ho opět ručně zapínat. Poslední dobou mi to dělá docela často. Ovladače na samotný Dolby Home Theater jsem nenašel, pouze Audio ovladače z ofiko stránek aceru, ale ty asi nic neřeší...
-
Razlik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 72
- Registrován: 02 úno 2009 21:01
-
riki1
- občas něco napíše
- Příspěvky: 61
- Registrován: 27 črc 2012 10:27
-
Shadowko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 23 srp 2012 13:35
-
riki1
- občas něco napíše
- Příspěvky: 61
- Registrován: 27 črc 2012 10:27
... myslim, ze je to skor chybicka softveru, ktora sa sem tam prejavi a dolby sa vypne a uz sa nezapne ... stalo sa mi to asi iba dvakrat, posledny krat, mi kusok trvalo kym som prisiel na to , co sa stalo, lebo zvuk sa zrazu zmenil a ja som najprv myslel, ze mi odosiel jeden repracik v notebooku a teraz hra iba "mono" , az za par minut som prisiel na to, ze sa Dolby vyplo...Shadowko píše:to ked hra ma svoj vlastny rezim zvuku tak automaticky vypina dolby, po zatvoreni hry sa samo zas zapne.
-
hynda
- občas něco napíše
- Příspěvky: 1
- Registrován: 11 črc 2013 10:55
caute,
tak jsem dostal novy pracovni notas acer aspire M3-581TG-53314G12Makk (i5-3317, 128GB SSD, GT640M)
Mam ho dnes první den. Jediny co me neskutecne se*e je ten ventilator. Ted mam zaply jen toto forum a dalsi dve stranky a porad ho slysim (hodne). Nekdy ještě dokonce zvedne otáčky, při tom jede da se rici bez zateze.
Jde to nekde nastavit, nebo je tohle normalni vlastnost, nebo jsem dostal šmejda a mám to reklamovat?
díky za rady
tak jsem dostal novy pracovni notas acer aspire M3-581TG-53314G12Makk (i5-3317, 128GB SSD, GT640M)
Mam ho dnes první den. Jediny co me neskutecne se*e je ten ventilator. Ted mam zaply jen toto forum a dalsi dve stranky a porad ho slysim (hodne). Nekdy ještě dokonce zvedne otáčky, při tom jede da se rici bez zateze.
Jde to nekde nastavit, nebo je tohle normalni vlastnost, nebo jsem dostal šmejda a mám to reklamovat?
díky za rady
-
Shadowko
- občas něco napíše
- Příspěvky: 33
- Registrován: 23 srp 2012 13:35
-
jooperik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 7
- Registrován: 07 led 2013 11:19
RAM
Zdravim, tak jsem se po dlouhe dobe opet dostal k tomu, ze bych si tu puvdni 4GB Ramku rozsiril. Pri googleni te nejvhodnejsi ramky jsem narazil na tento notebook s 10GB RAM. Ofiko web Aceru sice hlasi, ze sem vic jak 6GB nenarvem, ale dle crucial.com a jejich system scanu je mozne tento notebook rozsirit az na 10GB. Zkousel to nekdo?
https://www.crucial.com/systemscanner/v ... CB31D926C3
https://www.ebay.co.uk/itm/Acer-Aspire- ... 1221789445
https://www.crucial.com/systemscanner/v ... CB31D926C3
https://www.ebay.co.uk/itm/Acer-Aspire- ... 1221789445
-
riki1
- občas něco napíše
- Příspěvky: 61
- Registrován: 27 črc 2012 10:27