Asus G55VW s GTX660M

notebooky Asus a vše kolem nich
mimes
občas něco napíše
Příspěvky: 92
Registrován: 07 zář 2006 18:28

Příspěvek od mimes »

Embreas píše:
mimes píše:no podla fora na ROG by sa to malo opravit nainstalovanim novych ovladacov,tu je odkaz na fore
https://rog.asus.com/forum/showthread.p ... ound/page4

a tu su zrejme ovladace,aspon co som nasiel
https://support.asus.com/Download.aspx? ... &p=3&os=30

skusim sa s tym pohrat, mam momentalne
V6.0.01.10300

podla ludi na fore treba dat na novsi ovladac
V6.0.01.10400
a po instalovani 2 krat restartovat
Tak sem potom napiš, jestli to funguje nebo ne - dost lidem by tahle informace asi pomohla :)
tak som to vyskusal a bohuzial to nepomohlo.este rozmyslam skusit nainstalovat este novsiu verziu 10600 co som nasiel...
Asus G55VW S1017 i5-3210M 1TB GTX660M
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
mimes
občas něco napíše
Příspěvky: 92
Registrován: 07 zář 2006 18:28

Příspěvek od mimes »

tak som nainstaloval verziu 10600 a cuduj sa svete uz to funguje ako ma, este hodim info ak by sa to podzubalo :D
Asus G55VW S1017 i5-3210M 1TB GTX660M
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
Anstriber
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 09 srp 2012 22:06

Příspěvek od Anstriber »

mimes píše:tak som nainstaloval verziu 10600 a cuduj sa svete uz to funguje ako ma, este hodim info ak by sa to podzubalo :D
super. já se rozhodoval : lenovo ideapad y580 nebo ten asus ale vezmu ten asus jen počkat do zaří na prachy:D :P
sapuszchkyn
píše často
Příspěvky: 162
Registrován: 25 zář 2010 20:28

Příspěvek od sapuszchkyn »

Teď jak vás tady čtu lidi tak sem byl asi jedinej komu to nedělalo problémy a koukám teď, že sem měl ovladač 10600 :)
ThinkPad X220 i5-2520M, 4GB RAM, 120 GB SSD
Past:
ASUS G55VW, MSI GX640, ASUS EEE X101CH, X200
mimes
občas něco napíše
Příspěvky: 92
Registrován: 07 zář 2006 18:28

Příspěvek od mimes »

sapuszchkyn píše:Teď jak vás tady čtu lidi tak sem byl asi jedinej komu to nedělalo problémy a koukám teď, že sem měl ovladač 10600 :)
ty lucker :D a kedy si ty kupoval?
Asus G55VW S1017 i5-3210M 1TB GTX660M
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
Anstriber
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 09 srp 2012 22:06

Příspěvek od Anstriber »

sapuszchkyn píše:Teď jak vás tady čtu lidi tak sem byl asi jedinej komu to nedělalo problémy a koukám teď, že sem měl ovladač 10600 :)
tak to se máš :D hele má baterka nějaký usporný režim:D tj kdy prostě jenom surfuju po netu:D ?
Pumik9
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 27 pro 2010 17:19

Příspěvek od Pumik9 »

viper3000 píše:
orgasmic píše:Ja bych to videl na SW problem. Kazdopadne jestli je to vinou HW, tak se opravy dockate nejdrive s prichodem dalsi generace G57 :)
Netrep. Oprava pride na sto percent dalsou seriou napr. Asus G75VW - 90127V cena rovnaka a vsetko rovnake tak isto ako G75VW - 9Z027(nova seria). Musim napisat este na ROG stranku ci ...sa dozviem nieco o tejto novej seerii ale urcite by to nenehal itak ...Vies si rpedstavit ze zo 100 ludi 50 vrati notas....cena servisu atd atd ide na triko ASUS.To si nenehaju. Aspon podla mna. Dufam ze s tymto nemal niekto problem na G75VW(kedze si ho idem v pondelok objednat).
ty netrep chlape tu sa bavime hlavne co viem o g55 co je LCD 15,6
a nie G75 co je uz LCD 17,3
ak sa mylim tak sorac
ale co som cital aj ja soft 10600 tak book funguje ako ma aj z napojenym 3,5 jack
viper3000
píše často
Příspěvky: 367
Registrován: 18 úno 2012 20:37
Bydliště: Zilina

