jak dostat cenovou nabídku od Dellu?

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvekod apocalipta » 22 bře 2008 17:15

lolec.. teď sem to zkoumal, btw. doufám že to není OT, ten web, a oproti konfigurátoru (ano, vím že ho nikdo neuznáváte, ale je to jediná "hmatatelná" cena ke který se tak rychle dostanu) je u ntb kterej chci (XPS 1350) rozdíl asi 6000. Je ten web spolehlivej? nevěděl sem že je něco takovýho u nás možný :D ono to je těch 10 procent co tu každej nabízí při napsání na ten email... tady je to bez starostí a zbytečnýho dohadování, ale ptám se projistotu ještě jednou, dá se tomu věřit? Děkuju a omlouvám se za možná zbytečný dotazy :) Hezký den

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 22 bře 2008 17:53

získat cenu od operátora není žádná obtíž, jen mu napíšeš co by jsi chtěl, on to párkrát trochu splete, ale nakonec z něho tu cenu dostaneš a možná to bude víc než těch 10%. Za zeptání nic nedáš...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

apocalipta
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 20 bře 2008 17:27

Příspěvekod apocalipta » 22 bře 2008 18:17

jasný :) nechci to hrotit teď, ntb chci koupit na přelomu srpna/září, takže zatím jen zkoumám terén :)

nickey
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 12 úno 2008 16:18

Příspěvekod nickey » 22 bře 2008 18:44

nemyslim si, že by na tom bylo něco NOK, "nejmenovaný" má prostě s největší pravděpodobností velký slevy (za velký odběry nebo zaměstnanecký nebo třeba za hezký oči (jeho věc)) a pak ty Delly dealuje (to je hezkej obrat) dál.
Nic špatnýho, nakoupíš za "X" a prodáš za "X + zisk", nejjednodušší a nejčistší business, mít jeho nákupní ceny, tak to dělám taky ;)
XPS M1530 T7500 2,2gh, 3GB RAM, 200GB 7200rpm, NVidia 8600 GT

Koudy

Příspěvekod Koudy » 22 bře 2008 21:16

Nic nelegalniho na tom neni..Me osobne ty ceny na webu dellu take odrazuji..zvlast treba kdyz tam jeste nedavno byly 4gb ramek za 15 tisic apod...Delly chci hlavne dostat mezi lidi protoze to sou kvalitni notasy..Nemam z toho ani korunu..jenom obrat..Kdybych se tim chtel zivit tak ty delly preprodavam dall nekam do kasy apod..coz nedelam, jelikoz nechci pusobit jako nejaka konkurence dellu...Jenom vim ze obcas je tam s lidma tezka domluva..na nabidku se ceka nekolik dni a sam patrim mezi lidi ktery chtej vsechno rychle a hned...thats all..:))..Navic ty delly nikomu nenutim..kazdyho volba jestli to koupi z dellu, z dstoru..z usa..z ebay..z tesca..apod....Hlavne si prosimvas nikdo nekupujte vostra!! :))

vlcetin
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 20 bře 2008 10:43

Příspěvekod vlcetin » 22 bře 2008 21:42

Koudy píše:....Hlavne si prosimvas nikdo nekupujte vostra!! :))


proč nemáme kupovat vostra? jako od tebe nebo všeobecně?

Koudy

Příspěvekod Koudy » 22 bře 2008 22:16

to byla jen takova poznamka :))..me se vostra vubec nelibej, prijdou mi spatny slitinama a navic dell chtel v cesky republice kvuli nim utnout me oblibene inspiky 1520 a 1720..a tlacit jen osklivy cerny vostra..fuj! :D....Jinak at si samozrejme koupi kazdej co chce zejo..pro me je vostro "nova" rada..ke ktery jeste nemam proste takovou duveru..az o nich rok neuslysim nic spatnyho tam jim trochu verit zacnu...spis sem tedka zvedavej na Latitude E radu.:)

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 22 bře 2008 23:12

Koudy: mluvíš teď o vzhledu? Vždyť vostro a inspiron 1520 je mimo barvy naprosto totožný. Já si naopak myslím, že je dobře, že Inspirona 1520 zrušili a místo něho udělali typický levný lowend Inspiron 1525...
T420, X31

Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

tooth
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 09 bře 2008 01:02

Příspěvekod tooth » 23 bře 2008 18:42

Asi vemu od Koudyho.
Ty Delly se mi libi stale vic. Chci nejakyho mazlika, co by mi nejaky ten patek vydrzel a nemusel ho brzy pohrbit.
Myslel jsem na Lenovo TP R61 ale zda se mi to trosku nudny business notebook - tichle, chladne, kvalitni ale nudne !
Pak se mi taky libi Sony FZ31 (v M verzi ale pouze Blu-ray combo bez paleni v Z verzi pomerne drahe)
No on Dell za tu Blu-ray mechaniku taky nechce malo, to si delaji srandu ne ? :o) Nevite zda pujde pak vymenit v XPS modelech ?

