Aspire 5520G-502G25Mi

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:D jasne............snad te nezklame...... :roll:
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvek od Atanono »

já si myslím že ne. Sice jsem tady na fórech četl že jsou s novou řadou noťasů problémy jako instalace XP, vypínání notebooku apod., ale pokud mám návod a vím jak na to, tak to mě nedokáže odradit :) ... takže jdu do tohdle notebooku a až bude tak týden v provozu tak o něm něco písnu :) https://www.100mega.cz/product.jsp?artno=NOTA2981
Drago
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 10 črc 2007 13:40

Příspěvek od Drago »

nevim.Proc sis vybral takovy drahe obchod.Podivej se treba sem
https://barbone.tsbohemia.cz/?stiid=6512 ... RWWLCAMLin
Acer 5520 gemstone Turion X2 tl56, 2GB ram, GF 8400M, 160 GB hdd Win XP
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvek od Atanono »

já to taky za tu cenu mít budu :)
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

:D jo no bez dph ze? ale pozor kdyz ho beres na firmu tak nemuzes odstouúpit z kupni smlouvy :roll: no ja mam s tim moc moc zkusenosti :!:
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvek od Atanono »

jojo tohle znám a i s tím samostatným paragrafem jsem se setkal. Podle toho co vím o tom notebooku tak nechci odejít od kupní smlouvy :)
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

tak jasn ,chapu te, ale kdyz nedej bože budeš ho 3x reklamovat tak co pak? hmm? penize nedostanes nebot ho beres na firmu?! no nabidnou ti jiny model neebo ti opravi co mas.....tak jsem to zazil já..ikdyz jsem kupoval 1652 pred rokem tak za rok jsem se dostal pres 5101 na 5102 ... :roll: takze jsem si i trosku pomoh.......jak se to vezme :D
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvek od Atanono »

beru ho na známého co má firmu :)
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

no tak jasne.........to si moc ale nepomuzes...........no .nevimmmm :roll:
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvek od Atanono »

sice možné, ale nějak už to nechci řešit :)
vybíral jsem notebook měsíc, pak jsem přečetl recenze na HW tak jsem vybral něco jiného a o týden zase něco jiného, takže už bych to měl rád za sebou. akorát mě trošku ztraší skutečnost že Acer nevydává ovld. na XP tak doufám že ty co jsem stáhl budou fungovat :)
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a ... uthorized/

tu maas na ty xp..............a hledej :D
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvek od Atanono »

díky :) ty už mám kompletně stáhlé :) a taky jsem našel ovladače na tomto serveru ftp://ftp.acer.cz/notebook/ :D
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

no taky to je to to stejne :!:
Atanono
občas něco napíše
Příspěvky: 52
Registrován: 18 zář 2007 07:48
Bydliště: CV

Příspěvek od Atanono »

:) no až budu mít toho Acera tak udělám nějakou recenzi třeba na svůj web :) atd. :)
mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvek od mbelas »

dej odkaz svuj web.! pokud tam mas uz nejek recenze...... :roll: ja muzu udeat recenzi na aspire 5101 nebo 5102 :lol: to je vlastne jedno........ :D