Příspěvek od viper3000 »

Pumik9 píše:
viper3000 píše:
orgasmic píše:Ja bych to videl na SW problem. Kazdopadne jestli je to vinou HW, tak se opravy dockate nejdrive s prichodem dalsi generace G57 :)
Netrep. Oprava pride na sto percent dalsou seriou napr. Asus G75VW - 90127V cena rovnaka a vsetko rovnake tak isto ako G75VW - 9Z027(nova seria). Musim napisat este na ROG stranku ci ...sa dozviem nieco o tejto novej seerii ale urcite by to nenehal itak ...Vies si rpedstavit ze zo 100 ludi 50 vrati notas....cena servisu atd atd ide na triko ASUS.To si nenehaju. Aspon podla mna. Dufam ze s tymto nemal niekto problem na G75VW(kedze si ho idem v pondelok objednat).
ty netrep chlape tu sa bavime hlavne co viem o g55 co je LCD 15,6
a nie G75 co je uz LCD 17,3
ak sa mylim tak sorac
ale co som cital aj ja soft 10600 tak book funguje ako ma aj z napojenym 3,5 jack
PUMIK ja som odpovedal na vetu orgasmic ze to je hardwareova chyba co si nemyslim a taktiez suhlasim s tebou ze po istalacii uz teraz ovladcov !VIA 10800! bude vsetko ok. A k tomu som dopisal ze podla mna ked by to bola hardwarova chyba tak ju cim skor opravia.Troska si to nepochopil. :):):) A viem aky je rozdiel G75 vs G55 :)
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvek od orgasmic »

Orgac tu psal, ze pujde o SW problem :wink:
Asus ROG Strix G18
Pumik9
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 27 pro 2010 17:19

Příspěvek od Pumik9 »

to viper3000 oki v pohode beriem spat
Embreas
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 24 črc 2012 21:42

Příspěvek od Embreas »

To mines: A kde si prosím tě stáhl ten ovladač? Na asusáckejch stránkách jsem našel jen 10400...
viper3000
píše často
Příspěvky: 367
Registrován: 18 úno 2012 20:37
Bydliště: Zilina

Příspěvek od viper3000 »

Embreas píše:To mines: A kde si prosím tě stáhl ten ovladač? Na asusáckejch stránkách jsem našel jen 10400...

https://rog.asus.com/forum/showthread.p ... y=&status=


nech sa ti paci dufam ze ti to pomoze.:)
Embreas
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 24 črc 2012 21:42

Příspěvek od Embreas »

OK, díky :wink: Zatím se to zdá být OK - časem se ukáže... 8)
PiZZADOX007
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 14 zář 2008 17:31

Příspěvek od PiZZADOX007 »

Tak včera jsem si koupil G55VW- S1136V. Je to sice asi nejlevnější verze s i5 ale myslím si že jsem udělal dobře. Jelikož mi za mojí G53 vrátily peníze.
První poznatky:
Zpracování oproti G53 mi přijde celkem horší a to hlavně v použitých materiálech. Výkonově skoro stejné jen se tolik nehřeje. Displej je matný a problémy se zvukem už také nejsou. K mému udivení jsem v balení dostal i batoh. :D
viper3000
píše často
Příspěvky: 367
Registrován: 18 úno 2012 20:37
Bydliště: Zilina

Příspěvek od viper3000 »

Tak ja som porrovnaval svoju M51Va co som mal a teda musim zas povedat ze material je super nic nevrzga tak ako na nej hned odzaciatku.Napr spodny kryt je z tuheho plastu ...