Poskytne někdo zálohu PQSERVICE na ACER AS5920G?
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40
-
stavač
- guru
- Příspěvky: 767
- Registrován: 12 kvě 2009 05:44
- Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Re: Poskytne někdo zálohu PQSERVICE na ACER AS5920G?
celaskon píše:Přišel jsem o PQSERVICE na ACER AS5920G. Bohužel jsem si nevytvořil zálohu. Mohl by mi ji někdo poskytnout? Jedná se o Vista Home Premium.
Možna by som ti vedel pomoct,ak maš zaujem ale mi mosiš poslat email a ja ti dam netovu adresu: stavac@zoznam.sk
inak som od Nitri,ahoj
-
kvakunek
- guru
- Příspěvky: 566
- Registrován: 25 pro 2008 17:40
-
celaskon
- občas něco napíše
- Příspěvky: 9
- Registrován: 19 čer 2009 14:40