Grafická karta do notasu??!!

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

Sakra, co to tu furt vidim... cpat kazdymu dedikovanou kdyz ji zdaleka nevyuzije, na CoD2 i CS 1.6 mu staci ta integrovana, a nekdo mu tu cpe 8400M :roll: to je super ze to bude mit za podobnou cenu, ale jako ze mu to ubere na baterce minimalne 30minut a jestli to bude nejaka shit baterka a notes, tak ani ten debilni 2hodinovej film nedokouka na baterku. Je to notes do skoly a urcite ho tam neponese jen aby se mu tam za chvilku vybil a mel z toho 3kg zavazi. Levny Toshiby taky nejsou zrovna modry z nebe. Napis kolik penez do toho chces dat, co na tom chces delat a co si od toho predstavujes, a lidi ti tu urcite doporuci vhodny notebook.
Gaper
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 28 led 2008 18:36

Příspěvek od Gaper »

No dám do toho tak maximálně 15 000,mám 16 000kč ale chcu k tomu ještě brašnu a notas potrebuju do skoly.....na psaní textů a CS 1.6
darko
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 pro 2007 10:52

Příspěvek od darko »

no kroutím nad tebou hlavou:chceš levný notas,aby šli hrát hry,byl lehký a baterka vydržela dlouho.No takový neznám.Být tebou bral bych nějaký repas,nejlíp od Compaq či IBM.Na internetu je jich habaděj.Já osobně jsem měl kdysi FS Amilo D 2 GHZ Celeron s Radeonem 9000 32 mb a bez potíži jsem hrál HL 2
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvek od neoexnet »

levnej, kvalitní notebook na školu a hry neexistuje ... leda, že by si hrál hry typu solitary :D
Toshiba R600-10W
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

Neznam hry typu solitary :) a kazdej dnesni notebooku zvladne vic her... i s tou blbou GMA950, ktera se stejne ale uz neprodava... jen ve vybehovych modelech
tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvek od tunak »

BTW nevíte někdo, jaký jsou rozdíly v odběru energie a vyzářeným teplu mezi 8400M GT a 8600M GS?
polo

Příspěvek od polo »

Rozdieli su minimalne(najvetsi rozdiel je v sirke zbernice)spotreba a tepelne vyzarovani je skoro na rovnakej urovni
jakO
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 27 led 2008 19:17

Příspěvek od jakO »

Já potřebuju notas na každodení nošení do školy a už jsem psal, že na tom budu hrát maximáoloně Cs 1.6......A hlavně aby vydržela něco baterka, atd....Jinak je to všechno...poradíte mi teda někdo, nějaký odkazy....please... :shock:
jak'O
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

zkus HP topconfig např. https://acostrava.ekatalog.biz/zbozi.asp ... =10&vyr=63 HP mají slušnou výdrž a když chceš hrát jen CS, tak by X3100 měla stačit :lol: :wink:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
darko
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 pro 2007 10:52

Příspěvek od darko »

no,nevím tam jsou modely mimo jeho rozpočet. To spíše toto https://notebooky.ae.cz/notebooky-prodej/levne-notebooky
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP
CeCo

Příspěvek od CeCo »

Aje, znova HP Renew a sede dovozy zo zahranicia? Dakujem neprosim, vazim si svoje peniaze.

C
kyo
guru
Příspěvky: 1648
Registrován: 04 lis 2007 19:26

Příspěvek od kyo »

vydrz maji vsechny ntb stejne kategorie zhruba stejnou, pouzivaji se totiz podobne kapacity baterii a vzhledem k tomu ze to vsechno bezi na santa rosa a stejnych komponentech spotreba energie je taky hodne podobna.
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in
jakO
občas něco napíše
Příspěvky: 66
Registrován: 27 led 2008 19:17

Příspěvek od jakO »

No jako repas nechci, to teda díky, ale ne..::D

Spíš jestli by jste mi sem neposlali nějaké odkazy, na nějaký notas, kterej by bylo asi nejlepší koupit tak do 15 000 Kč-15 500 Kč
jak'O
polo

Příspěvek od polo »

Celkom slusny vykon ma napr. https://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amil ... d86964.htm
a mozes si kupit druhu bateriu(nahradnu-ked ti jedna dojde strcis tam druhu)
alebo https://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amil ... d86960.htm
dost podobny book ale predsa iny inac by som radsej bral HP ak si vystacis s integrovanou grafikou ale radsej ati 1250 ako GMA X3100
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvek od neoexnet »

tak ti nevim .... co třeba FS Esprimo V5505? :) nebo HP Compaq 6720s .... to je v tété cené relaci asi nejlepší volba (to hp)
Toshiba R600-10W