FSC v5545 vs. HP 6715s vs. HP 6710b

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

JiMi píše:No mam to na praci , ale chci aby mi na tom neco jelo aspon na urovni hratelnosti , na poradne parby a LAN-Party mam stolni PC, vim ze na praci se nejvice hodi 6710b , ale treba W40k , nebo UT2004 si tam asi na hratelne urovni nepustim , prave proto mi prisel nejvesti kompromis ten FSC v5545 , ale srdcem jsem pro HP , takze proto tento post. Ikdyz FSC neni tak nejhorsi , rozhodne lepsi nez Asus nebo Acer.


jinak UT04 jsem spustil na mé X1250 v pohodě..sic jen demo a UT03 hraju na high
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvek od Ares »

Ber HP.. jednoznačně
JiMi
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 20 říj 2006 21:51

Příspěvek od JiMi »

mobilcarl píše:......


A zkousel si hrat neco z mych uvedenych her na svem notasu ? Pokud ano , uved pls cca kolik FPS a detaily , DIKY.

Aha , tak s tim UT je to fajn. a nevite jak UT04 nebo 03 pojede na te X3100 s tim T7500 ?? Je to celkem dobra rezba ktera me bavi.
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

tak to bude jednoduchý :lol: hrál jsem demo UT04 :lol: :lol: detaily na střední...fps??WTF?? :lol: :lol: já vůbec nevím..nejsem pařmen..notebook mám spíše na školu, kancelářinu a na net..a přenášení..
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

to se spíše podívej do vlákna "notebooky a hry" ...
Toshiba R600-10W
CeCo

Příspěvek od CeCo »

JiMi píše:Uz jsem to psal , na praci , ale obcas si chcu neco pustit , ale i na hratelne urovni , je to na konci meho prvniho postu.


Vsak my to tu piseme - vykasli sa na hry a ber pracovny notas.

C
Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvek od Ares »

UT 03 podle mě pojede, ale nejsem si jistej.. podívej se do threadu o x3100 :wink:
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

jasně, že pojede..proč by nejelo, s kámošem to hrajeme na C2D 1,66ghz a intel GMA950. Prostě ber pracovní notas, ten starý hry utáhne v poho a neřeš nesmysly..
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
JiMi
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 20 říj 2006 21:51

Příspěvek od JiMi »

Ares píše:UT 03 podle mě pojede, ale nejsem si jistej.. podívej se do threadu o x3100 :wink:


Ten sem prave cely projel ale neco o UT03 nebo 04 , ci W40K jsem nenasel.

FPS = frame pes second.
Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvek od Ares »

JiMi píše:
Ares píše:UT 03 podle mě pojede, ale nejsem si jistej.. podívej se do threadu o x3100 :wink:


Ten sem prave cely projel ale neco o UT03 nebo 04 , ci W40K jsem nenasel.

podívám se ti....ale mám dojem,že na tom UT 03 dáš
JiMi
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 20 říj 2006 21:51

Příspěvek od JiMi »

mobilcarl píše:jasně, že pojede..proč by nejelo, s kámošem to hrajeme na C2D 1,66ghz a intel GMA950. Prostě ber pracovní notas, ten starý hry utáhne v poho a neřeš nesmysly..


Na jake rozliseni ? a detaily ?

Stacilo by mi 1024 (1280) a medium.
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

JiMi píše:
Ares píše:
FPS = frame pes second.


já to myslel ironicky, ale nic...i když nevím jak to zjistit..angličtinu přeci jen trochu ovládám.. :wink:
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
JiMi
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 20 říj 2006 21:51

Příspěvek od JiMi »

Warhammer 40 000 .. nikdo nezkousel ??
Ares
píše často
Příspěvky: 350
Registrován: 04 bře 2007 14:28

Příspěvek od Ares »

tak jsem se díval..no, vzhledem k tomu, co někteří na ni hráli, tak bych viděl,že to rozchodíš, ale jako román bych to neviděl.. :wink:
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

ježiš..dyt si říkal, že hraní her skoro ne..kdo by na těhlech noteboocích zkoušel hry...
někteří by ti tu poradili MSI...Oh yeah, lets buy it..ježiš kašli na hry..co ti to dá..
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400