EDIT: COD4 by jsem ještě jakž tak věřil, ale CRYSIS vůbec
novy notebook
-
neoexnet
- guru
- Příspěvky: 1945
- Registrován: 15 zář 2007 23:28
- Bydliště: Teplice
-
Slash
- píše často
- Příspěvky: 114
- Registrován: 22 dub 2008 18:38
- Bydliště: Ostrava
-
polo
Crysis pod xp tam ide pri vykonnom zvysku booku v prvych scenach tak 5-15FPS ale COD4 sa na minimach vraj da hrat a bezi aj na 35FPS samozrejme pod XP vo Viste to bude horsie...Kto tvrdil ze na tom bezi na dakej urovni podobajucej sa plinulosti Crysis ????
Naposledy upravil(a) polo dne 22 dub 2008 19:23, celkem upraveno 1 x.
-
Slash
- píše často
- Příspěvky: 114
- Registrován: 22 dub 2008 18:38
- Bydliště: Ostrava
-
onne
- guru
- Příspěvky: 1766
- Registrován: 01 úno 2008 10:27
- Bydliště: Opava
-
MrBobby
- občas něco napíše
- Příspěvky: 69
- Registrován: 06 led 2008 19:30
https://www.youtube.com/watch?v=p6X3K2Rkh1E Crysis na x3100 video
https://www.youtube.com/watch?v=qqDqf9RI ... re=related COD4 na x3100
Nepodcenoval bych tuhle grafiku
.
https://www.youtube.com/watch?v=qqDqf9RI ... re=related COD4 na x3100
Nepodcenoval bych tuhle grafiku
Lenovo ThinkPad R61i - C2D T5250, 15.4" WXGA, 2,5GB, 120GB 5.4k, IntelPRO a/b/g, BT, X3100 http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xkratk00/ recenze
Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon + Windows XP Professional SP2
Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon + Windows XP Professional SP2
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
no, to cod4 budiz...
ale crysis je na x3100 nehratelne. dyt to je videt od zacatku. se to akorat pusti, ale seka to hodne.
ale crysis je na x3100 nehratelne. dyt to je videt od zacatku. se to akorat pusti, ale seka to hodne.
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
-
vito45
- guru
- Příspěvky: 963
- Registrován: 07 lis 2006 16:51
- Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko
-
neoexnet
- guru
- Příspěvky: 1945
- Registrován: 15 zář 2007 23:28
- Bydliště: Teplice
-
mobilcarl
- =DRTIČ=
- Příspěvky: 1952
- Registrován: 18 říj 2007 10:39
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
-
mobilcarl
- =DRTIČ=
- Příspěvky: 1952
- Registrován: 18 říj 2007 10:39
-
neoexnet
- guru
- Příspěvky: 1945
- Registrován: 15 zář 2007 23:28
- Bydliště: Teplice
-
mobilcarl
- =DRTIČ=
- Příspěvky: 1952
- Registrován: 18 říj 2007 10:39
-
neoexnet
- guru
- Příspěvky: 1945
- Registrován: 15 zář 2007 23:28
- Bydliště: Teplice