ASUS F3KA-AP012

notebooky Asus a vše kolem nich
peter125

Příspěvekod peter125 » 20 říj 2007 19:18

To centos:
Aj ty máš také veľké ikony na tej Viste?Ako ich znmenším tozlíšenie mám najväčšie ako sa dá.

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 20 říj 2007 19:39

peter125 píše:centos:
,,Myslím, že by mělo být defaultně zapnuté. Přepínaní oken je dole na liště, konkrétně flip3D, klasické jde přes alt+tab"
To viem,ale nemá sa to nejako dať prepnúť na Aero?Neviem
Aale šak mne sa nejako ten disk rozdelil.Na jednom mieste je OS tam je napísané voľných 74GB a ďalšie 75GB voľných.Tak nejako.To budem môcť inštalovať iba na ten prázdny,alebo čo?Ako to lepšie nastavým bez preinštalovania Windowsu?


Asi nevím, co myšlím tím "přepnout na Aero". Samotné přepínání oken nemá s Aerem nic společného, Aero jsou především průhledné prvky (vršky oken, pravá strana nabídky start a vlastně celá start lišta).

Měnit velikost disku můžeš v omezených možnostech přes Ovládací panely > systém a údržba > vytvořit a formátovat oddíly na pevném disku, anebo přes speciální programy, funkční by měl být linuxový gparted (live cd). Ukládat můžeš samozřejmě kam chceš, jen v případě reinstalace win přijdeš i o data na jejich oddíle, což řeší system-only partition..
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 20 říj 2007 19:40

peter125 píše:To centos:
Aj ty máš také veľké ikony na tej Viste?Ako ich znmenším tozlíšenie mám najväčšie ako sa dá.


Na výšku mají bez textu asi 2,5cm :)
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 20 říj 2007 19:59

A přihodím ještě dotaz. Zvukovka by tu měla být Realtek HD, to značí i 24bit zvuk? Ve Správci zvuku je nastavený výchozí 16bit ..eergh.. zrovna se na to dívám a těch 16bit je u digitálního výstupu (ve kterém mám mimochodem zrovna pichnuté sluchátka, nevím, co je na nich digitálního.. o zvuk sem se začal zajímat nedávno a tohle mi uteklo :) ), 24bit je u reproduktorů (oba mají 48kHz). Používám foobar2000 a tam v Output device nastavený Primární ovladač zvuku (jsou tam i Realtek HD reproduktory i Realtek HD digital output což je, předpokládám, při absenci jakéhokoliv jiného zdroje zvuku to stejné) a kvalitu nastavenou na 24bit.
Trochu se v tom ztrácím, nemá někdo zkušenosti? V pondělí jdu kupovat nové sluchadla (Sennheiser PX 100), tak bych je rád co nejlíp využil..
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

candyman666

Příspěvekod candyman666 » 21 říj 2007 01:15

mna by to zaujimalo tiez, ked dam digital output, nehraje nic ani cez sluchadla ani cez repro..... je to daka zrada?? robil som to podla postupu na stranke asus, ako aktivovat digital output a nic.....

potom som preinstaloval ovladac zo stranky realtek a ziadna zmena, proste cez digital output to nehraje - skusal som video aj mp3 a nic, moc sa do toho nevyznam, ale ked to ma hrat, tak by mohlo..... :D :D :D
zatial este pozistujem nejake info a potom uvidime...
Naposledy upravil(a) candyman666 dne 22 říj 2007 16:50, celkem upraveno 1 x.

peter125

Příspěvekod peter125 » 21 říj 2007 16:29

Neviete o nejakom programe,kde zistím teplotu?Na SpeedFun-e mi ukazuje iba výkon procesorov.

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 22 říj 2007 21:27

Nezkoušel na něm náhodou někdo zprovoznit Linux (nejlépe Ubuntu)?
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

PCtvor
píše často
Příspěvky: 123
Registrován: 10 dub 2007 16:17

Příspěvekod PCtvor » 23 říj 2007 08:02

Dobra zprava pro ty co maji radi winXP
na www.asus.as u verze bez OS nabizeji instalaci winXP tudiz i ovladace na nej musej existovat!!!!

http://www.asus.as/inshop/scripts/group ... upOrder=-1

peter125

Příspěvekod peter125 » 24 říj 2007 21:35

Aj Vám tak dlho načítava Quake 4 na tomto NB?Ostatné hry idú v pohode,šak aj tá,ale nejako dlho sa načítava.

peter125

Příspěvekod peter125 » 26 říj 2007 17:57

Mám na tomto NB teplotu CPU pri pozeraní netu teplotu 48 stupňov a pri hraní okolo 53-58 stupňov.Je to dobre?

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 28 říj 2007 11:05

Jak je to s express card? Je tam jakási záslepka, nejde dolů. Až tam budu chtít něco strčit, to to mám vylomit, nebo to nepude či co? :)
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

candyman666

Příspěvekod candyman666 » 29 říj 2007 01:29

normalne to stlacis a je to von.

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 29 říj 2007 16:47

Dík, bál jsem se na to víc zatlačit.
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

Poky
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2007 00:08

Příspěvekod Poky » 29 říj 2007 18:21

centos píše:
peter125 píše:To centos:
Aj ty máš také veľké ikony na tej Viste?Ako ich znmenším tozlíšenie mám najväčšie ako sa dá.


Na výšku mají bez textu asi 2,5cm :)


Stačí dát na ploše pravé tlačítko-> view -> classic icons

Poky
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 19 říj 2007 00:08

Příspěvekod Poky » 29 říj 2007 18:23

candyman666 píše:mna by to zaujimalo tiez, ked dam digital output, nehraje nic ani cez sluchadla ani cez repro..... je to daka zrada?? robil som to podla postupu na stranke asus, ako aktivovat digital output a nic.....

potom som preinstaloval ovladac zo stranky realtek a ziadna zmena, proste cez digital output to nehraje - skusal som video aj mp3 a nic, moc sa do toho nevyznam, ale ked to ma hrat, tak by mohlo..... :D :D :D
zatial este pozistujem nejake info a potom uvidime...


Zapni si v biosu to pípání na začátku... už nevím jak se to jmenuje a restart se mi nechce:-) Pak jde ten output. A jestli nechceš aby ti to při startu pípalo, tak to tam jde zeslabit... Měl jsem s tým taky problém a už jsem ho chtěl posílat na reklamaci.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů