tak som to vyskusal a bohuzial to nepomohlo.este rozmyslam skusit nainstalovat este novsiu verziu 10600 co som nasiel...Embreas píše:Tak sem potom napiš, jestli to funguje nebo ne - dost lidem by tahle informace asi pomohlamimes píše:no podla fora na ROG by sa to malo opravit nainstalovanim novych ovladacov,tu je odkaz na fore
https://rog.asus.com/forum/showthread.p ... ound/page4
a tu su zrejme ovladace,aspon co som nasiel
https://support.asus.com/Download.aspx? ... &p=3&os=30
skusim sa s tym pohrat, mam momentalne
V6.0.01.10300
podla ludi na fore treba dat na novsi ovladac
V6.0.01.10400
a po instalovani 2 krat restartovat
Asus G55VW s GTX660M
-
mimes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 07 zář 2006 18:28
Asus G55VW S1017 i5-3210M 1TB GTX660M
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
-
mimes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 07 zář 2006 18:28
-
Anstriber
- občas něco napíše
- Příspěvky: 5
- Registrován: 09 srp 2012 22:06
-
sapuszchkyn
- píše často
- Příspěvky: 162
- Registrován: 25 zář 2010 20:28
-
mimes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 07 zář 2006 18:28
-
Anstriber
- občas něco napíše
- Příspěvky: 5
- Registrován: 09 srp 2012 22:06
-
Pumik9
- občas něco napíše
- Příspěvky: 74
- Registrován: 27 pro 2010 17:19
ty netrep chlape tu sa bavime hlavne co viem o g55 co je LCD 15,6viper3000 píše:Netrep. Oprava pride na sto percent dalsou seriou napr. Asus G75VW - 90127V cena rovnaka a vsetko rovnake tak isto ako G75VW - 9Z027(nova seria). Musim napisat este na ROG stranku ci ...sa dozviem nieco o tejto novej seerii ale urcite by to nenehal itak ...Vies si rpedstavit ze zo 100 ludi 50 vrati notas....cena servisu atd atd ide na triko ASUS.To si nenehaju. Aspon podla mna. Dufam ze s tymto nemal niekto problem na G75VW(kedze si ho idem v pondelok objednat).orgasmic píše:Ja bych to videl na SW problem. Kazdopadne jestli je to vinou HW, tak se opravy dockate nejdrive s prichodem dalsi generace G57
a nie G75 co je uz LCD 17,3
ak sa mylim tak sorac
ale co som cital aj ja soft 10600 tak book funguje ako ma aj z napojenym 3,5 jack
-
viper3000
- píše často
- Příspěvky: 367
- Registrován: 18 úno 2012 20:37
- Bydliště: Zilina
PUMIK ja som odpovedal na vetu orgasmic ze to je hardwareova chyba co si nemyslim a taktiez suhlasim s tebou ze po istalacii uz teraz ovladcov !VIA 10800! bude vsetko ok. A k tomu som dopisal ze podla mna ked by to bola hardwarova chyba tak ju cim skor opravia.Troska si to nepochopil.Pumik9 píše:ty netrep chlape tu sa bavime hlavne co viem o g55 co je LCD 15,6viper3000 píše:Netrep. Oprava pride na sto percent dalsou seriou napr. Asus G75VW - 90127V cena rovnaka a vsetko rovnake tak isto ako G75VW - 9Z027(nova seria). Musim napisat este na ROG stranku ci ...sa dozviem nieco o tejto novej seerii ale urcite by to nenehal itak ...Vies si rpedstavit ze zo 100 ludi 50 vrati notas....cena servisu atd atd ide na triko ASUS.To si nenehaju. Aspon podla mna. Dufam ze s tymto nemal niekto problem na G75VW(kedze si ho idem v pondelok objednat).orgasmic píše:Ja bych to videl na SW problem. Kazdopadne jestli je to vinou HW, tak se opravy dockate nejdrive s prichodem dalsi generace G57
a nie G75 co je uz LCD 17,3
ak sa mylim tak sorac
ale co som cital aj ja soft 10600 tak book funguje ako ma aj z napojenym 3,5 jack
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
Pumik9
- občas něco napíše
- Příspěvky: 74
- Registrován: 27 pro 2010 17:19
-
Embreas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 24 črc 2012 21:42
-
viper3000
- píše často
- Příspěvky: 367
- Registrován: 18 úno 2012 20:37
- Bydliště: Zilina
Embreas píše:To mines: A kde si prosím tě stáhl ten ovladač? Na asusáckejch stránkách jsem našel jen 10400...
https://rog.asus.com/forum/showthread.p ... y=&status=
nech sa ti paci dufam ze ti to pomoze.
-
Embreas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 24 črc 2012 21:42
-
PiZZADOX007
- občas něco napíše
- Příspěvky: 10
- Registrován: 14 zář 2008 17:31
Tak včera jsem si koupil G55VW- S1136V. Je to sice asi nejlevnější verze s i5 ale myslím si že jsem udělal dobře. Jelikož mi za mojí G53 vrátily peníze.
První poznatky:
Zpracování oproti G53 mi přijde celkem horší a to hlavně v použitých materiálech. Výkonově skoro stejné jen se tolik nehřeje. Displej je matný a problémy se zvukem už také nejsou. K mému udivení jsem v balení dostal i batoh.
První poznatky:
Zpracování oproti G53 mi přijde celkem horší a to hlavně v použitých materiálech. Výkonově skoro stejné jen se tolik nehřeje. Displej je matný a problémy se zvukem už také nejsou. K mému udivení jsem v balení dostal i batoh.
-
viper3000
- píše často
- Příspěvky: 367
- Registrován: 18 úno 2012 20:37
- Bydliště: Zilina