Aspire 5520G-502G25Mi
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
já si myslím že ne. Sice jsem tady na fórech četl že jsou s novou řadou noťasů problémy jako instalace XP, vypínání notebooku apod., ale pokud mám návod a vím jak na to, tak to mě nedokáže odradit
... takže jdu do tohdle notebooku a až bude tak týden v provozu tak o něm něco písnu
https://www.100mega.cz/product.jsp?artno=NOTA2981
-
Drago
- občas něco napíše
- Příspěvky: 23
- Registrován: 10 črc 2007 13:40
nevim.Proc sis vybral takovy drahe obchod.Podivej se treba sem
https://barbone.tsbohemia.cz/?stiid=6512 ... RWWLCAMLin
https://barbone.tsbohemia.cz/?stiid=6512 ... RWWLCAMLin
Acer 5520 gemstone Turion X2 tl56, 2GB ram, GF 8400M, 160 GB hdd Win XP
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
tak jasn ,chapu te, ale kdyz nedej bože budeš ho 3x reklamovat tak co pak? hmm? penize nedostanes nebot ho beres na firmu?! no nabidnou ti jiny model neebo ti opravi co mas.....tak jsem to zazil já..ikdyz jsem kupoval 1652 pred rokem tak za rok jsem se dostal pres 5101 na 5102 ...
takze jsem si i trosku pomoh.......jak se to vezme 
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
sice možné, ale nějak už to nechci řešit
vybíral jsem notebook měsíc, pak jsem přečetl recenze na HW tak jsem vybral něco jiného a o týden zase něco jiného, takže už bych to měl rád za sebou. akorát mě trošku ztraší skutečnost že Acer nevydává ovld. na XP tak doufám že ty co jsem stáhl budou fungovat
vybíral jsem notebook měsíc, pak jsem přečetl recenze na HW tak jsem vybral něco jiného a o týden zase něco jiného, takže už bych to měl rád za sebou. akorát mě trošku ztraší skutečnost že Acer nevydává ovld. na XP tak doufám že ty co jsem stáhl budou fungovat
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
díky
ty už mám kompletně stáhlé
a taky jsem našel ovladače na tomto serveru ftp://ftp.acer.cz/notebook/ 
-
Atanono
- občas něco napíše
- Příspěvky: 52
- Registrován: 18 zář 2007 07:48
- Bydliště: CV
-
mbelas
- guru
- Příspěvky: 1372
- Registrován: 29 říj 2006 09:04