novy notebook

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

no docela by jsem ten COD4 a crysis na x3100 chtěl vidět :lol:

EDIT: COD4 by jsem ještě jakž tak věřil, ale CRYSIS vůbec :)
Toshiba R600-10W
Slash
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 22 dub 2008 18:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Slash »

ja radsi ani ne;))

jinak crysis je kravina, vim co to dela s compem co mam na stole a to ma grafiku o nekolik trid jinde nez to co mam v nb..

cod 4 beha (rozumej pustis hru), ale musis ho osekat tak moc, ze to vypada jak cod 2 na mid detaily takze si nijak nepomuzes..
TP R61..
polo

Příspěvek od polo »

Crysis pod xp tam ide pri vykonnom zvysku booku v prvych scenach tak 5-15FPS ale COD4 sa na minimach vraj da hrat a bezi aj na 35FPS samozrejme pod XP vo Viste to bude horsie...Kto tvrdil ze na tom bezi na dakej urovni podobajucej sa plinulosti Crysis ????
Naposledy upravil(a) polo dne 22 dub 2008 19:23, celkem upraveno 1 x.
Slash
píše často
Příspěvky: 114
Registrován: 22 dub 2008 18:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Slash »

jasne ale kdyz tu hru tak moc osekas, ze neaka starsi s ne tak narocnym enginem vypada lip nez ta osekana snad to ani nema cenu hrat..ono jedna vec je hru pustit a druha si ji uzit a zahrat..;)
TP R61..
onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvek od onne »

Kdysi jesm si užíval Maria :D pak Wolfenstein 3D a pak jsem si koupil silnější stroj než 486 :D
ThinkPad T420
MrBobby
občas něco napíše
Příspěvky: 69
Registrován: 06 led 2008 19:30

Příspěvek od MrBobby »

https://www.youtube.com/watch?v=p6X3K2Rkh1E Crysis na x3100 video
https://www.youtube.com/watch?v=qqDqf9RI ... re=related COD4 na x3100
Nepodcenoval bych tuhle grafiku :wink: .
Lenovo ThinkPad R61i - C2D T5250, 15.4" WXGA, 2,5GB, 120GB 5.4k, IntelPRO a/b/g, BT, X3100 http://www.stud.fit.vutbr.cz/~xkratk00/ recenze
Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon + Windows XP Professional SP2
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od alfah4ns »

no, to cod4 budiz...
ale crysis je na x3100 nehratelne. dyt to je videt od zacatku. se to akorat pusti, ale seka to hodne.
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvek od vito45 »

som nechcel ťahať sem warez ale myslim že to či je ochrana prekonana zavaži u 99% ľudi ktory uvažuju lacny nb + konzola :lol:
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

no a Ty si to na x3100 dohrál .. Crysis? :) né 1ní munutu hry ale celou :lol:

> už to video je eveidentní jak se to kouše ..a to tam ještě nejsou ani protivníci
Toshiba R600-10W
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

to bych chtěl vidět tu závěrečnou bitvu na lodi..LOL - 40fps..
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od alfah4ns »

btw. to video by mohli poustet v datartu....:D
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

ne asi..nejmodernější herní grafika ve skvělém, přenosném a kvaltiním acer řady gemstone s originálním, dechvyrážejícím designem..případné dotazy pokládejte našim školeným, odborným prodejcům. :lol:
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

ježiš já se tu zase posměju :lol:
Toshiba R600-10W
mobilcarl
=DRTIČ=
Příspěvky: 1952
Registrován: 18 říj 2007 10:39

Příspěvek od mobilcarl »

já to četl jen letmo a viděl jsem tam, že se po....:D :lol:
ex: HP Compaq 6715s
now: DELL E6400
neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvek od neoexnet »

nn ve vší slušnosti :P
Toshiba R600-10W