Vostro 1500

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Přesně tak, pokud je s dellem nějaký problém, tak nemá smysl otálet a hned jim zavolej, vždyť si za to draze zaplatil...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
RemaXik
píše často
Příspěvky: 121
Registrován: 11 bře 2008 15:12

Příspěvek od RemaXik »

To je tim ze jsem takovy nekonfliktni typ...ale obcas je to treba asi jsem jim tam mel udelat vitr, ale tak snad uz ted v pondeli mi prijdou ty sroubky a bude to ok. I kdyz ted se VAs chci zeptat, nevite proc, kdyz mam u toho touchpadu nastaveno ze po pripojenmi mysi se ma odpojit, a po odpojeni pripojit, jenze ejhle...jakmile mys odpojim tak se nic nedeje. Ale vim ze touchpad funguje, protoze kdyz ho necham zaply permanentne (i s mysi) tak funguje jak ma. Nevite kde jsem neco spatneho nastavil???
Menfis
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 09 úno 2008 15:43
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Menfis »

A kde si to prosím tě nastavil?
Dell Vostro 1500, C2D 7250, 2GB Ram, Geforce 8400 GS 128 Mb, 250 HD Sata2.......
Hp Compaq nx 6310
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

dole vpravo na liště je takové okénko jakoby touchpad...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
polo

Příspěvek od polo »

třeba ti dají i nějakej dáreček -

Ano napriklad pozlatene sroubiky :mrgreen:
Pita
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 17 dub 2008 20:52
Bydliště: Přelouč

tlacitko :-)

Příspěvek od Pita »

hh, tak uz mam taky problém, hrozne spatne me jde jedno tlacitko na klavesnici.. prijde mi az trapne kvuli tomu reklamovat, ale nic me asi nezbude co?
Dell Vostro™ 1500*Intel® Core™ 2 Duo Processor T7250 2.0 GHz*1024 MB 667 MHz Dual-channel *80 GB (5.600rpm)*128 MB NVIDIA® GeForce® 8400M GT*15.4" Wide Screen WXGA* Windows xp*
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od alfah4ns »

proc trapne? zaplatil sis NBD, aby jsi mohl notebook neomezene pouzivata a to ti v tom brani, jasne ze reklamace.
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

že vůbec přemýšlíš :D volej :wink:
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Za tu trapnost sis hezky draze zaplatil, takže tady vůbec není co řešit. Navíc nefunkšní klávesa není nějaká prkotina...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Menfis
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 09 úno 2008 15:43
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Menfis »

To já vím, ale nikde jsem nenašel kde se to dá zapnout.....???
Dell Vostro 1500, C2D 7250, 2GB Ram, Geforce 8400 GS 128 Mb, 250 HD Sata2.......
Hp Compaq nx 6310
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

co se má dát zapnout?
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvek od Camo »

cože? co tu meleš? NBD je záruka a ne žádná funkce notasu :lol:
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

fíha, tak to je teda úlet... :lol:
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Pita
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 17 dub 2008 20:52
Bydliště: Přelouč

Příspěvek od Pita »

Jsem mimo :-) co to tu kdo zapíná? :-)
ona neni nefunkcni, jen jde malinko hure.. :).. zkousel jsem vydolovat jestli tam neni nejakej bordel, ale nepovedlo se :-)
:D
Dell Vostro™ 1500*Intel® Core™ 2 Duo Processor T7250 2.0 GHz*1024 MB 667 MHz Dual-channel *80 GB (5.600rpm)*128 MB NVIDIA® GeForce® 8400M GT*15.4" Wide Screen WXGA* Windows xp*
sirius1983
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvek od sirius1983 »

Někdo tu chtěl asi zapnout NBD... :lol:
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.