Chci neco hezkeho, multimedialniho, kvalitnejsiho a tak nejak zhruba na vsechno :o))

Libi se mi proste Dell XPS a jeho Media Direct, dalkac, HDMI, provedeni pantu, moznost blu-ray palirny atd atd...

Mam ale par dotazu zrejme trosku OT v tomto vlaknu, ale snad nevadi.

Proc maji pouze 100 mbit ethernet ? skoda :o( ja myslel ze gigabitlan je uz docela standard.
Co ten HSDPA modul, je pouzitelnej u nas ? To umi zpetne i GPRS a EDGE nebo jen ty ultrarychle prenosy ktere snad zadny operator nepodporuje ?
Kdy budou davat Blu-ray mechaniku i do XPS 1330 ?
1330 je moc pekna, lehka, tenka, malinka a dlouho vydrzi ale asi bych na ten displej nevidel :o( Oci uz mi tak dobre neslouzi. (mozna je lepsi varianta silnejsi bryle a jemnejsi displej hehe) Radsi ale asi vemu XPS 1530 s pouze 1280x800. Opravdu je pak ten displej v tomto rozliseni mene kvalitni ?
Co odlesky na displeji ? TP R61 ma matny ale zase leskly je na multimedia a barvicky urcite lepsi.
Kdy budou davat Penryna i do XPS 1530, kdyz ve 1330 uz davno je ? Kdyz uz to kupuju, tak uz chci 3 MB L2 cache, SSE4 a halvne mensi spotrebu (45 nm)

Kdyz si tedy objednam 2GHz, 8400 GS a 5400 ot disk, nebude mi vetrak porad frcet, kdyz budu treba pouze webovat ze ne ?

Diky
Martin
pomerne novy Dell fanda

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 23 bře 2008 19:25

palírna: jseš si jistej, že teď potřebuješ Blueray vypalovačku? cena je strašně vysoká a během roku bude výrazně klesat, navíc filmů je zatím minimum...

displej: WXGA ti bude možná vyhovovat velikostí písma, ale jeho kvalita a pozorovací úhly bude mizerná...

Multimedia: Nemůžeš srovnávat xps a ThinkPad, každý jsou úplně někde jinde...

Penryn: V čem konkrétně hodláš využít 3MB cache? A ne všechny penryny mají spotřebu 25W, navíc i tak nebude rozdíl ve výdrži nijak dramatický...
T420, X31

Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

tooth
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 09 bře 2008 01:02

Příspěvekod tooth » 23 bře 2008 19:44

No ja klidne rok pockam, ale pujde to vymenit ?
Melo by kdyz ji nabizeji ze ? Alespon v 1530 jo.

ad displej : kvalita i pozorvaci uhly spatny ? :o(((
1440x900 se mi zda uz docela hodne na 15,4"
tak to uz se mi XPS tak nelibi, kdyz nemaji kvalitni 1280x800 displej.

a co nkove wifi, u 1530 to nevidim v konfiguratoru ?! :o(

V cem je ten nejpodstatnejsi rozdil mezi Lenovo R61 a Dell XPS ?
design ? vim
kamera ? vim
DO ? vim
Lenovo ma pry prima mechaniku ktera jde vymenit za dalsi disk ci baterku.
matny displej - vyhoda i nevyhoda :o(

Urcite nebude tak multimedialni ale na praci bude jiste super.
Myslel jsem ze bych mel ale NB jak na praci tak i na zabavu.
Preci jen dva si koupit nemuzu :o))
U Lenova zrejme blu-ray nebude nikdy. (ja vim, nikdy nerikej nikdy)

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 23 bře 2008 19:56

WXGA displej bude stejně "kvalitní" jako všechny ostatní WXGA displeje od jiných výrobců, ani horší, ani lepší...
Rozdíly mezi xps a TP, když nepočítám nějaký pitomý dálkový ovládání jsi v podsatě vyjmenoval, mechaniku u TP můžeš skutečně vyměnit za baterku, notebook se dá taky dokovat, což u xps možné není. TP se nehoní za super výkonem, takže tam nenajdeš žádný super grafiky...
Myslím, že mechanika u xps vyměnit půjde, ale vzhledem k tomu, že jde o šterbinovku tak se musí oddělat celý boční kryt šasi, abys to dostal ven a tohle bych sám doma nedělal a musel by sis to nechat udělat v dell servisu. navíc samostatně prodávaná BD mechanika typu slim snad ani na trhu není...
T420, X31

Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 23 bře 2008 20:28

BD slim je normálně prodejná, ale ceny jsou trochu mimo...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 23 bře 2008 20:47

dáš odkaz? Pokud možno z česka...
T420, X31

Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 23 bře 2008 21:00

aha moje chyba, je v něm slot-in, zmátl jsi mě s tím slim

jinak taky je ta slim a ještě jednou s omlouvám :oops:

http://www.nove-notebooky.cz/prislusens ... -cer-slim/
XPS 1330 with LED

Camo=kamil2268


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů