Grafická karta do notasu??!!
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
Sakra, co to tu furt vidim... cpat kazdymu dedikovanou kdyz ji zdaleka nevyuzije, na CoD2 i CS 1.6 mu staci ta integrovana, a nekdo mu tu cpe 8400M
to je super ze to bude mit za podobnou cenu, ale jako ze mu to ubere na baterce minimalne 30minut a jestli to bude nejaka shit baterka a notes, tak ani ten debilni 2hodinovej film nedokouka na baterku. Je to notes do skoly a urcite ho tam neponese jen aby se mu tam za chvilku vybil a mel z toho 3kg zavazi. Levny Toshiby taky nejsou zrovna modry z nebe. Napis kolik penez do toho chces dat, co na tom chces delat a co si od toho predstavujes, a lidi ti tu urcite doporuci vhodny notebook.
-
Gaper
- občas něco napíše
- Příspěvky: 10
- Registrován: 28 led 2008 18:36
-
darko
- píše často
- Příspěvky: 198
- Registrován: 29 pro 2007 10:52
no kroutím nad tebou hlavou:chceš levný notas,aby šli hrát hry,byl lehký a baterka vydržela dlouho.No takový neznám.Být tebou bral bych nějaký repas,nejlíp od Compaq či IBM.Na internetu je jich habaděj.Já osobně jsem měl kdysi FS Amilo D 2 GHZ Celeron s Radeonem 9000 32 mb a bez potíži jsem hrál HL 2
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
-
tunak
- píše často
- Příspěvky: 356
- Registrován: 07 led 2008 00:06
-
polo
-
jakO
- občas něco napíše
- Příspěvky: 66
- Registrován: 27 led 2008 19:17
-
mivlak
- guru
- Příspěvky: 1278
- Registrován: 22 říj 2007 22:41
zkus HP topconfig např. https://acostrava.ekatalog.biz/zbozi.asp ... =10&vyr=63 HP mají slušnou výdrž a když chceš hrát jen CS, tak by X3100 měla stačit

DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
-
darko
- píše často
- Příspěvky: 198
- Registrován: 29 pro 2007 10:52
no,nevím tam jsou modely mimo jeho rozpočet. To spíše toto https://notebooky.ae.cz/notebooky-prodej/levne-notebooky
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP
-
CeCo
-
kyo
- guru
- Příspěvky: 1648
- Registrován: 04 lis 2007 19:26
vydrz maji vsechny ntb stejne kategorie zhruba stejnou, pouzivaji se totiz podobne kapacity baterii a vzhledem k tomu ze to vsechno bezi na santa rosa a stejnych komponentech spotreba energie je taky hodne podobna.
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in
-
jakO
- občas něco napíše
- Příspěvky: 66
- Registrován: 27 led 2008 19:17
-
polo
Celkom slusny vykon ma napr. https://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amil ... d86964.htm
a mozes si kupit druhu bateriu(nahradnu-ked ti jedna dojde strcis tam druhu)
alebo https://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amil ... d86960.htm
dost podobny book ale predsa iny inac by som radsej bral HP ak si vystacis s integrovanou grafikou ale radsej ati 1250 ako GMA X3100
a mozes si kupit druhu bateriu(nahradnu-ked ti jedna dojde strcis tam druhu)
alebo https://www.alza.cz/fujitsu-siemens-amil ... d86960.htm
dost podobny book ale predsa iny inac by som radsej bral HP ak si vystacis s integrovanou grafikou ale radsej ati 1250 ako GMA X3100