Acer Aspire Timeline Ultra m3

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
uccik
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 02 srp 2012 23:15
Bydliště: Pelhřimov & Mladá Boleslav

Příspěvek od uccik »

Já bych nic neřešil a volal bych na Acer ať si pro něj přijedou. Taky jsem měl problém s klávesnicí. Řešil jsem to reklamací a do týdne sem měl NTB zpátky s novou:-)
MSI GE60 - 20E
----> i5-4200M
---> 750GB
--> 8GB RAM
-> GTX 765M
Shadowko
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 23 srp 2012 13:35

Příspěvek od Shadowko »

s prepinanim stavu som mal aj ja problem acer to nevedel opravit pravdepodobne chybna baterie = poslali mi novy notebook.
Acer M3-581TG
\+SSD 128GB,+4GB Corsair
Razlik
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 02 úno 2009 21:01

Příspěvek od Razlik »

Hrajete někdo na tomto ntb LoL (League of Legends)? Já že když stáhnu instalačku a spustím ji, tak se nic neděje. Notebook absolutně nereaguje, chová se jako bych na nic nepoklikal.

edit: problém vyřešen.. :D
Naposledy upravil(a) Razlik dne 29 kvě 2013 09:56, celkem upraveno 1 x.
flyingislife
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 20 čer 2012 23:36

Příspěvek od flyingislife »

Neviete ako je to s pántami?
mal niekto rozobratý notebook?
Chcel by som ich ak je to možné dotiahnuť, už sa mi dosť vyveklali, často cestujem vlakom a tam mi veko kmitá hore dolu.
Neviete či robí Acer aj výmenu pántov? Nie v rámci reklamácie ale servisu.
Ďakujem
Shadowko
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 23 srp 2012 13:35

Příspěvek od Shadowko »

Razlik píše:Hrajete někdo na tomto ntb LoL (League of Legends)? Já že když stáhnu instalačku a spustím ji, tak se nic neděje. Notebook absolutně nereaguje, chová se jako bych na nic nepoklikal.

edit: problém vyřešen.. :D
ja som hral bez problemov.
Acer M3-581TG
\+SSD 128GB,+4GB Corsair
Razlik
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 02 úno 2009 21:01

Příspěvek od Razlik »

Už hraji též :) . Chci se zeptat, taky Vás občas zlobí Dolby Home Theater? Třeba já když zapnu nějakou funkci ve hře nebo pouze spustím nějakou aplikaci, tak z ničeho nic se vypne a musím ho opět ručně zapínat. Poslední dobou mi to dělá docela často. Ovladače na samotný Dolby Home Theater jsem nenašel, pouze Audio ovladače z ofiko stránek aceru, ale ty asi nic neřeší...
vspingu
občas něco napíše
Příspěvky: 57
Registrován: 17 dub 2010 13:00

Příspěvek od vspingu »

Razlik píše:Už hraji též :) . Chci se zeptat, taky Vás občas zlobí Dolby Home Theater? Třeba já když zapnu nějakou funkci ve hře nebo pouze spustím nějakou aplikaci, tak z ničeho nic se vypne a musím ho opět ručně zapínat. Poslední dobou mi to dělá docela často. Ovladače na samotný Dolby Home Theater jsem nenašel, pouze Audio ovladače z ofiko stránek aceru, ale ty asi nic neřeší...
To stejné mi dělá na modelu M5, když ve World of Tank dám četu se zaplou komunikací. Musím hru shodit do lišty a DHT zapnout.
Razlik
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 02 úno 2009 21:01

Příspěvek od Razlik »

Jo tak jak řikáš, uplně stejný problém mám ve WoT jako ty :D četa, klanová bitva a vždy spadne. Teď občas i zlobí při LoL. Po chvíli už to docela začne vadit...
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

Na M5 mi uz tiez zo dva krat vyplo DOLBY ... ale ja hram malo ... vyplo mi to ked bol spusteny TV tuner.
Shadowko
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 23 srp 2012 13:35

Příspěvek od Shadowko »

to ked hra ma svoj vlastny rezim zvuku tak automaticky vypina dolby, po zatvoreni hry sa samo zas zapne.
Acer M3-581TG
\+SSD 128GB,+4GB Corsair
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

Shadowko píše:to ked hra ma svoj vlastny rezim zvuku tak automaticky vypina dolby, po zatvoreni hry sa samo zas zapne.
... myslim, ze je to skor chybicka softveru, ktora sa sem tam prejavi a dolby sa vypne a uz sa nezapne ... stalo sa mi to asi iba dvakrat, posledny krat, mi kusok trvalo kym som prisiel na to , co sa stalo, lebo zvuk sa zrazu zmenil a ja som najprv myslel, ze mi odosiel jeden repracik v notebooku a teraz hra iba "mono" , az za par minut som prisiel na to, ze sa Dolby vyplo...
hynda
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2013 10:55

Příspěvek od hynda »

caute,
tak jsem dostal novy pracovni notas acer aspire M3-581TG-53314G12Makk (i5-3317, 128GB SSD, GT640M)
Mam ho dnes první den. Jediny co me neskutecne se*e je ten ventilator. Ted mam zaply jen toto forum a dalsi dve stranky a porad ho slysim (hodne). Nekdy ještě dokonce zvedne otáčky, při tom jede da se rici bez zateze.
Jde to nekde nastavit, nebo je tohle normalni vlastnost, nebo jsem dostal šmejda a mám to reklamovat?

díky za rady
Shadowko
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 23 srp 2012 13:35

Příspěvek od Shadowko »

zdravim, mne osobne zapina ventilator len bud pri filme na niakch 5,10 sekund potom zas nic a jedine pri hrach. Pri beziacom systeme s prehliadacom atd je furt vypnuty. U vas by som to videl na zle tep. cidlo alebo zle uchyteny chladic.
Acer M3-581TG
\+SSD 128GB,+4GB Corsair
jooperik
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 07 led 2013 11:19

RAM

Příspěvek od jooperik »

Zdravim, tak jsem se po dlouhe dobe opet dostal k tomu, ze bych si tu puvdni 4GB Ramku rozsiril. Pri googleni te nejvhodnejsi ramky jsem narazil na tento notebook s 10GB RAM. Ofiko web Aceru sice hlasi, ze sem vic jak 6GB nenarvem, ale dle crucial.com a jejich system scanu je mozne tento notebook rozsirit az na 10GB. Zkousel to nekdo?

https://www.crucial.com/systemscanner/v ... CB31D926C3

https://www.ebay.co.uk/itm/Acer-Aspire- ... 1221789445
riki1
občas něco napíše
Příspěvky: 61
Registrován: 27 črc 2012 10:27

Příspěvek od riki1 »

Toto som neskusal, ale do svojho stareho Compaq Evo N800v , tiez vyrobca uvadza ze max 1 GB RAM (2x512), ale kludne som tam dal 2GB (2x1GB) a funguje bez problemov.