Vostro 1500
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
RemaXik
- píše často
- Příspěvky: 121
- Registrován: 11 bře 2008 15:12
To je tim ze jsem takovy nekonfliktni typ...ale obcas je to treba asi jsem jim tam mel udelat vitr, ale tak snad uz ted v pondeli mi prijdou ty sroubky a bude to ok. I kdyz ted se VAs chci zeptat, nevite proc, kdyz mam u toho touchpadu nastaveno ze po pripojenmi mysi se ma odpojit, a po odpojeni pripojit, jenze ejhle...jakmile mys odpojim tak se nic nedeje. Ale vim ze touchpad funguje, protoze kdyz ho necham zaply permanentne (i s mysi) tak funguje jak ma. Nevite kde jsem neco spatneho nastavil???
-
Menfis
- občas něco napíše
- Příspěvky: 72
- Registrován: 09 úno 2008 15:43
- Bydliště: Kladno
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Pita
- občas něco napíše
- Příspěvky: 12
- Registrován: 17 dub 2008 20:52
- Bydliště: Přelouč
tlacitko :-)
hh, tak uz mam taky problém, hrozne spatne me jde jedno tlacitko na klavesnici.. prijde mi az trapne kvuli tomu reklamovat, ale nic me asi nezbude co?
Dell Vostro™ 1500*Intel® Core™ 2 Duo Processor T7250 2.0 GHz*1024 MB 667 MHz Dual-channel *80 GB (5.600rpm)*128 MB NVIDIA® GeForce® 8400M GT*15.4" Wide Screen WXGA* Windows xp*
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
Menfis
- občas něco napíše
- Příspěvky: 72
- Registrován: 09 úno 2008 15:43
- Bydliště: Kladno
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
Pita
- občas něco napíše
- Příspěvky: 12
- Registrován: 17 dub 2008 20:52
- Bydliště: Přelouč
Jsem mimo
co to tu kdo zapíná?
ona neni nefunkcni, jen jde malinko hure..
.. zkousel jsem vydolovat jestli tam neni nejakej bordel, ale nepovedlo se

ona neni nefunkcni, jen jde malinko hure..
Dell Vostro™ 1500*Intel® Core™ 2 Duo Processor T7250 2.0 GHz*1024 MB 667 MHz Dual-channel *80 GB (5.600rpm)*128 MB NVIDIA® GeForce® 8400M GT*15.4" Wide Screen WXGA* Windows xp*
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...